Jump to content
t0lulyli

Mida profid arvavad?

Recommended Posts

Jälle paelussi teema, see läheb ikka inimestele hinge. Mäletan ühte suve kui mingil põhjusel sai onuga räägitud paelussist ja siis oli praktiliselt iga koosistumine, grillimine ja saun paelussi teema. Kõigile muidugi ei meeldinud, eriti see väljutamise osa.

Grillimine ja paeluss? Selles suhtes, et ngu grillitud paeluss või kuidas? :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Grillimine ja paeluss? Selles suhtes, et ngu grillitud paeluss või kuidas? biggrin.png

Selle peale ma ei tulnudki, oli lihtsalt jututeemaks aga söömiseks, miks mitte. Küsimus kas enne ära ka pesta...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Valest kohast küsid! Eestis pole proffe!!!

Või siis on 1 - Kalmusel on mingi liiga pro kaart.

Aga arvan, et proffid naeraks su üle.

kas selleks peab profesionaal kulturist olema et öelda kuidas kaalus juurde võtta? :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Antud juhul ei ole mõistlik kitsalt raamidesse kinni jääda. Ilmselgelt on see väga individuaalne, mida keegi mingi sõnaga täpselt mõtleb ning antud kontekstis ei ole just väga keeruline arvata, et kellelt ja mida teemaalgajata soovis saada :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlalt ta lootis saada siia Jay Cutleri ja Bulli kommentaare

Ma tahtsin lihtsalt teada mida arvavad eesti tegiad ma ei tahtnud teada mida Jay Cutler või Bulli arvab mulle piisas ka Eesti omategijatest näiteks Kiivikast ja Vähist ja muidugi teistes ka

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikul suur kausi täis putru ja paar muna ja veel võileivad ka otsa. Koolis söö kõrpsude asemel korralik lõuna ja magustoiduks võtad kotist kohupiima mille sa hommikul piimaga ära segasid ja topsi panid. :rolleyes: Pärast trenni massilisajat ja õhtul ka veel punnu täis korralikult. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:D

Eino ma oleks võinud vastamise au sulle ka jätta, aga soovitusest: "söö rohkem kummikomme" oleks arvatavasti väheks jäänud. ;)

Ilmselt küll. Kummikommidega tehakse rohkem kuiva vormi dieedi ajal :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×