Jump to content
Robert Nool

Seminarid tervislikust toitumisest, rasvapõletusest ja lihaste kasvatamisest

Recommended Posts

Tervist,

Tulemas on järgmised seminarid.

Juba sel pühapäeval on "Korrektse tervisliku toitumise" teemal, järgmisel laupäeval põhjalik ülevaade optimaalsest rasvapõletusest ning sellest nädala pärast trikid ja nipid kiireks lihaskasvuks.

Kõik seminarid on märtsikuus soodushinnaga ning kohtade arv on üsna piiratud. Hetkel saab seminarile valgukoti hinnaga, kuid teadmised on väärt vähemalt sadat. Info on väga detailne ning põnev.

Viited üritustele:

Korrektne tervislik toitumine - https://www.facebook.com/events/313629912019569/

Toitumine kiireks ja tervislikuks rasvapõletamiseks - https://www.facebook.com/events/150790578375728/

Toitumine kiireks lihasmassi kasvatamiseks - https://www.facebook.com/events/261608133919205/

Soovitan kõigil, kes lihasmassi kasvatamisest või rasvapõletamisest huvituvad, käia ka tervisliku toitumise seminaril, sest seal räägin lahti palju põhitõdesid, mis viimase kahe alusteks on. Rasvapõletuse ja lihasmassi kasvatamise seminaril ma neist kõigist enam nii põhjalikult rääkida ei jõua - seal on teine siht.

Olete oodatud!

Lugupidamisega,

Robert Nool

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina. :)

Ma poleks neid ette võtnud, kui end äärmiselt enesekindlalt antud teemades ei tunneks.

Äärmiselt enesekindlalt?

Usu mind, kõrgelt on valusam kukkuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina. :)

Ma poleks neid ette võtnud, kui end äärmiselt enesekindlalt antud teemades ei tunneks.

e-ee ...

mida see küll võiks tähendada?

Ntx mina tunnen end äärmiselt enesekindlalt astrofüüsikas - ma tean, et ma sellest värgist mitte midagi ei tea;

ma olen selles täiesti kindel.Enesekindel kohe, :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äärmiselt enesekindlalt?

Usu mind, kõrgelt on valusam kukkuda.

Kui ma nii mõtleks, siis ma ei saakski elus midagi teha.Keegi on kogu aeg, igal pool ja igal ajahetkel minust parem.Ralf, aasta ei ole enam 80 :)

PS: Minu arvates väga tervitatav ja julge pealehakkamine!

Argo

Muudetud kasutaja argoll poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Härrased tähenärijad, palun.

Jah, ma tunnen end neis teemades piisavalt kindlalt, sest olen nende õppimise ja praktiiseerimisega piisavalt pikalt ja tihedalt tegelenud ning näinud tulemusi. Materjalid, mis kokku on pandud, on süvitsi uuritud ning sisaldavad informatsiooni, millest nii mõndagi isegi härrased ROtter jt ei tea. Olen materjali varem seminari vormis esitanud ning kõik on testitud. Tagasiside oli äärmiselt positiivne ning asjad, mida muuta oli vaja, said muudetud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Härrased tähenärijad, palun.

Jah, ma tunnen end neis teemades piisavalt kindlalt, sest olen nende õppimise ja praktiiseerimisega piisavalt pikalt ja tihedalt tegelenud ning näinud tulemusi. Materjalid, mis kokku on pandud, on süvitsi uuritud ning sisaldavad informatsiooni, millest nii mõndagi isegi härrased ROtter jt ei tea. Olen materjali varem seminari vormis esitanud ning kõik on testitud. Tagasiside oli äärmiselt positiivne ning asjad, mida muuta oli vaja, said muudetud.

Inimesed on erinevad ja isegi rohkem, kui sa ette oskad kujutada. Tulemusi on saadud mitmesuguste v:r:sv vahekordadega ja ka alt on mindud samamoodi.

Ainuke kindel asi on see, et midagi absoluutset kindlat ei ole.

Too mulle väide, mida ma kindlalt ei tea ja ma otsin sulle internetist kümme vastuväidet. :huh:

Omal ajal instituudis tegime ka erinevaid katseid eneste peal ja kui ei saanud oodatud tulemust, siis vahetasime mõne katsealuse välja ja tulemus oli see, mida vaja. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rotteri jutu jätkuks:

Convenient Science and Confirmation Bias

Author: markyoung ~ 30/06/10

Regular readers of my blog will know that I’m a little bit of a science geek. I read studies and try to report the science with as little bias as possible. However, I’m often criticized for putting a little too much stock in research.

People say things like “if we waited for science to tell us what to do we’d never be able to do anything” or ”just because it hasn’t been tested in a lab doesn’t mean it isn’t valuable”.

