Jump to content
bladz

Pole midagi arenenud.

Recommended Posts

Tere, olen jõusaalis käinud 4 kuud. Käinud siis igapäev. Kõik arstlikud kontrollid läbitud, võin käia küll.

Olen 17-aastane.

Kaalun 87kg.

Pikkust 179,5cm

Tahaks saada normaalset kava, mis treeniks.

Ka võiks kirjutada siia kõike mida jaksate mitte mingeid linke, aitäh tähelepanu eest! :)

Peaks olema jõusaali sisse elatud küll 4 kuuga, igapäev käinud. Tahaks 2 kuuga normi saada.

Jagage ideid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, olen jõusaalis käinud 4 kuud. Käinud siis igapäev. Kõik arstlikud kontrollid läbitud, võin käia küll.

Olen 17-aastane.

Kaalun 87kg.

Pikkust 179,5cm

Tahaks saada normaalset kava, mis treeniks.

Ka võiks kirjutada siia kõike mida jaksate mitte mingeid linke, aitäh tähelepanu eest! :)

Peaks olema jõusaali sisse elatud küll 4 kuuga, igapäev käinud. Tahaks 2 kuuga normi saada.

Jagage ideid.

Kavad on siin olemas.Vaata "Tööriistade" alt.

Ainult et siuke jama nendega - mitte ükski neist ei treeni, B)

Treenima pead ise.Ja jõusaalis peab trenni tegema, mitte seal käima.Lisaks vaja veel ka söömine korrastada.

Kui ise ei oska, saad tellida kava spetsialistilt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kavad on siin olemas.Vaata "Tööriistade" alt.

Ainult et siuke jama nendega - mitte ükski neist ei treeni, B)

Treenima pead ise.Ja jõusaalis peab trenni tegema, mitte seal käima.Lisaks vaja veel ka söömine korrastada.

Kui ise ei oska, saad tellida kava spetsialistilt.

Kavad on siin olemas.Vaata "Tööriistade" alt.

Ainult et siuke jama nendega - mitte ükski neist ei treeni, B)

Treenima pead ise.Ja jõusaalis peab trenni tegema, mitte seal käima.Lisaks vaja veel ka söömine korrastada.

Kui ise ei oska, saad tellida kava spetsialistilt.

Tahan saada teada kuidas rasva põletada ning samas ka lihaseid treenida, palju peab seerias tegema ja mitu seeriat. aitäh!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No oleneb, mida seal saalis igapäev teha. Kui 8-15 kordust per kehaosa (nagu noored ikka teevad), siis ületreeningusse nii järsult ei satuta.

Muudetud kasutaja nightq poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No oleneb, mida seal saalis igapäev teha. Kui 8-15 kordust per kehaosa (nagu noored ikka teevad), siis ületreeningusse nii järsult ei satuta.

No oleneb, mida seal saalis igapäev teha. Kui 8-15 kordust per kehaosa (nagu noored ikka teevad), siis ületreeningusse nii järsult ei satuta.

Ülakeha tahan trreenida 3 korda nädalas E, K, R ja T, N, P jooks...soovitage midagi head kava või pange mulle kokku, aitäh nii et rasvapõletus ja lihaste kasv käiks kooks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ülakeha tahan trreenida 3 korda nädalas E, K, R ja T, N, P jooks...soovitage midagi head kava või pange mulle kokku, aitäh nii et rasvapõletus ja lihaste kasv käiks kooks.

Jälle üks kes kardab kükkida.? Tahad areneda hakka jalgu treenima.Kükid,väljaasted,jalapress jne jne.Joosta võid niisama lisaks,aga see pole n.ö jalapäev.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jälle üks kes kardab kükkida.? Tahad areneda hakka jalgu treenima.Kükid,väljaasted,jalapress jne jne.Joosta võid niisama lisaks,aga see pole n.ö jalapäev.

Jälle üks kes kardab kükkida.? Tahad areneda hakka jalgu treenima.Kükid,väljaasted,jalapress jne jne.Joosta võid niisama lisaks,aga see pole n.ö jalapäev.

EI karda kükkida, lihtsalt pole vaja, jalad on piisavalt tugevad, mul vaja ülakeha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahaks ka sellist, et ma saaks lihaseid treenida, et suuremaks neid, et midagi välja ka näha

Trennikavadel ongi üldiselt kalduvus lihaseid suurendada - seda muidugi õige söömise puhul, B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

EI karda kükkida, lihtsalt pole vaja, jalad on piisavalt tugevad, mul vaja ülakeha.

:o:wacko::blink:

......üldise keha arengu seisukohalt on tarvis ka jalgu treenida.Keha tuleb võtta kui tervikut.

Ütleme kui sul seisaks Porsche maja ees,siis sa ei lükkaks talle 14 tolliseid plekkvelgi alla.....või mine sa tea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:o:wacko::blink:

......üldise keha arengu seisukohalt on tarvis ka jalgu treenida.Keha tuleb võtta kui tervikut.

Ütleme kui sul seisaks Porsche maja ees,siis sa ei lükkaks talle 14 tolliseid plekkvelgi alla.....või mine sa tea.

Paistab, et meil siin järjerkorde troll.Vist ei maksa aega raisata, :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaata, nii lihtne see nüüd ka ei ole ning nähtavat rasvapõletust, koos lihaskasvuga, on eriti raske teha, kui parameetreid ei tea ning söömine pilla-palla on.

Muudetud kasutaja nightq poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaata, nii lihtne see nüüd ka ei ole ning nähtavat rasvapõletust, koos lihaskasvuga, on eriti raske teha, kui parameetreid ei tea ning söömine pilla-palla on.

Kuidas ma peaksin sööma siis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjuta siia oma päevane toitumine lahti ja vaatame edasi

Hommikul: Kohvi.

Lõunaaeg: Praad või supp. Sinna juurde ka saiake ning banaan ja jogurt.

Vahepeal ka banaani, kohupiima.

Õhtul: Tavaliselt on praad, vahepeal ka supp.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keegi võiks küll :)

Mis see motivaator siis oleks?

Hommikul: Kohvi.

Lõunaaeg: Praad või supp. Sinna juurde ka saiake ning banaan ja jogurt.

Vahepeal ka banaani, kohupiima.

Õhtul: Tavaliselt on praad, vahepeal ka supp.

Detailsemalt on vaja. Aga juba sellises plaanis on asi korralikult paigast ära.

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×