Jump to content
vend vähk

Lõuna Eesti Lahtised KV abs võitja Nikolai Kornõshev. Protokollid, järelkaja

Recommended Posts

Esta Pilt soovitas mul neil võistlustel osalemise peale mõelda. Kui Tema juba soovitas, pani see mind mõtlema. Ja kui aus olla, tahaksin ma väga saada sellist kogemust! Ainus mis mind tagasi hoiab, on minu kriitiline meel. Mul on hea treener ja jälgin ka oma toitumist, kuid võistlused on juba aprillis ja mingit musklimäge pole minu puhul küll loota. Samuti muudab asja keeruliseks poseerimine. Vaatan videost bodyfitnesside lavalist liikumist ja poseerimist aga arvan, et järgi ma neid pelgalt video pealt ei oska teha.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatan videost bodyfitnesside lavalist liikumist ja poseerimist aga arvan, et järgi ma neid pelgalt video pealt ei oska teha.

Alati on võimalus ka Tallinnasse Natalja juurde poseerimist õppima tulla, ka Sandra Järv on seda minu teada tegemas käinud. ;)

Teine võimalus on ju bikini fitnessi kategooria, kus ei pea olema nii kuiv vorm, kui BFis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äkki oleks mõistlik mõnda Tartu juhendajat soovitada? :)

Kes teil seal laval on käinud pidevalt - Esta, Merike..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esta ja Merikese treener, Silvar Rückenberg. Tartust veel, kes tunneb asja on Taavi Truija (MyFtness).

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult on jah siin tüdrukuid, kes mõtlevad osalemise peale aga pole veel päris bodyfitness, Imre võiks mõelda naistele algajatele hoopis bikini kategooria panna. Aga selle liikumine minu jaoks päris müstika ja ei tea ka Tartus kedagi. Samas võib Lõuna-Eestikatel vabalt tulla algajate bodyfitnessis välja ja siis edasi vaadata. Noored ja algajad pole keegi musklimäed, kenad treenitud hea kehaga tüdrukud.

Ega ma ise kah väga halb poseerija aga nõus aitama ikka. Meil Silvar hakkab poistega Ülikooli hallis poseerimisi tegema, siis võin ka sind kutsuda. Aga Arcticus oskab ka Kaiu õpetada ja Merike liigub seal. Nii et küll sellega hakkama saab:) Rääkisin veel mõne Arcticu tüdrukuga, kes võiks osalemise peale mõelda ja võib-olla ka ülikooli omast mõni noor.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Bikini fitness kategooria oleks super!:)

Esta, Sinust oleks väga kena, et oleksid nõus aitama!:) Kui TÜ halli kutsud, olen kindlasti kohal. Kaiut ja Merikest pean ka nüüd silmas:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisan nendele võistlustele esimesed sportlased:

Naised bodyfitness algajad(ei ole varem võistelnud)

noored ja juuniorid -23 aastased(-165 cm ja +165 cm) ja naised + 23 aastat (-165 cm ja + 165 cm)

Naised bodyfitness edasijõudnud (kellel on vähemalt 1 võistluse kogemus) noored ja juuniorid -23 aastased(-165 cm ja +165 cm) ja naised + 23 aastat (-165 cm ja + 165 cm)

Mehed kulturism ja klassikaline kulturism algajad (Ei ole varem võistelnud)

Noored: -70 kg, -75 kg, -80 kg, +80 kg

Lauri Ööpik (-75 kg)

Juuniorid: -75 kg, -80 kg, -85 kg, +85 kg

Mehed: -70 kg, -80 kg, -90 kg, +90 kg

Klassikaline kulturism mehed(23 aastat ja vanemad) Võistluskaal: pikkus -100 + 2,4,6,8 kg vastavalt pikkuse tabelile.

-170 cm(+2 kg), -175 cm(+4 kg), -180 cm(+6 kg), +180 cm(+8 kg)

Mehed kulturism ja klassikaline kulturism edasijõudnud (Vähemalt 1 varasem võistluskogemus)

Noored: -70 kg, -75 kg, -80 kg, +80 kg

Juuniorid: -75 kg, -80 kg, -85 kg, +85 kg

Sander Gorgišeli (-80 kg)

Mehed: -70 kg, -80 kg, -90 kg, +90 kg

Klassikaline kulturism mehed(23 aastat ja vanemad) Võistluskaal: pikkus -100 + 2,4,6,8 kg vastavalt pikkuse tabelile.