Personally, I agree with both of these statements. Often practice precedes scientific investigation in the fitness world and we can’t always wait around until research catches up. But when science IS done that contradicts some people’s practices many are quick to dismiss it by suggesting that science somehow has no application to their particular pet theory because “it works in the real world”.

In fact, some go as far as to say that they test theories on their clients and only use science to later confirm and support their ideas. They even regularly post numerous studies on their websites and blogs, but only those that are in line with their beliefs.

Interestingly, this is the exact OPPOSITE of what science is supposed to do. Studies are actually designed to TEST a hypothesis rather than to support it. If you’re just looking for support, you’re obviously going to find it.

However, this particular tendency (called confirmation bias) does little to advance practice as it doesn’t really doesn’t force you to critically evaluate your programs…especially if you’re quick to dismiss contradictory evidence.

As an example consider the recent article I wrote on the infamous Tabata protocol discussing the fact that it has actually no scientific backing suggesting that it is greater for fat loss than any other method. Despite this, people still claim to have “success” with the protocol.

Instead I might be inclined to suggest that if your fat loss program is a compilation of a number of things (including diet, resistance training, and Tabatas) evidence that one element may not be useful lends credence to the fact that the other two elements are probably effective, but the one you’re attached to could have little to do with the positive results you’re experiencing.

All in all, I guess I’m suggesting that instead of looking exclusively for things to support your theories, make sure to also seek out articles and studies that challenge the things you believe in. After all, it is this information that will allow you to form a unbiased opinion after considering all the facts.

See väike lõik ei ole suunatud otseselt kellegi vastu vaid lihtsalt jutujätkust Rotteri teema-arendusele. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma nii mõtleks, siis ma ei saakski elus midagi teha.Keegi on kogu aeg, igal pool ja igal ajahetkel minust parem.Ralf, aasta ei ole enam 80 :)

PS: Minu arvates väga tervitatav ja julge pealehakkamine!

Argo

Mis see aastaarv siia puutub?

Aga varblased ei hakkagi nii kõrgelt lendama kui kotkad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arust väga tervitatav ettevõtmine, seni kuni kriitikat talutakse ning ollakse valati valmis enda seisukohti muutma - andku aga minna. :)

Loodan, et antud seminari lähevad kuulama ka vähe teadjamad treenerid või õppejõud, sest vastasel juhul ei pruugi tavakuulajate seast kuulda piisavalt pädevat kriitikat või lektor ei pruugi seda tõsiselt võtta.

Keskmine inimene, kes pole toitumisalast teadust uurinud ei suudagi antud seminari kohta vast muud tagasi-sidet anda, et see oli hästi tehtud ja "valgustav" vms. Ette söödetud informatsiooni ei osata vaidlustada. Mida ei saagi eeldada, et igaüks teeks - aga loodan, et keegi seal seminaril on, kes siiski teha suudaks ning selline diskussioon ka mingil ajahetkel lubatud on. :)

Üks asi mida näha EI tahaks on see, kui inimestele pakutakse autori arvamusi faktide pähe ning ei jäeta ruumi erinevatele vaatevinklitele ja tõlgendamistele või tõenditele.

Läheks või ise kuulama, aga ei usu, et ajaliselt jõuaks. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaevalt, et mõni asine õppejõud kuskile jandile ronima hakkab.

Ettevõtmise vastu pole seni miskit, kuni sealt tuleb üldiselt arusaami ja mitte mingit veregrupidieeti või muud soga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaevalt, et mõni asine õppejõud kuskile jandile ronima hakkab.

Ettevõtmise vastu pole seni miskit, kuni sealt tuleb üldiselt arusaami ja mitte mingit veregrupidieeti või muud soga.

Ma ei propageeri ühtegi dieeti. Ma räägin detailselt lahti, kuidas erinevad toitained kehas käituvad ning annan soovitusi, kuidas neid vastavalt eesmärgile kombineerida võiks. Korrektse tervisliku toitumise loengus on suur rõhk müütide purustamisel. Räägin detailselt levinumate toit- ja toiduainete headest ja halbadest omadustest: rasvad, erinevad süsivesikud, teraviljad, piimatooted jne. Räägin levinud toiduainetes olevatest antitoitainetest ja ensüümide, mineraalide blokaatoritest ning kuidas neid neutraliseerida. Räägin eriti detailselt kolesteroolist ja küllastunud rasvhapetest ning põimin faktid ajalooga. Täpsustan, kuidas kehas energia tootmine käib ning et rasvad ja süsivesikud ei ole üksnes energiaallikad, vaid neil on palju teisigi rolle. Ühesõnaga, infot on väga palju ning olen selle võimalikult lihtsalt ja üheselt mõistetavalt kokku pannud.

