Jump to content
youngman16

Mees (16) otsib naist (treeninguteks)

Recommended Posts

Sellisel tasandil töötab see vaid ka (kuni) selle taseme raames. Kui see on sulle piisav, siis go for it ^_^ Samuti ei tasu unustada selle spektri teisi äärmuspunkte, st. kõik potentsiaalsed vastajad ei pruugi piltlikult öeldes "olla su klassiõed".

Praktilises plaanis, ürita päriselus läbi lüüa ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi oli Tartu Raadios igal nädalavahetusel mingi suhtlusliin ja päris tihti helistasid noormehed, kes enda jutu järgi olid kõik atleetliku kehaga 15-17 aastased noormehed. Lihtsalt meenus selline asi vanadest 90-datest :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu suurim probleem julgus!!No tõesti ei julge tänaval mõne tüdrukuga rääkima minna!!

Kohe kahju sinust :P Aga on olemas selliste otsingute jaoks vastavaid foorumeid :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas klassiõdedega? Naabritüdrukutega?

Mine nt peale aeroobikatrenni kusagile spordiklubi ette ja tee mõne tüdrukuga juttu, ehk on keegi kes otsib kaaslast...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma soovitaks sotsiaalärevuse vastu konsulteerida nõustajaga. Oskab kindlasti soovitada häid nippe ja mõtteviise, kuidas julgust leida. Kui koolipsühholoogi juurde ei taha minna, siis otsi mõni muu neutraalsem koht.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovin tüdrukuid,kes viitsiksid minuga tutvuda!!(trenni eesmärgil):olen 16 ja elan Tartus!

Krt. ma treenin küll meestega koos aga vahel on tunne, et treenin koos tüdrukutega (nad on nii nõrgad lihtsalt).

Kui sa seda tõesti tahad, vaid trenni eesmärgil, siis minu soovitus:

Saa tugevaks ja enamus saalis olevaid jorsse tunduvad tüdrukutena :D

  • Upvote 5

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega see naistega koos treenimine eriti ei arenda. Ei sa proovida maksimum raskustega treenimist kuna naised ei joua parast seda kangi sinupealt ara votta :-D . Lisaks peab kindlasti neid aitama kui naed nede saamatust jousaalis harjutuste sooritamisel ja teadmatute puuduliku kava ulesehitust:-) .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×