-170 cm(+2 kg), -175 cm(+4 kg), -180 cm(+6 kg), +180 cm(+8 kg)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imrel eespool kirjas, sünniaastate järgi

Vanuseklassid: Noored 14-18 aastased (sünniaasta 1994 kaasa arvatud)

Juuniorid 19-23 aastased (sünniaasta 1989 kaasa arvatud)

Täiskasvanud alates 24 aastased ja vanemad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisan nendele võistlustele esimesed sportlased:

Naised bodyfitness algajad(ei ole varem võistelnud)

noored ja juuniorid -23 aastased(-165 cm ja +165 cm) ja naised + 23 aastat (-165 cm ja + 165 cm)

Naised bodyfitness edasijõudnud (kellel on vähemalt 1 võistluse kogemus) noored ja juuniorid -23 aastased(-165 cm ja +165 cm) ja naised + 23 aastat (-165 cm ja + 165 cm)

Mehed kulturism ja klassikaline kulturism algajad (Ei ole varem võistelnud)

Noored: -70 kg, -75 kg, -80 kg, +80 kg

Lauri Ööpik (-75 kg)

Juuniorid: -75 kg, -80 kg, -85 kg, +85 kg

Mehed: -70 kg, -80 kg, -90 kg, +90 kg

Klassikaline kulturism mehed(23 aastat ja vanemad) Võistluskaal: pikkus -100 + 2,4,6,8 kg vastavalt pikkuse tabelile.

-170 cm(+2 kg), -175 cm(+4 kg), -180 cm(+6 kg), +180 cm(+8 kg)

Mehed kulturism ja klassikaline kulturism edasijõudnud (Vähemalt 1 varasem võistluskogemus)

Noored: -70 kg, -75 kg, -80 kg, +80 kg

Juuniorid: -75 kg, -80 kg, -85 kg, +85 kg

Sander Gorgišeli (-80 kg), Kristjan Erendi(-75 kg)

Mehed: -70 kg, -80 kg, -90 kg, +90 kg

Klassikaline kulturism mehed(23 aastat ja vanemad) Võistluskaal: pikkus -100 + 2,4,6,8 kg vastavalt pikkuse tabelile.

-170 cm(+2 kg), -175 cm(+4 kg), -180 cm(+6 kg), +180 cm(+8 kg)

  • 0

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas Athletic Fitnessi toimumise või mitte toimumise kohta on ka täpsemad otsused juba vastu võetud?

Selles osas loodame ametliku vastuse anda juba algava nädala esimestel päevadel! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nimi ja perekonnanimi: Kristjan Erendi

Vanus:17.09.1993

Algaja või edasijõudnud: edasijõudnud

Kategooria: juuniorid -75kg

Spordiklubi: arctic sport

Täname!

Lisasin sinu nime ja kategooria! Andke teada kui veel enne 25-dat märtsi otsustate teise kategooriasse minna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisan nendele võistlustele esimesed sportlased:

Naised bodyfitness algajad(ei ole varem võistelnud)

noored ja juuniorid -23 aastased(-165 cm ja +165 cm)

Annika Sirel(+165 cm)

naised + 23 aastat (-165 cm ja + 165 cm)

Naised bodyfitness edasijõudnud (kellel on vähemalt 1 võistluse kogemus) noored ja juuniorid -23 aastased(-165 cm ja +165 cm) ja naised + 23 aastat (-165 cm ja + 165 cm)

Mehed kulturism ja klassikaline kulturism algajad (Ei ole varem võistelnud)

Noored: -70 kg, -75 kg, -80 kg, +80 kg

Lauri Ööpik (-75 kg)

Juuniorid: -75 kg, -80 kg, -85 kg, +85 kg

Mehed: -70 kg, -80 kg, -90 kg, +90 kg

Klassikaline kulturism mehed(23 aastat ja vanemad) Võistluskaal: pikkus -100 + 2,4,6,8 kg vastavalt pikkuse tabelile.

-170 cm(+2 kg), -175 cm(+4 kg), -180 cm(+6 kg), +180 cm(+8 kg)

Mehed kulturism ja klassikaline kulturism edasijõudnud (Vähemalt 1 varasem võistluskogemus)

Noored: -70 kg, -75 kg, -80 kg, +80 kg

Juuniorid: -75 kg, -80 kg, -85 kg, +85 kg

Sander Gorgišeli (-80 kg), Kristjan Erendi(-75 kg)

Mehed: -70 kg, -80 kg, -90 kg, +90 kg

Klassikaline kulturism mehed(23 aastat ja vanemad) Võistluskaal: pikkus -100 + 2,4,6,8 kg vastavalt pikkuse tabelile.

-170 cm(+2 kg), -175 cm(+4 kg), -180 cm(+6 kg), +180 cm(+8 kg)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nimi ja perekonnanimi: Annika Sirel

Vanus: 20

Algaja või edasijõudnud: (täiesti) algaja

Kategooria: juuniorid +165cm

Spordiklubi: Tartu Arctic Sport

Tubli! Hoian Sulle pöialt :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuled abiliseks või võistled ikka isa ka? :rolleyes:

Ei, ma tulen publikuks ikka ^_^

Üritan hetkel sellist kerget massiperioodi teha (kerge positiivne kaloraaž) aga välja kukub ikka nii, et rasva% kas püsib või kukub :D ,vähemalt tuleb sealjuures ikka veel mingil imekombel ka jõudu juurde - samas see sobib mulle. Praegu saan ulme koguseid süüa sealjuures vormi kadumise pärast muretsemata. Üks selline dieediperiood keeraks selle metsa ning endiste toidukoguste juurde naasemine ei tuleks enam siis arvesse.

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×