Ma mõistan, et ma ei ole toitumisspetsialistina veel laialdaselt tuntud, kuid garanteerin, et need, kes seminaridele tulevad, üllatuvad väga meeldivalt, sest info on lihtsalt niivõrd hea ja vähelevinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma mõistan, et ma ei ole toitumisspetsialistina veel laialdaselt tuntud, kuid garanteerin, et need, kes seminaridele tulevad, üllatuvad väga meeldivalt, sest info on lihtsalt niivõrd hea ja vähelevinud.

Sinu arvamus Info headuse kohta ja see, et ta vähelevinud on ei pruugi veel seminari edu garanteerida. Ma olen siin foorumis ka üht-teist rääkinud, mis väga vähe levinud, kuid samas vägagi lihtsatel faktidel põhinev. Kuid vastuvõtt on olnud nagu ta on. ;)

Sa ise võib-olla ei näe, kuid levitad sinagi mõnda müüti omajagu - isegi, kui see on nö. möödaminnes või tähelepanematusest. ;) - Ja ma heameelega purustaks mõne neist võimaluse korral. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja ma heameelega purustaks mõne neist võimaluse korral. :D

Holger, huumori vallas oled Sa päris mitu müüti juba purustanud.Aitab küll nüüd :)

PS: Roberti ettekanne tundub küll päris huvitav olema ...

Argo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sinu arvamus Info headuse kohta ja see, et ta vähelevinud on ei pruugi veel seminari edu garanteerida. Ma olen siin foorumis ka üht-teist rääkinud, mis väga vähe levinud, kuid samas vägagi lihtsatel faktidel põhinev. Kuid vastuvõtt on olnud nagu ta on. ;)

Sa ise võib-olla ei näe, kuid levitad sinagi mõnda müüti omajagu - isegi, kui see on nö. möödaminnes või tähelepanematusest. ;) - Ja ma heameelega purustaks mõne neist võimaluse korral. :D

Taaskord "ei saa mina, siis ei anna sulle ka". Loe mu viimast postitust "Muscle building challenge" teemas ning loodan, et läheme rahulikult edasi.

Argo, aitäh sulle heade sõnade eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub asjalik seminar:) Tuleksin hea meelega kuulama, kuid kahjuks ei ela Tallinnas. Samas, annab mõelda.

Kui tulevikus Tartus seminar plaanis on, siis palun andke teada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei propageeri ühtegi dieeti. Ma räägin detailselt lahti, kuidas erinevad toitained kehas käituvad ning annan soovitusi, kuidas neid vastavalt eesmärgile kombineerida võiks. Korrektse tervisliku toitumise loengus on suur rõhk müütide purustamisel. Räägin detailselt levinumate toit- ja toiduainete headest ja halbadest omadustest: rasvad, erinevad süsivesikud, teraviljad, piimatooted jne. Räägin levinud toiduainetes olevatest antitoitainetest ja ensüümide, mineraalide blokaatoritest ning kuidas neid neutraliseerida. Räägin eriti detailselt kolesteroolist ja küllastunud rasvhapetest ning põimin faktid ajalooga. Täpsustan, kuidas kehas energia tootmine käib ning et rasvad ja süsivesikud ei ole üksnes energiaallikad, vaid neil on palju teisigi rolle. Ühesõnaga, infot on väga palju ning olen selle võimalikult lihtsalt ja üheselt mõistetavalt kokku pannud.

Ma mõistan, et ma ei ole toitumisspetsialistina veel laialdaselt tuntud, kuid garanteerin, et need, kes seminaridele tulevad, üllatuvad väga meeldivalt, sest info on lihtsalt niivõrd hea ja vähelevinud.

Korrektse tervisliku toitumise loengus on suur rõhk müütide purustamisel.

See on parajalt libe tee.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma mõistan, et ma ei ole toitumisspetsialistina veel laialdaselt tuntud, kuid garanteerin, et need, kes seminaridele tulevad, üllatuvad väga meeldivalt, sest info on lihtsalt niivõrd hea ja vähelevinud.

Hei. Ütlen lihtsalt kommentaariks, ja üldse mitte halvustavalt, et tegelikult on väga hea tahtmise ja huvi korral see info kõigile kättesaadav, minu jaoks seal midagi kosmiliselt uut polnud, faktike siit-teine sealt, aga spetsialiste alahindad sa küll (ka siinseid).

Kui juba mina nendest asjadest teadlik olin, siis miks mitte Rotter?

Rääkimata sellest, et küsisin üle ja tegelikult on värsked arstid ka nende teooriatega kursis, mis sa seal esitasid. Ma nimetaks neid ikkagi teooriateks, mitte vankumatuteks tõdedeks. Et ei tasu end nii kõrgele pjedestaalile ka seada, valus on kukkuda sealt.

Aga noh, kuulaks just huvi pärast ka sinu teisi loenguid ja ehk saab tulevikus ka jõud ühendada ühel või teisel viisil.

