Jump to content
Straboon

Mis on toitumises puudu/üle

Recommended Posts

BAV mul 2165 kalkulaatori järgi sinna lisan 500 kcal treeningu eest ehk siis ümardades oleks mul päevas tarvis 2700 kcal , sellest 5-10 % maha võttes umbes 2500 kui tahan rasva arvelt kaalu langetada. sain õigesti aru ?

Kuna kõht täis mul preagusest kogustest siis kust ma saaks lisa kcal ? shokolaadi ei hakka ometi sööma ju :D

Saan ma 6igesti aru , et soovid kaalu alandada , oled viimase kolme kuuga 5 kilo alla v6tnud , tyhja k6htu ei tunne (pigem vastupidi)? Millest see soov igal juhul kaloraazi t6sta ?Ega need arvutused ja matemaatika siin pole mingi absoluutne t6de ,see on ikka individuaalne. Jälgi rohkem enesetunnet ja peegelpilti ,kui neid kuivi numbreid. Hästi läheb ju praegu: )

Vitamiinidest v6id näiteks D3-lisada, seda pole kunagi liiga, eriti talvel ja kui kaalu alandamine ka käsil

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saan ma 6igesti aru , et soovid kaalu alandada , oled viimase kolme kuuga 5 kilo alla v6tnud , tyhja k6htu ei tunne (pigem vastupidi)? Millest see soov igal juhul kaloraazi t6sta ?Ega need arvutused ja matemaatika siin pole mingi absoluutne t6de ,see on ikka individuaalne. Jälgi rohkem enesetunnet ja peegelpilti ,kui neid kuivi numbreid. Hästi läheb ju praegu: )

Vitamiinidest v6id näiteks D3-lisada, seda pole kunagi liiga, eriti talvel ja kui kaalu alandamine ka käsil

tegelikult ei ole kaalu alandamine käsil ja eks kaal langenud lihtsalt rasva arvelt. pigem tahaks kaalu hoida ja vaikselt lihase arvelt tõsta, kiiret pole kuhugi ja mingi 6pack nüüd ka mingi eriline unistus ei ole. idee on trenni teha ja toituda õigesti et keha ei peaks millegist puudust tundma ning vaikselt lihast kasvatada, kuivaks ei taha küll ennast tõmmata.

Arusaadav et kõik individuaalne aga eks mingid standardid ole ikka . D-vitamiini kuur oli mõttes küll talvel , päikest pole ju ammu saand ja toidust raske vajalik kätte saada niipalju kui lugenud olen.

Enesetunne on siiani hea !

ühesõnaga olen enam vähem õigel teel lhisalt kui tahan kaalu hoida siis tuleb kaloraazi tõsta ja vaadata oma enesetunnet ning peegelt pilti ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×