Jump to content
sten71

Mis arvate sellest kavast ? Avaldage arvamust

Recommended Posts

Ma tõesti ei saa aru, miks ei kõlba kavad siitsamast fitness.ee-st? Miks peavad algajad, kellel puudub igasugune kogemus, omale ise midagi kokku kirjutama?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õige. Milleks mõelda ise, kui pole varasemaid kogemusi. Ise tegin sama vea, kui alustasin jõutreeningutega ja võin julgelt öelda, et muutusi piltlikult ei tulnud. Tegin 5a. oma tehtud kava järgi ja praktiliselt ei muutunud väga midagi. Suur osa on ka toitumises, mis on nüüdseks paigas. Minu arvamus kavast on, et liiga pikk. Pikaks sul trenn kestab? 1.5h-2h oleks max. Liiga pikaks ei tohiks venida, hakkab üle jõua käima, eriti algajale. Soovitan soojalt kas konsulteeruda personaaltreeneriga, kes koostab arengut algatava kava või tõesti võtta fitness.ee lehelt kava.

Jõudu ja jaksu edaspidisteks treeninguteks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tõesti ei saa aru, miks ei kõlba kavad siitsamast fitness.ee-st? Miks peavad algajad, kellel puudub igasugune kogemus, omale ise midagi kokku kirjutama?

Loe uuesti , ei teinud ise , isa kava v6ttis :-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loe uuesti , ei teinud ise , isa kava v6ttis :-)

Paar aastat tagasi ei saanud siin üldse nalja, nüüd saab pidevalt ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kükk teisipäeval ja neljapäeval? Kui korralikult teha, piisab korra nädalas. Biits, triits saavad jubedalt vatti.

Mis su eesmärk selle kavaga on? Ületreenitus???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kükk teisipäeval ja neljapäeval? Kui korralikult teha, piisab korra nädalas. Biits, triits saavad jubedalt vatti.

Mis su eesmärk selle kavaga on? Ületreenitus???

Ega 2x tegemises midagi halba pole, aga need ei tohiks mõlemad olla "rasked" kükid. Aga jah tal on need teisip ja neljap, taastumine läheb päris keeruliseks jah.

Aga noh kui alles isa kava tegi siis võibolla kannatab veel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega 2x tegemises midagi halba pole, aga need ei tohiks mõlemad olla "rasked" kükid. Aga jah tal on need teisip ja neljap, taastumine läheb päris keeruliseks jah.

Aga noh kui alles isa kava tegi siis võibolla kannatab veel.

No jah. My bad. Vb tahab kavaga saada sama suuri jalgu, kui isal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rahunege maha selle "isaga" ,kirjutasin valesti kogematta.Lihaste taastumisega probleemi pole kuna joon taastajat ja trenni pikkus on maksimaalselt 2 tundi,hea kui sedagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rahunege maha selle "isaga" ,kirjutasin valesti kogematta.Lihaste taastumisega probleemi pole kuna joon taastajat ja trenni pikkus on maksimaalselt 2 tundi,hea kui sedagi.

muidugi ma võin 7x nädalas ka kükki teha ja taastun ära aga trennil ja trennil on vahe sees...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tõesti ei saa aru, miks ei kõlba kavad siitsamast fitness.ee-st? Miks peavad algajad, kellel puudub igasugune kogemus, omale ise midagi kokku kirjutama?

Eks paljud arvavad ,et need kavad pole piisavalt head ja on mõeldud algajatele kõik :) ( Hinnatakse oma võimeid kõvasti üle,et alaa" MA suudan enamat ja rohkem" ).Ja nii vähe harjutusi, ning lisatakse rohkem harjutsi juurde.Otsitakse mingit erilist kava,olen trefanud mõne sõbra kava ,kes alles alustanud jõusaalis käimist,siis jääb küll suu lahti,kava oleks kui kulturistile mõeldud.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×