Jump to content
Marsielanik

Proteiin.

Recommended Posts

Tervist!

Paluks foorumlaste abi ühe küsimuse juures.

Nimelt olen oma mõtetes otsustanud kasutama hakata valgupulbrit kuna hoiaks kõvasti raha (mida väga napib, õpilane) ja ka aega kokku. Nimelt minu eesmärk treeningutel on kasvatada lihast ja jõudu ning samal ajal katsun nii kuidas võimalik hoida oma kaalu balansis või siis isegi tsipake vähendada rasvapõletamise arvelt, tehes 2-3 korda nädalas intervalltreeningut. Söön tervislikult, piisavalt liha ja köögivilju, makarone jms väga harva, nälga ei tunne.

Üldiselt olen peale trenni tarvitanud 200g kohupiima või kodujuustu ja süskarid saanud kätte Arctic spordijoogist või puuviljast (banaan üldiselt), aga jube kulukaks on läinud ja näpud on tihti põhjas :D

Päris pikaks on juba läinud tekst, aga küsingi nüüd, et mida arvate sellistest valgupulbrist: http://stronger.ee/e...ein-ja-sheiker/ (ärge pahaseks saage, et tegu Fitshopi tootega pole). Või leiduks paremat valikut minu eesmärke arvestades?

Ette tänades,

Marsielanik

//Vabandan kohe ka sellepärast, et teema valesse kohta tegin. Täielik hooletuse ja kiirustamise viga.

Muudetud kasutaja Marsielanik poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arctic spordijook ongi hea viis raha tuulde lasta.

Selveri pakk kohupiima on mingi 60 senti ja sealt saad nii oma valgud, kui süskarid kätte. 32g valke per pakk. Suht odav. Veel leiab selverist 1,5 euri eest 300 kanasülti, kus ca. 72g valke või siis Säästukast kanafileed, kus 2,5 euri eest saad 400g paki ja ca. 95g valke.

Või siis veel uus müügile tulnud saiatoode SIRE sai, kus hetkel saab Maximast sooduka eest 99 sendi puhul lausa 430g toodet ja 100g valku. (Ning isegi tavahind 1,5 euri teeks sellest ühe kõrgeima valgusisaldusega toote mida näinud olen selle hinna puhul)

Kiire arvutus näitab, et sinu Valgupulbri puhul saame 1 euro eest umbes 50g valke. Ei ütleks, et just eriti odav. :) - Rahaline võit võrreldes mõne teise tootega saab olema kas ülipisike või isegi kehvem. Seega ma ei näe mõtet paanitseda ja pulbrit vajalikuks pidada.

Küll aga on see MUGAV, seega ise tead. :)

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Njaa arvutasin praegu, et selle pakiga, mille lingi andsin, saaks umbes 45 trennijärgset sheiki omale. Natuke odavam vast tuleks, aga kui korralikku kraami tarbida toidu näol, siis jah jääb samasse hinnaklassi..

Aga muidu see tundub normaalne pulber? Ühe korra elus võiks tegelt ära proovida mingi aeg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Njaa arvutasin praegu, et selle pakiga, mille lingi andsin, saaks umbes 45 trennijärgset sheiki omale. Natuke odavam vast tuleks, aga kui korralikku kraami tarbida toidu näol, siis jah jääb samasse hinnaklassi..

Aga muidu see tundub normaalne pulber? Ühe korra elus võiks tegelt ära proovida mingi aeg.

Suurt vahet pole neil pulbritel. Eelista maitse järgi ning vaata, et sisu ja hinna suhe oleks paigas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui maitsest rääkida siis sama firma MASS whey on nagu kilo pealt nii 45 senti kallim, aga maitse,vähemalt maasikas oli küll täitsa ok. Et kui satud ikka väga rõveda asja otsa siis võtab ikka päris morniks kui selle raha paned mingi rõvedamaitselise soga peale. Kuigi ei tea pole proovinud, võib ka hea maitsega olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×