Jump to content
kame

energia batoonid!

Recommended Posts

nimelt vaatasin siin neid energia batoonide hindasid ja märkasin et kui siin üks batoon on 25 kr (kaal 60 g) ja T-marketist osta kaks müslibatooni(kokku 60 g)

siis süsivesikuid saab samapalju ja müslibatoonides on 1.5 g rohkem valku!

ainult rasva sisaldus on natuke suurem- 60 g kohta 2g ! hind müsli batoonidel on 5.80 2 tükki ! peale trenni olen mitu päeva söönud ja taastab küll! :D

proovige kui tahate! ;):D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida üldse rahvas siin sööb päevasel ajal, nt. koolis või tööl olles?Kooli söökla toidud on küll nii jubedad, et neid süüa ei soovi.Midagi mis oleks võimalik kooli kaasa võtta ja seda ka ilma probleemideta süüa?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tore kohe lugeda, et rahvas päeval sööb ja kodus asju kaasa meisterdab. Seff.

Mina võtan kodust kaasa lõunaks 'hea tuju'. Siis kui kõht tühjaks läheb, teen selle lahti ja naeratan. Ja ei söö.

Üks jutt käisin lõunaks mingi 3-4 kuud seljankat söömas - oli hea aga ühel momendil tundsin, et nüüd on kõik.

Vahetevahel teen nn. 'laadimisperioodi' - siis käin poes ja toon pool kilo shokolaadipräänikuid. Joon kanget kohvi, mis meil siin tööjuures tehakse (paneb pea hästi sumisema) ja panen präänikuid kõrvale. Jõulude ajal asendasin präänikud piparkookidega - seega süsivesikute osakaal langes. Aga siis panin kodus praadi peale ja oli jälle hea.

A tihti istun niisama ja naeratan lõunaks.... ja joon vett ja kah hea olla.

EDU!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selge siis...ise olen ka vahel piima, jogurtit ja puuvilju kaasa võtnud, samas olen kodus valmis seganud kodujuustu tuunikalaga.Eks peab nüüd hakkama rohkem vaatama ka mida kaasa võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas siis sulle see trenniviirus pole külge jäänud?

Noh see on nigu pesemisega - laisad pesevad, virgad sügavad...

Nõrgad käivad trennis ja tugevad ... mängivad arvutiga vms..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli Rebane, sport on ju nõrkade jaoks, tugevad on lihtsalt tugevad ehk häkkerid. Pea vastu ja ära jumala eest lase end mõjutada. Suitsetamise juba jätsid maha, mis järgmine samm on. Hakkad sporti ka veel tegema ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

To kame.

Kust sa neid energiabatoonikesi üldse leidsid?Ma käisin just terve T-marketi läbi ja ei leidnud ühtegi.(käisin Nõmme teel olevas T-marketis)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Neid energiabatoone on igal pool rimis,citymarketis........koolis söömine ongi kõige suurem probleem sest sea ei müüda peale saiakeste ja kartulisalati midagi.........ning kohta ka ei ole kus kaasa võetud toitu hoida.....võimalikult palju proovin kohupiima kaasa võtta et kuskilt valku saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tavaliselt ostan ikka prae, kui natukenegi raha lahedamalt on...aga muidu liitrine jogurt sisse ja poole pätsi saia - kõhutäis missugune... :rolleyes:

aga jah, kunagi keskkooli ajal olid toiduportsud nii väikesed, et tuli kaks kausitäit vähemalt nahka panna, et kõht täis oleks...masendav

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nu vot..mul sama laks, kooli "praed" on suht väiksed, võtad ühe siis on tund aega kõht täis ja iga päev 2 praadi süüa on ikka liiga kallis(koolis üks praad 22 EEKi).Tuleks juba odavam kooli kaasa võtta sheik piimaga ja midagi veel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Crashile!-- nimelt üleval juba kirjutasin et tegu on müsli batoonidega aga praegu ei oska kindlalt lubada kas neid seal on! elan ka nõmme tee läheduses! see samane t-market ongi kust ostsin! kaetud on jogurtiga! olid otse kassa juures!

:rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×