Jump to content
batmannu

XXXIII Eesti meistrivõistlused jõutõstmises, tulemused!

Recommended Posts

:D :D :D Seekord arvasin meestes 9 esimese seast õigesti 6. Ülejäänud 3 ei saanud kirja lihtsalt, mille võrra siis asjad nihkusid veits ja vanameister peep70 saigi absoluuti. Meeskondliku arvestuse 2. ja 3. koht läks ka muidugi huvitavalt seekord. Aga naistes Carolin üllatas, nii palju panin siiski võssa ka. Aga positiivsed üllatused on alati head.

Tänud Peep abi eest, mul ei olnud absoluutselt aega tegeleda selle kokkulöömisega, fitid kannan parimatele kohe üle, see on näpuliigutus. Tänud ja kui ei ole palju siis ehk keegi aitab ka EKV varustuseta tõstmises kokku lüüa, kannan ka need fitid üle , see on mul ka siiani tegemata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud Peep abi eest, mul ei olnud absoluutselt aega tegeleda selle kokkulöömisega, fitid kannan parimatele kohe üle, see on näpuliigutus. Tänud ja kui ei ole palju siis ehk keegi aitab ka EKV varustuseta tõstmises kokku lüüa, kannan ka need fitid üle , see on mul ka siiani tegemata.

Tegin ka KV ennustusvõistluse tulemused juba ära. Vaata foorumi teemat: " Eesti KV klassikalises jõutõstmises....."

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×