Jump to content
sharon

Toitumisest, jälle ja ikka veel :)

Recommended Posts

Tervitus.

Naine, peaaegu 24 a., 165 cm ja 77 kilo. Peale pikka treeningpausi ja üpris kilplaslikke omaalgatuslikke dieete rajal tagasi. Treeningkava momendil:

E ja K aeroobne rühmatreening

T ja R/L jõusaalitreening (lasin koostada kava) või Pump

Küsimus siis toitumise kohta - am I doing it right?

Hommik - 2 muna mingil viisil kuumutatuna + tomat/kurk, 2-3 spl kodujuustu + 2 viilu peekonit + viil täisteraröstsaia VÕI puder (piimaga).

Kella 11ne näks - apelsin/greip või pool pakki rosinatega kohupiima

Lõuna - reeglina u rusikasuurune ports mingit liha (kas ise tehtud või mõistlikem variant sööklast) keedukartuli, riisi või juurvijladega + klaas keefiri

Kella 17ne e. trennieelne näks - ülejäänud pakk eelmainitud kohupiima või väiksem tops kodujuustu; vahelduse mõttes u kord nädalas talujogurt v kohupiimakreem

Peale trenni - õun vms puuviljaline

Õhtusöök - põhimõtteliselt sama, mislõunasöök, aga kartuleid ei suuda peale trenni sisse ajada, seega reeglina liha/kala/kana ja juurviljad/salat.

Magusaisudest kasvasin välja, nii et peale 1-2 küpsise või ühe pulgajäätise õhtul peale trenni ei patusta.

Suuna näitas kätte treener, menüü panin kokku Suure Targa Interneti toel. Kuna olen sellist menüüd järginud vaid 2 nädalat ja vara on nutta, et tulemusi pole (tegelikult, on vist küll, 500 gr läinud), siis tahan lihtsalt eos teada, kas nii on okei, et vajadusel midagi muuta enne, kui valed harjumused sisse juurduvad. :)

Tänan juba ette.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

500gr nädalas ongi suht ideaalne kaalu kaotamise tempo :)

---

BAV: 1570.7 kcal , http://www.fitness.ee/bav-arvuti

Puhkepäeva energiakulu ~2050kcal

---

Kui palju putru hommikul?

---

Ma olin näiteks kunagi väga suur magusasõber. Selle aitas mul 100% elimineerida valgusheik, think about that :)

Muudetud kasutaja htilga poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Putru teen 1 klassist 2,5% piimast ning poolest-2/3 klaasist neljavilja vms helvestest. Klaas on siis see veneaja teeklaas, tead küll :) Peale panen 1 tl kodust moosi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõistlik, aga sellega pudru päeval hommikuti piirdudki? :)

Juurde võiks veel nt. 1 (keedu)muna ja 1viil mingit Saaremaa sarjast juustu. Ja roheline tee?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikul ikka kohvi, joon nagunii täitsa mustana ja suhruta, seega ei hakanud mainima.

Pudrupäeval ei ole jah seni muna söönud, see ongi vaheldus munatoitudele pigem. Aga kui ma nt teeks selle uue innovaatilise valgusaiaga juustusaia kõrvale, oleks parem? Et pudrust üksi vähe? Kõhu saan sellest täis küll :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga üldiselt, nagu ma reaktsioonide vähesusest välja loen, on menüü enam-vähem okei ja võib nii edasi minna? :)

Kui keegi :huh: kogused arvutab, siis vajadusel korrigeerimine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga üldiselt, nagu ma reaktsioonide vähesusest välja loen, on menüü enam-vähem okei ja võib nii edasi minna? :)

Eks vaata kuidas keha sellele reageerib ja fikseeri toimunud muutused :)

Teinekord kui trenn hommikupoole jääb siis pigem jäta kohv ära (st. pigem ära enne aeroobset trenni kohvi joo). Kofeiin hakkab kehast vett välja viima ning siis läheb keeruliseks kohe aeroobset tegema hakata(nt. nädalavahetusel võib nii ajastuse poolest juhtuda?).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×