Jump to content
leebesiiam

Naiste ja meeste dieedi erinevus?

Recommended Posts

Tahaks rohkem teada, mis on erinevused naiste ja meeste rasvapõletusdieetide puhul? Kui vaadata kavu, siis erinevus paistab välja eelkõige kogustes. Kas hormonaalsed erinevused ei tingi naiste ja meeste puhul mingil muul alusel põhinevat erinevat lähenemist?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teoorias nagu poleks: sööd vähem kaloreid kui kulutad ja kaal langeb. Praktikas tuleb teinekord aga igasugune loogika hüljata, kui vaadata nt bodyfitnessistide võistlusdieete. Igakuised hormoonimöllud põhjustavad kindlasti kaalukõikumisi, vee kehas kinni hoidmist jne. Naiste loomulik rasvaprotsent on meeste omast kõrgem: meestel min 3%, naistel kuskil 5%. Aga sinna 5% lähedalegi saamine on raske. Kui pole lisaks veel head ainevahetust, peab menüü enne võistlusi ikka väga koomale tõmbama.

LKV käis Team Kiivikase teemas välja, et naised omastavad rasvu paremini ja peaks neid süsivesikutele eelistama. Kas sellele ka mõnda kinnitavat allikat võib leida- ei oska öelda.

Ühesõnaga ma olen õnnelik, et olen mees: saan kõvasti rohkem süüa. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teoorias nagu poleks: sööd vähem kaloreid kui kulutad ja kaal langeb. Praktikas tuleb teinekord aga igasugune loogika hüljata, kui vaadata nt bodyfitnessistide võistlusdieete. Igakuised hormoonimöllud põhjustavad kindlasti kaalukõikumisi, vee kehas kinni hoidmist jne. Naiste loomulik rasvaprotsent on meeste omast kõrgem: meestel min 3%, naistel kuskil 5%. Aga sinna 5% lähedalegi saamine on raske. Kui pole lisaks veel head ainevahetust, peab menüü enne võistlusi ikka väga koomale tõmbama.

LKV käis Team Kiivikase teemas välja, et naised omastavad rasvu paremini ja peaks neid süsivesikutele eelistama. Kas sellele ka mõnda kinnitavat allikat võib leida- ei oska öelda.

Ühesõnaga ma olen õnnelik, et olen mees: saan kõvasti rohkem süüa. :D

Ja eeldatavalt on sul rohkem testosterooni ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugesin ka seda LKV postitust ja sellest mu küsimuse püstitus ka tulenes,mõningal määral. Mis selle vee kinni hoidmise vastu teha saab? 2 kõige valusama angiini päeva tulemusena - kui kurgust midagi alla ei läinud aga WCs sai ikka käidud - muutus keha kaal küll vaid 0,5kg aga visuaalselt ja ka mõõtmisel oli kõhu ümber selgelt tajutav muutus. Oleks nagu 3kg pekki kõhu ümbert läinud Kuna rasv nii lihtsalt ei kao, oli asi järelikult vedelikus. Kahjuks see muutus ei olnud aga püsiv vaid joomis suutlikkuse taastumisega taastus ka kõhu välimus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naiste-meeste dieedi erinevus on kindlasti olemas, aga samas võin oma kogemustest öelda, et ka igal inimesel on täiesti ainulaadne ainevahetus ning samahästi võiks hakata võrdlema erinevate meeste erinevat dieeti ning samuti erinevate naiste omavahelist dieeti. Siiani mulle tundub, et naised pingutavad ja kannatavad dieetidega oluliselt rohkem kui mehed, aga on alati erandeid :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×