Jump to content
t0lulyli

Mida profid arvavad?

Recommended Posts

Mis ma oskan öelda "peata ratsanik" .... :D Spordipoiss, muud ei oska esimese hooga öeldagi, seljapoosis vead õlad liiga kokku, vaata minu blogi ,kuidas poose hoida - sealt saad õppida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mingi õhkõrn alus on tehtud. Nüüd hakka sellele kõhnale ihule süüa andma ja jätka treeninguid ning kui püksid ka üles tõstad, siis hakkab vaikselt looma! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis ma oskan öelda "peata ratsanik" .... :D Spordipoiss, muud ei oska esimese hooga öeldagi, seljapoosis vead õlad liiga kokku, vaata minu blogi ,kuidas poose hoida - sealt saad õppida.

Ei taha hästi oma nägu näidata :D kuna pole veel nii trimmis ja ilusa kehaga :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pole küll proff ...aga soovitaks sööma hakata ...oleneb muidugi eesmärkidest

söön ma söön 6-7 korda päevas aga ei tule massi kuna liialt kiire ainevahetus.

Mingi õhkõrn alus on tehtud. Nüüd hakka sellele kõhnale ihule süüa andma ja jätka treeninguid ning kui püksid ka üles tõstad, siis hakkab vaikselt looma! :)

annan süüa aga ei tule . püksid sellepärast nii alla et peale trenni lasin pükstel nöörid lahti ja kukkusid poole tagumikupeale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Anna aga minna. Pea osas ei oska kommenteerida, kuna seda ei näe. Ülejäänud keha tahab massi aga oleneb eesmärgist, treenitus on vähemalt silmaga näha ja meenutab veidi sellist taipoksija kehatüüpi, Chuck Norrise kehatüübini on veel ruumi. Selleks on muidugi karvast rinda ka vaja aga see selleks...enne oli Chuck Norris ja siis alles tekkis inimene. Ok, läks rappa minu arvamus aga ma pole proff ka...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Anna aga minna. Pea osas ei oska kommenteerida, kuna seda ei näe. Ülejäänud keha tahab massi aga oleneb eesmärgist, treenitus on vähemalt silmaga näha ja meenutab veidi sellist taipoksija kehatüüpi, Chuck Norrise kehatüübini on veel ruumi. Selleks on muidugi karvast rinda ka vaja aga see selleks...enne oli Chuck Norris ja siis alles tekkis inimene. Ok, läks rappa minu arvamus aga ma pole proff ka...

Profid on siin ülekantud tähenduses aga tänud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oled ka kokku löönud suur sul päevane kaloraaž tuleb? Võiksid teha ka lühemad ja intensiivsemad trennid.Milline su kava hetkel välja näeb? Ja kuidas üleüldse toitud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sa sööd 6-7 korda päevas ja massi ei tule? On need ikka suured portsud?

jõusaali trenni ära pikaks aja, tee baasharjutusi

mu söögikorrad näevad välja sellised et hommikul söön võileibasid ja joon teed siis koolis saan süüa kell 11.00 kell 12.00 ja kell 13.00 siis tulen bussiga koju söön uuesti see kell 15.30 umbes ja siis olen kodus natuke kella 17.00-ks lähen trenni trennist tulen kella 18.40 umbes siis söön õhtusööki ja siis magama :D

Oled ka kokku löönud suur sul päevane kaloraaž tuleb? Võiksid teha ka lühemad ja intensiivsemad trennid.Milline su kava hetkel välja näeb? Ja kuidas üleüldse toitud.

kaloraaži ei ole kokku löönud kava on endal kokku pandud

Janar Rückenberg-i kavade põhjal kuna need sobivad hästi ja toitun tavaliselt muud ei oska ütelda

Mõelge nüüd natukene selle peale ka, et mis vanuses inimesest me räägime ;)

vanust on mul 17,7 aastat :D

Praegusel hetkel olen 170cm kaalun 57.4kg ja rinnalt surun 62.5kg ja sügisel hakkasin kaalu täpsemini jälgima ja nüüd nelja poole kuuga on kaalu juurde tulnud ainult 400g. Milles küsimus? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mu söögikorrad näevad välja sellised et hommikul söön võileibasid ja joon teed siis koolis saan süüa kell 11.00 kell 12.00 ja kell 13.00 siis tulen bussiga koju söön uuesti see kell 15.30 umbes ja siis olen kodus natuke kella 17.00-ks lähen trenni trennist tulen kella 18.40 umbes siis söön õhtusööki ja siis magama :D

kaloraaži ei ole kokku löönud kava on endal kokku pandud

Janar Rückenberg-i kavade põhjal kuna need sobivad hästi ja toitun tavaliselt muud ei oska ütelda

vanust on mul 17,7 aastat :D

Praegusel hetkel olen 170cm kaalun 57.4kg ja rinnalt surun 62.5kg ja sügisel hakkasin kaalu täpsemini jälgima ja nüüd nelja poole kuuga on kaalu juurde tulnud ainult 400g. Milles küsimus? :P

