Jump to content
Alexander Andrusenko

Kus hoiate medaleid ja karikaid?

Recommended Posts

Olen kaua otsinud riiuleid, mis oleksid mõeldud medalite ja karikate hoidmiseks, aga kahjuks ei ole poodidest ühtegi leidnud. Rääkige, kus ja kuidas te medaleid hoiate? Minul ripuvad seina küljes nööpidega, aga see lahendus mulle ei meeldi (tapeet rikutud ja rohkem ei mahu ka kahe kapi vahele). Karikatega on lihtsam, neid saab suvalise kapi otsa panna, aga medaleid tahaks ikka kuskil riputatud olekus hoida. Kas kellelgi on häid ideid või kogemusi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Riiuleid, kuhu saab karikaid panna, ikka leiab. Aga selliseid, kus oleks medalite riputamiseks ka mingi mugav mehhanism küljes, ei leia. Olen mõelnud, et ostaks mingi tavalise riiuli ja paigaldaks alumisele küljele konksud, kuhu saaks riputada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

First world problem :D

Aga tegelikult on Arturil väga geniaalne konstruktsioon seina peal, sellest peab ta ainult ise rääkima.

Kuna minul on hetkel medalite ja karikate suhe enam-vähem üks ühele, siis minu lahendus on selline:

post-20384-0-30625700-1328547411.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

First world problem :D

Aga tegelikult on Arturil väga geniaalne konstruktsioon seina peal, sellest peab ta ainult ise rääkima.

Kuna minul on hetkel medalite ja karikate suhe enam-vähem üks ühele, siis minu lahendus on selline:

post-20384-0-30625700-1328547411.jpg

Kus nüüd on kollektsioon :D

Päris kõvasti sööb ikka ruumi....tunnen kaasa teile:P

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kus nüüd on kollektsioon :D

Päris kõvasti sööb ikka ruumi....tunnen kaasa teile:P

Einoh, mina olen ainult kaks aasta võistelnud, aga ma ei kujuta ette, kuidas pikema võistluskarjääriga inimesed selle probleemi lahendanud on :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Medalite jaoks tegin ise aluse. Ostsin kanga poest tüki halli riiet ja panin selle tugevale soome papile.

Võib ka olla õhuke vineer. Liimisin vaid riide nurgad mis taha külge keerasin, siis jääb riie eest küljest lahti ja hea nööpnõeltega medaleid rippu panna. Valmistatud aluse kinnitasin neljast nurgast seinale karika riiuli kohale.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul karikaid pole ja medaleid on paar tükki. Hoian neid lapse mänguasjakastis, kus tal on nendega lõbus mängida.

Problem solved - hangi laps :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul karikaid pole ja medaleid on paar tükki. Hoian neid lapse mänguasjakastis, kus tal on nendega lõbus mängida.

Problem solved - hangi laps :)

Ole normaalne! Annan ma jah oma EM ja MM medalid oma rüüstajast lapsele mängimiseks :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ole normaalne! Annan ma jah oma EM ja MM medalid oma rüüstajast lapsele mängimiseks :P

Nooooo... meeeees. Sul peaks juba piisavalt kaua laps olema olemas, et aru saada, et enamus materjaalseid asju ei oma palju tähtsust. Neid vaadatakse, katsutakse, lõhutakse .... ja liigutakse edasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on õnneks see asi lahehendatud ka karikatega nagu Laural - lihtalt on palju suuri karikaid kuhu saab edukalt medaleid riputada. Praegu tekkib probleem, et kuhu karikaid panna kui nii edasi läheb..... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on õnneks see asi lahehendatud ka karikatega nagu Laural - lihtalt on palju suuri karikaid kuhu saab edukalt medaleid riputada. Praegu tekkib probleem, et kuhu karikaid panna kui nii edasi läheb..... :D

Mis muud kui suur heategevuslik oksjon! "Igasse Eesti kodusse üks kulturismikarikas!" :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

medalid ripuvad antudjuhul veetoru kyljes. Idee tekkis juhuslikult. Aga samal põhimõttel saab riputada neid ju ükskõik mis toru külge või pane kasvõi kahekapivahele mingi harjavars ja riputa nad sinna kylge:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×