Jump to content
Allan0

Algaja, kaalus juurde.

Recommended Posts

Tere.

On soov juurde võtta kaalust lihasmassi arvelt.

Olen 17, kaal on väike,pikkuse 195 cm juures. Söögikordade arv on 5 korda päevas.

See on minu esialgne toitumis ja treening kava:

Hommikusöök:

3 muna ja peekon/ 200 - 250 g kaerahelbepuder ja moos, 2 vorsti/juustu võileiba, klaas piima/must tee ja puuvili.

Lõunasöök:

250 g kartul/makaronid,liha,kala või kana, erinevad rohelised salatid, 2 klaas piima

75g pähklisegu ja 2 banaani

Toidukord enne trenni:

200 g kohupiima/kodujuust ja 25 g pähklisegu

Õhtusöök:

Kartul/makaronid/pruun riis/tatar juurde läheb kas liha või kana,salatiks kurk tomat,klaas mahla.

Puuvili/pähklid.

Ööoode:

200 g kohupiima/kodujuustpuuvili 50 g pähklisegu ja 2 -3 võileiba juust/sink/vorst

Klaas mahla.

Trenn:

Tegelen poksiga 4-5 korda nädalas intensiivne jõu ja üldfüüsiline treening.Pärast trenni on jõusaal.

Trenn kodus: Kätekõverduste seeriad erinevate haaretega/kõhulihased ja seljalihased.

Hantlite seeria.Kükkide seeria.

Sooviks nõuandeid veel juurde, toitumises ja treeninkavas.

Tänan ette kõikide soovituste ja nõuannete eest.

Muudetud kasutaja Allan0 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja ülejäänud kaloraaz süsivesikute arvelt. Samuti oleks su kehakaalu vaja teada, et arvutada su energiakulu, mille alusel saaksid end kergesse positiivsesse kaloraazi sättida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kehakaal on tõesti kahjuks veel väga väike 60 kg :unsure: aga ma olen täie tervise juures: :) ja söön korralikult.

195cm ja 60kg - sa sööd ilmselgelt vähe ;)

Kui praeguse toitumisega kaalu juurde ei tule, siis tuleb ikkagi rohkem süüa ju? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sööd sa küll umbe palju, aga noh inimeste organismid on erinevad ja mõnel inimesel rohke söömine ei aita,

Ma olen umbes 155-157 pikk ja kaalun 41 kilo, 5 kuud tagasi kaalusin kõigest 37 kilo, hakkasin käima jõusaalis ja kilosid hakkas tulema...

Hetkel käin ka Poksi trennis.(Olen 14. aastane, 2 kuud tagasi sain)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaal on hakkanud tasapisi tõusma, olen veel väikseid muudatusi toitumises ning trenni kavas teinud.

Aga üks küsimus mida arvate tuunikalast.Kui palju tohib teda tarbida ja kuidas ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sest ma olen palju erinevaid positiivseid ja negatiivseid asju kuulnud selle tarbimise kohta.

Mis sa siis kuulnud oled? :)

Ise soovitan Northlandi tuunikala soolvees, purustatud(185g) 0,49€ (Säästukas). Tükkidena oli vist 0,79€

Maximas on ka päris soodne mingi "Happy sea" tuunikala(vist 0,55€?), kuid mu meelest suht jubeda maitsega.

Prismas on muidu päris suur tuunikala valik, kuid hind on müstiline! Alla 1€ ei leiagi(sama kogus), keskeltläbi hind kuskil 1,79€+ :blink:

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle tuunikalaga oli selline asi ,et ta sisaldab mingeid ained mis organismis lihtsalt ei lahustu ja nad sadenevad( võibolla mingid mürkained vms), aga muidugi ma ei tea kui palju selles tõtt on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle tuunikalaga oli selline asi ,et ta sisaldab mingeid ained mis organismis lihtsalt ei lahustu ja nad sadenevad( võibolla mingid mürkained vms), aga muidugi ma ei tea kui palju selles tõtt on.

Elavhõbe. Väga mürgine. Väga reaalne oht.

1qo6zc.jpg

Lower numbers are better, indicating less mercury per 3 oz serving of fish. On a daily basis, males should stay at the 0.19 level or less; fish higher than this level can be eaten up to twice per week. Females should stay at a level of 0.14 or less for daily consumption and can go up to 0.38 twice per week. Orange roughy, a staple of some dieting bodybuilders, is far in excess of acceptable mercury levels for regular consumption.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

GOMAD - Gallon of Milk A Day. Väga laialdaselt maailmas soovitatav massilisamissoovitus.

Tuunikala alternatiivina soovitan proovida sardiine:) Väikesem ja ohutum (raskemetallide mõttes) kala, head rasvad, odavam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühesõnaga siis poolt liitrit piima pävas jah ja kui tuunikala tarbida siis teed juurde juua.

Aitäh vastuste eest.

Kuid milline on piir munade tarbimise juures mitu muna võib nädalas siis süüa.Praegu ma söön nädalas mune 8 - 10 tükki.Kas liigse munade tarbimise juures kolestorool kõrgeks ei lähe või ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×