Kehakaalu on ikka vähevõitu. Probleem, miks kaal ei tõuse, on lihtne: sa sööd ikka liiga vähe. Mida sinu puhul see kaalu jälgimine üldse tähendab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kehakaalu on ikka vähevõitu. Probleem, miks kaal ei tõuse, on lihtne: sa sööd ikka liiga vähe. Mida sinu puhul see kaalu jälgimine üldse tähendab?

Ma arvan et mu toiduportsionid ei ole väiksed sest taldrik on alati toitu kuhjaga täis ja minupuhul kaalu jälgimine tähendab seda et ma lihtsalt kaalusin ennast ja jätsin kaalu meelde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mu söögikorrad näevad välja sellised et hommikul söön võileibasid ja joon teed siis koolis saan süüa kell 11.00 kell 12.00 ja kell 13.00 siis tulen bussiga koju söön uuesti see kell 15.30 umbes ja siis olen kodus natuke kella 17.00-ks lähen trenni trennist tulen kella 18.40 umbes siis söön õhtusööki ja siis magama :D

kaloraaži ei ole kokku löönud kava on endal kokku pandud

Janar Rückenberg-i kavade põhjal kuna need sobivad hästi ja toitun tavaliselt muud ei oska ütelda

vanust on mul 17,7 aastat :D

Praegusel hetkel olen 170cm kaalun 57.4kg ja rinnalt surun 62.5kg ja sügisel hakkasin kaalu täpsemini jälgima ja nüüd nelja poole kuuga on kaalu juurde tulnud ainult 400g. Milles küsimus? :P

:D

99%-l juhtudest, kui inimene ütleb, et sööb palju, on hommikusöögiks võileivad! :D

Ühesõnaga kuidas kaalu juurde saada? SÖÖ, SÖÖ ja SÖÖ!

Kinnituseks võin veel öelda, et parameetrid on sul suht samad mis mul 7 aastat tagasi. Nüüd kaalusin viimati 88,5 kg.

Iseenesest sellise treeningstaaži kohta ok vorm. Jalgu ei näe, arvatavasti vajavad need tööd. Reljeefus on hea, nüüd peaksid massi kogumisele keskenduma.

Näide, kui palju peaksid tegelt sööma:

Hommikul 100g putru+3 muna

Lõunaooteks üks magus kohupiim

Lõuna koolis või 100g riisi, ~100 g liha, salat

Enne trenni 1 magus kohupiim

Pärast trenni sheik

Tund pärast sheiki 100g makaorne, putru vms+100g liha

Enne magamaminekut 200g kodujuustu+ puuvili nt

Edu.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sa sööd 6-7 korda päevas ja massi ei tule? On need ikka suured portsud?

jõusaali trenni ära pikaks aja, tee baasharjutusi

Äkki on paeluss? :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:D

99%-l juhtudest, kui inimene ütleb, et sööb palju, on hommikusöögiks võileivad! :D

Ühesõnaga kuidas kaalu juurde saada? SÖÖ, SÖÖ ja SÖÖ!

Kinnituseks võin veel öelda, et parameetrid on sul suht samad mis mul 7 aastat tagasi. Nüüd kaalusin viimati 88,5 kg.

Iseenesest sellise treeningstaaži kohta ok vorm. Jalgu ei näe, arvatavasti vajavad need tööd. Reljeefus on hea, nüüd peaksid massi kogumisele keskenduma.

Näide, kui palju peaksid tegelt sööma:

Hommikul 100g putru+3 muna

Lõunaooteks üks magus kohupiim

Lõuna koolis või 100g riisi, ~100 g liha, salat

Enne trenni 1 magus kohupiim

Pärast trenni sheik

Tund pärast sheiki 100g makaorne, putru vms+100g liha

Enne magamaminekut 200g kodujuustu+ puuvili nt

Edu.

Kirp!

See küsimus oli esitatud profidele! Mis sina siin targutad? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äkki on paeluss? huh.png

Jälle paelussi teema, see läheb ikka inimestele hinge. Mäletan ühte suve kui mingil põhjusel sai onuga räägitud paelussist ja siis oli praktiliselt iga koosistumine, grillimine ja saun paelussi teema. Kõigile muidugi ei meeldinud, eriti see väljutamise osa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×