Jump to content
kristen.

Haigus

Recommended Posts

Tere,

Olin kaks päeva haige (kõhugripp), okendasin mingi ühe korra, terve see päev ei söönud midagi vaid lebasin voodis, ainevahetus oli ka kuidagi kiire sellel päeval. Sõin ära mingi paar viinamarja. Järgmisel päeval ka suurt midagi ei söönud, sõin paar võileiba, 2 pakki Tuc küpsiseid ja õhtul borši suppi. Enne haigust kaalusin 90kg , pärast haigust 87,5kg, Tahakski teada kas kaotasin kaalu siis pmst ainult vee arvelt ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

Olin kaks päeva haige (kõhugripp), okendasin mingi ühe korra, terve see päev ei söönud midagi vaid lebasin voodis, ainevahetus oli ka kuidagi kiire sellel päeval. Sõin ära mingi paar viinamarja. Järgmisel päeval ka suurt midagi ei söönud, sõin paar võileiba, 2 pakki Tuc küpsiseid ja õhtul borši suppi. Enne haigust kaalusin 90kg , pärast haigust 87,5kg, Tahakski teada kas kaotasin kaalu siis pmst ainult vee arvelt ?

:D Vesi ikka, kui sul just mingil põhjusel lihased ka sealt alt välja ei tulnud :D :D :D. Mul kõigub kaal nt +/- 2kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kergelt läinud-kergelt tulnud! Mul endal samuti on haigusega teinekord kehakaal kukkunud märkimisväärselt palju, aga pärast suurt higistamist ja vähest toitu on vorm olnud üsna võistlusvormi lähedane! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×