Jump to content
Robert Nool

Koolitus: Kiire rasvapõletus

Recommended Posts

Sel pühapäeval on taas põhjalik koolitus, kus käsitlen sügavuti rasva talletumise põhjuseid ning kuidas neid seljatada. Tegemist on teadusliku lähenemisega, kuid jagan väga lihtsalt ja üheselt mõistetavaid nõuandeid, mida teha, et kiiresti rasva põletada.

Olen sel hooajal ka saate "Tantsi tagumik trimmi" toitumisnõustaja ning osalejad võtsid nende meetoditega esimese nädalaga keskmiselt 6-8kg maha. Kes osalejatega kohtuda soovib, siis enamus neist on sel pühapäeval samuti tulemas. :)

Link üritusele hetkel veel Facebookis - https://www.facebook.com/events/321087231285458/

Pühapäevani

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sel pühapäeval on taas põhjalik koolitus, kus käsitlen sügavuti rasva talletumise põhjuseid ning kuidas neid seljatada. Tegemist on teadusliku lähenemisega, kuid jagan väga lihtsalt ja üheselt mõistetavaid nõuandeid, mida teha, et kiiresti rasva põletada.

Olen sel hooajal ka saate "Tantsi tagumik trimmi" toitumisnõustaja ning osalejad võtsid nende meetoditega esimese nädalaga keskmiselt 6-8kg maha. Kes osalejatega kohtuda soovib, siis enamus neist on sel pühapäeval samuti tulemas. :)

Link üritusele hetkel veel Facebookis - https://www.facebook...21087231285458/

Pühapäevani

No need inimesed olid üle keskmise kaalu. Ma ei usu et minul(72kg) õnnestuks ainult rasva arvelt nii palju alla võtta.Vist võimatu !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen sel hooajal ka saate "Tantsi tagumik trimmi" toitumisnõustaja ning osalejad võtsid nende meetoditega esimese nädalaga keskmiselt 6-8kg maha. Kes osalejatega kohtuda soovib, siis enamus neist on sel pühapäeval samuti tulemas. :)

Enamus sellest kaalulangusest oli vesi, aga mitte rasv.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga äkki ei olnud vesi, äkki oli kõik rasv :)

Ma ise lohutasin ka end mõttega, et ah, esiteks alustasid nad sellest, et sõid veel enne esimest kaalumist end lõhkemiseni täis - edasi ju ei tohi. +3kg. Edasi aga nädala jooksul nälgisid ja kõht ja sooled tühjaks. Nii et -3kg. Vesi välja, -2kg. Rasva ka, -1kg. Kokku saldo -6kg esimene nädal.

Tõeline kaalulangus saab näha olema järgnevate nädalate jooksul. Aga ... paanika. Kui hakkabki kaal langema samas tempos mingi ime läbi ja viimane tantsusaatest väljuja väljub otse fitnessi võistluste lavale? Deem ... ma läheks kadedusest roheliseks!

Hoian pöialt! Ja kui nii läheb, palun mulle ka kohe koht reserveerida rasvapõletuse seminaril! Ausalt, ilma irooniata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellistes kommertsprojektides on kahtlemata suur muutus esikohal, mitte tervislik ega optimaalne muutus. Vaevalt ükski osaleja ega stuudio oleks nõus passima, kuidas 130kg kaaluv tüüp vaikselt 2-3kg kuus maha võtab. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga äkki ei olnud vesi, äkki oli kõik rasv :)

Ma ise lohutasin ka end mõttega, et ah, esiteks alustasid nad sellest, et sõid veel enne esimest kaalumist end lõhkemiseni täis - edasi ju ei tohi. +3kg. Edasi aga nädala jooksul nälgisid ja kõht ja sooled tühjaks. Nii et -3kg. Vesi välja, -2kg. Rasva ka, -1kg. Kokku saldo -6kg esimene nädal.

Tõeline kaalulangus saab näha olema järgnevate nädalate jooksul. Aga ... paanika. Kui hakkabki kaal langema samas tempos mingi ime läbi ja viimane tantsusaatest väljuja väljub otse fitnessi võistluste lavale? Deem ... ma läheks kadedusest roheliseks!

Hoian pöialt! Ja kui nii läheb, palun mulle ka kohe koht reserveerida rasvapõletuse seminaril! Ausalt, ilma irooniata.

8 kg rasva mahasaamiseks on vaja kulutada 56 000 kcal energiat.

Tour de France´il võistelnud jalgratturite energiakulu on 9000 kcal päevas. :o

http://kulturism.ee/downloadable/SpordiYldained3.pdf

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub, et see saade jookseb alguses vähemalt sama rada (mis esimene kaalulangetus saae),kus esimesel nädalal võtavad tegelased maha 5-7 kg, järgmisel 1-2 ja siis 100gr - 300gr ja mõni nõrgem kes juba murdub, see on raskemaks läinud.....Aga noh nagu ka mainiti siis mingisugust normaalset kaalulangustempot on ju igav vaadata ja mida rohkem seda uhkem ja neil ei ole tõenäoliselt endal ka vahet mille arvelt see maha läheb, peaasi ,et numbrid kukusid....Nagu öeldakse rahvas tahab saada tsirkust ja leiba.... :D

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

8 kg rasva mahasaamiseks on vaja kulutada 56 000 kcal energiat.

Tour de France´il võistelnud jalgratturite energiakulu on 9000 kcal päevas. :o

http://kulturism.ee/...diYldained3.pdf

Opaa tegelikult 56 000?

