Jump to content
Acee

Kava

Recommended Posts

Olen 16 aastane noormees, pikkust on 190cm kandis ja kaal 102. Jõusaaliga olen tegelenud vahelduva eduga kusagil 2-3 kuud. Enne uut aastat jäi asi katki kuna vahele tuli autokool ning see röövis enamus vabast ajast. Tol hetkel käisin jõusaalis lihtsalt ilma kavata ja tegin seda mis pähe tuli. Nüüd 2012 aasta Jaanuari keskel alustasin uuesti aktiivsemalt käimist ning viimased 3 nädalat olen käinud jõusaalis ülepäeviti (loe 4x). Nüüd aga oleks vaja rohkem aeroobsele treeningule keskenduma ning ehk vajavad ka jõukavad ümbertegemist?

Jõukavad

1. Päev

Surumine kangiga lamades kaldpingil

Surumine kangiga lamades

Lendamine hantlitega kaldpingil

Surumine kangiga kuklatagant istudes

Lendamine küljele hantlitega seistes

Ploki alla surumine triitsepsile

Prantsuse surumine

2. päev

Tõmme plokil ülalt ette

Alatõmme trenažööril kitsas haare

Keretõste alaseljapingil

Tõmme vastu kõhtu kangiga kummargil

Küünarvare kõverdamine kangiga seistes

Kükk kangiga, kang turjal

Jalgade kõverdamine trenažööril kõhuli

Pöiasirutus

Aeroobne kava

http://www.fitness.ee/treeningkavad/64 - Jah tegemist on naiste aeroobse jõukavaga kuid suure tõesnäosusega asendan osad harjutused mõne teisega.

Küsida sooviksin siis, et kas on liiga vara hakata keskenduma igal päeval konkreetsemalt igale lihasgrupile või peaksin jätkama etteantud kavadega?

Plaanipäraselt hakkan nüüd käima nii:

E Jõukava

T Aeroobne kava

K Puhkus

N Jõukava

R Aeroobne kava

L Jõukava

P Puhkus

Probleemi võib tekitada ainult see, et lihased ei ole Laupäevaks ära taastunud, katsetades kui eile (17. Veebruar 2012) tegin aeroobset kava siis täna (18. Veebruaril 2012) olid sooritused kesised ning polnud seda nö. powerit. Kas asi võib olla selles, et keha pole ära harjunud või milleski muus?

Ideed,kommentaarid,soovitused,kriitika oodatud

Tänan

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Otseselt mingit toitumiskava ei ole kuid ma ikka vaata mida, kui palju ja mis kellaaegadel söön. Välistatud on täielikult jogurtid, kommid,küpsised limonaadid jne. Vahepaladena söön kas puuvilju, natuke kodujuustu ning pähkleid. Sellise toitumisviisiga olen kaotanud kuu ja mõne nädalaga ~4kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×