Parimat

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei. Ütlen lihtsalt kommentaariks, ja üldse mitte halvustavalt, et tegelikult on väga hea tahtmise ja huvi korral see info kõigile kättesaadav, minu jaoks seal midagi kosmiliselt uut polnud, faktike siit-teine sealt, aga spetsialiste alahindad sa küll (ka siinseid).

Kui juba mina nendest asjadest teadlik olin, siis miks mitte Rotter?

Rääkimata sellest, et küsisin üle ja tegelikult on värsked arstid ka nende teooriatega kursis, mis sa seal esitasid. Ma nimetaks neid ikkagi teooriateks, mitte vankumatuteks tõdedeks. Et ei tasu end nii kõrgele pjedestaalile ka seada, valus on kukkuda sealt.

Aga noh, kuulaks just huvi pärast ka sinu teisi loenguid ja ehk saab tulevikus ka jõud ühendada ühel või teisel viisil.

Parimat

Hea tahtmise korral suudaksime tekitada ka olukorra, kus ükski inimene maailmas ei nälgi, sest toitu toodetakse piisavalt. Paraku ei ole see, nagu suur osa teisi asju siin maailmas teatud huvigruppidele majanduslikult kasulik, mistõttu pool maakera populatsioonist endiselt nälgib.

Rääkides toitumisteadusest, siis kõigil meil on igas päevas 24h, millest enamus 7-8h magavad, 8h on tööl ning ülejäänud aja lahutavad meelt, harivad end huvivaldkonnas või teevad kolmandat, neljandat, viiendat asja. Toitumine on keeruline teema ning et sellest hästi aru saada, peab sellega pikaajaliselt tegelema, et piisavalt palju materjali läbi jõuaks töötada ning faktide vahelistele seostele mõelda, et rämps asjalikust eraldada. Enamus inimesi ei huvitu sellest teemast niivõrd - nad tahavad lihtsalt õigeid valikuid teha, olla tervislikud ning heas füüsilises vormis. Siinkohal aitangi mina, sest ma olen see, keda see niivõrd huvitab, kes on sellega kaua tegelenud ning kes paneb suure osa enda vabast ajast selle uurimisele ja teiste abistamisele.

Loengul, mida sa kuulamas käisid, ei olnud minu arvates teooriatega palju pistmist. Rääkisin konkreetsetest teemadest: piimatooted, teraviljad, rasvad jne, mille kohta esitasin faktilist infot - mis nendega hästi, mis halvasti on. Neid fakte võib igaüks peale loengut kontollida.

Kes arvavad, et nad piisavalt palju teavad, ärge tulge. Neid, kes tõesti väga palju õiget infot omavad, on aga vähe. Georg, Rain, Holger jt, olete tublid, kui nende hulka kuulute. Tõsiselt.

Minu eesmärk on pakkuda detailset kontrollitud infot ning olla kindel, et iga kuulaja midagi uut saaks, pisut uues suunas mõtlema hakkaks ning kokkuvõttes rahule jääks.

Olge terved.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rääkides toitumisteadusest, siis kõigil meil on igas päevas 24h, millest enamus 7-8h magavad, 8h on tööl ning ülejäänud aja lahutavad meelt, harivad end huvivaldkonnas või teevad kolmandat, neljandat, viiendat asja. Toitumine on keeruline teema ning et sellest hästi aru saada, peab sellega pikaajaliselt tegelema, et piisavalt palju materjali läbi jõuaks töötada ning faktide vahelistele seostele mõelda, et rämps asjalikust eraldada. Enamus inimesi ei huvitu sellest teemast niivõrd - nad tahavad lihtsalt õigeid valikuid teha, olla tervislikud ning heas füüsilises vormis. Siinkohal aitangi mina, sest ma olen see, keda see niivõrd huvitab, kes on sellega kaua tegelenud ning kes paneb suure osa enda vabast ajast selle uurimisele ja teiste abistamisele.

Olge terved.

Minu vanaisa ja vanaema ei teadnud tervislikust ja teaduslikust toitumisteadusest midagi, aga see ei takistanud neid elamast 80. ja 90. aastaseks. :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu vanaisa ja vanaema ei teadnud tervislikust ja teaduslikust toitumisteadusest midagi, aga see ei takistanud neid elamast 80. ja 90. aastaseks. :o

Aga milline oli nende elukvaliteet? ;)

Ma ei kahtle, et enamik inimesi suudavad ilma tõsiste haiguste ja vigastuste sekkumiseta sellisesse vanusesse jõuda. Aga vahe on selles, kas nad 90a vanad olles käisid lonkasid kepiga päevas 100m enne, kui väsisid, või tegid nad 100+kg jõutõmmet paar päeva enne surma nagu Jack LaLanne? :D

8.11Lalanneage93.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×