See teeks umbes 140 h aeroobset, oletame et 4xnädalas siis kuluks 35 nädalat st 9 kuud, mis teeb 1,3 kilo kuus, isegi tundub reaalne!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sel pühapäeval on taas põhjalik koolitus, kus käsitlen sügavuti rasva talletumise põhjuseid ning kuidas neid seljatada. Tegemist on teadusliku lähenemisega, kuid jagan väga lihtsalt ja üheselt mõistetavaid nõuandeid, mida teha, et kiiresti rasva põletada.

Olen sel hooajal ka saate "Tantsi tagumik trimmi" toitumisnõustaja ning osalejad võtsid nende meetoditega esimese nädalaga keskmiselt 6-8kg maha. Kes osalejatega kohtuda soovib, siis enamus neist on sel pühapäeval samuti tulemas. :)

Ah et rasva põleb nädalas 6-8kg?

Oleks ma seda teadnud, et saanuks oma ülekaalust lahti 3-4 kuuga ...

ja mina loll kulutasin terve aasta .. tglt isegi vähe rohkem ...

Seminaril saab kahtlemata tore olema, B)

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ah et rasva põleb nädalas 6-8kg?

Oleks ma seda teadnud, et saanuks oma ülekaalust lahti 3-4 kuuga ...

ja mina loll kulutasin terve aasta .. tglt isegi vähe rohkem ...

Seminaril saab kahtlemata tore olema, B)

Palun näita lausa näpuga, kus ma ütlesin nagu sõnastasid - "rasva põleb nädalas 6-8kg".

Võimalik, et asi on minu nooremas eas ja seetõttu paremas silmanägemises, kuid mina loen enda tekstist, mida tsiteerisid, välja "...osalejad võtsid nende meetoditega esimese nädalaga keskmiselt 6-8kg maha". Kus oli sõna "rasv"? Ma ütlesin neile täpselt, mida tegema peab ning seda enamus ka tegid ning tulemus oli selline. Eeldatavasti langeb järgmises saates enamustel vähem, kuid paar üllatust tuleb ka kindlasti. Vaatame, palju kolmanda nädala tulemused on.

Ott, kui mõni osaleja kaotab 2. nädalal rohkem kui 1-2kg ja 3. nädalal rohkem kui 100-300g, kas siis hakkad ka võistlusteks valmistumisel rohkem õigeid rasvu ja vähem süsivesikuid sööma? Asi on enamas kui lihtsalt kalorites. Oled mu koolitusele oodatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Praktiline kogemus on näidanud, et tantsimisega intensiivselt tegeledes võtabki alla. 15 aastat tagasi, kui õppisin tantsima ja tegelesin selle hobiga tõsisemalt võtsin esimese kuuga alla 27 kg ja ma ei teadnud õigest toitumisest midagi. Tegime 4 trenni nädalas. Kaal hakkas taas tõusma 2 aastat peale lõpetamist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Dafaq Robert?! :blink: , ( http://pood.rahvaraa...oitumine/827078 ,oled pilgu peale visanud? Juhin tähelepanu autorile).

Leidsid suhteliselt hea katsegrupi, kelle arvelt misiganes "kaalualandus"-teooriad tõestada aga ära selle pärast siis tippusid maha tegema hakka :huh:

---

Ilmselgelt inimesed juhinduvad pealkirjast "kiire rasvapõletus", muuda see ümber :)

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selles "staaride" tantsusaates kukkus neil ka ju kaal kolinal, isegi toitumist muutmata, seega tulevad siit igal juhul tulemused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks selles saates olegi peamisel kohal meelelahutus. Esimesel nädalal tulebki lüüa kaalu alla uskumatutes numbrites. Rahvas on pahviks löödud. Kõik räägivad saunalaval ja lava taga. Saadavad oma treenerid ja senised nõustajad kuradile :)

Edasi läheb raskeks. Tekivad intriigid. Vaatajatel kahjurõõm ja räägitakse jälle taga.

Lõpuks hakkab mõni juurde tagasi võtma, vaatajate rõõm veel suurem. Tekivad positiivsed ja negatiivsed kangelased. Toitumisnõustajale ja treenerile antakse pasunasse (oli vist mingi saade). Nalja kui palju :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub, et see saade jookseb alguses vähemalt sama rada (mis esimene kaalulangetus saae),kus esimesel nädalal võtavad tegelased maha 5-7 kg, järgmisel 1-2 ja siis 100gr - 300gr ja mõni nõrgem kes juba murdub, see on raskemaks läinud.....Aga noh nagu ka mainiti siis mingisugust normaalset kaalulangustempot on ju igav vaadata ja mida rohkem seda uhkem ja neil ei ole tõenäoliselt endal ka vahet mille arvelt see maha läheb, peaasi ,et numbrid kukusid....Nagu öeldakse rahvas tahab saada tsirkust ja leiba.... :D

Rahvas tahab rasva :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olgem ausad. Toitumise poolelt usaldan üksnes Antsonit, Poliquini ja Robertit. On aeg mõista, et keha ei tööta mitte kaloripõletusmasina vaid keemialaborina.

Kalorid on ainult üks osa võrrandist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olgem ausad. Toitumise poolelt usaldan üksnes Antsonit, Poliquini ja Robertit. On aeg mõista, et keha ei tööta mitte kaloripõletusmasina vaid keemialaborina.

Kalorid on ainult üks osa võrrandist.

Maailm ja inimese organism ei ole nii must ja valge. Rasvased toidud vähendavad sfinkteri survet ja soodustavad refluksi tekkimist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole olemas täiuslikku toitumist. Siililegi selge, et tekivad mikroainete puudused, aga süsivesikute suuremahulisel ja pikaajalisel tarvitamisel on tervikuna rängem mõju.

Seda on ka Poliquin tõdenud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×