Jump to content
algaja1234

Rinnalt läheb vähe

Recommended Posts

mul on surumine viimasel ajal hästi edasi läinud, kuna panin triitsepsi eradli päevale.

Muidu tegin peale rinda koguaeg aga siis oli triits tavaliselt juba nii läbi, et mingit progressi näidata ei suutnud. Nüüd pea iga trenn triitsepsile uued rekordid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

'

Kui oled ektomorf, kõhna ja pika kondiga, siis vaevalt, kui lühem ja jässakam, siis vabalt.

Mis see kehatüüp loeb? Pigem see, et kui palju on treeningstaaži.

Näiteks mina ise olen ka ektomorf ja olen suutnud ennast kahe aastaga päris rahuldavasse vormi saanud. Ka jõunäitajad pole väga kehvad.

Kui oled vähe treeninud, siis korralik toitumine ja treeningkava annavad hea tulemuse - see on ka põhimõtteliselt kogu tõde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lühem olen, jässakaks ei nimetaks aga kõhn ka pole, nii et ehk polegi võimatu üritus. Aga palju te soovitate üldse, et nädalas rinda treenida? 2x nädalas peaks olema selline keskmine? Kui ma tahan 2kuu ehk 8 nädalaga 20kg rohkem suruda siis lihtne kalkulatsioon ütleb, et iga trenn peaks 2.5kg rohkem suruma.

Päris nii lihtne see nüüd ka ei ole, et jagad nö puuduolevad 20kg 8 nädala peale ära ja tulebki. Mis siis viga, kui nii saaks :) Jõusaalitreeningu puhul pole ühest reeglit või retsepti, mis sobiks kõigile ja alati. Kuid nagu siin eelpoolkirjutajad on juba öelnud, siis korralik toitumine, paigas treeningkava ja piisav puhkus tagavad positiivse arengu. Eriti esimesel treeninguaastal on areng kiire - mitte just niivõrd lihasmassi kasvu, kuivõrd jõunäitajate suurenemise näol.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arusaamatu , kas see 40 kg on su hetke 1KM ja miks just kahe kuuga 60 kg-i ? Kui 40 on su hetke 1KM , oled alles alustanud treeninguid ja rinna-biitsepsi mees siis v6id aprilli alguses 60 kg -st ainult unistada .Kui teed korralikku kava siis 60kg aprilli alguseks oleks miinimumprogramm...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arusaamatu , kas see 40 kg on su hetke 1KM ja miks just kahe kuuga 60 kg-i ? Kui 40 on su hetke 1KM , oled alles alustanud treeninguid ja rinna-biitsepsi mees siis v6id aprilli alguses 60 kg -st ainult unistada .Kui teed korralikku kava siis 60kg aprilli alguseks oleks miinimumprogramm...

Mis see 1KM tähendab? :D

Ei ole 'rinnabiitsa' mees, teen ikka ülekeha harjutusi,

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis see 1KM tähendab? :D

Ei ole 'rinnabiitsa' mees, teen ikka ülekeha harjutusi,

Rinnalihas ja biitseps on siis Sinu arvates lihased, mis asuvad kus? :) Kaasa oma treeningkavasse kõik suured lihasgrupid (jalad, selg) ning areng ei jää tulemata!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

60 tahad siis ühe korra suruda 2 kuu pärast või samamodi 4-5x?

Samamoodi 4-5x.

Rinnalihas ja biitseps on siis Sinu arvates lihased, mis asuvad kus? :) Kaasa oma treeningkavasse kõik suured lihasgrupid (jalad, selg) ning areng ei jää tulemata!

Me saame üksteisest vast erinevalt aru, mu kavas on kõik suured lihasgrupid - selg, jalg k.a; kükid, jõutõmbed, kõik on kavas sees

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et siis Johnny Bravo kohe, B)

Ma ei saa aru, mis häma te mulle ajate

Kas see oleks palju, kui ma teeks rinda kaks korda nädalas, näiteks

N - Rind, triitseps, selg

R - Jalad, kõht, alaselg

L - Puhkus?

P - Rind, biitseps, õlad

+ peale igat trenni ujuma ka?

Muudetud kasutaja blueuyo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub, et kõik lugesid sõna "ülekeha harjutusi" asemel "ülakeha harjutusi", kaasaarvatud esimesel korral mina.

Selge pilt :D

Otsi yles siit foorumist teema kus Kaido Leesmann jagab rinnalt surumise kava ja kui ilusti kysid siis ehk jagab sulle ka....

Okei, eks ma üritan kuidagi temaga ühendust saada.

Aga muidu see jaotus, mis ma paar postitust tagasi kirjutasin ei kõlba kuhugi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa aru, mis häma te mulle ajate

Kas see oleks palju, kui ma teeks rinda kaks korda nädalas, näiteks

N - Rind, triitseps, selg

R - Jalad, kõht, alaselg

L - Puhkus?

P - Rind, biitseps, õlad

+ peale igat trenni ujuma ka?

Segaduse põhjus on välja toodud.

Vanainimesed, tuleb välja, on meil siin puha düsleksikud, :D

Omalt poolt vabandan.

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pane oma kava siis kirja sellise yldise skeemi järgi pole v6imalik midagi kommenteerida. E T K ei ole v6imalik saali kasutada?

Ei, ei jõua mitte kuidagi kuid võimalus kodus hantlitega midagi teha

Muudetud kasutaja blueuyo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pane oma kava siis kirja sellise yldise skeemi järgi pole v6imalik midagi kommenteerida.

Äkki midagi sellist (mõtlesin, et teeks kodus ka midagi veits) :ph34r:

Teisipäev

Käte kõverdamine tagatoengus

Prantsuse surumine hantliga istudes

Biitsepstõste hantlitega seistes

Küünarvarre kõverdamine Scotti-pingil

Lendamine hantlitega külgedele seistes

Lendamine hantlitega ette seistes

Surumine hantlitega istudes

Neljapäev - rind, triitseps, ülaselg

Surumine kangiga positiivsel pingil

Surumine hantlitega positiivsel pingil ?

Surumine kangiga lamades

Trosside ristamine plokksüsteemil

Surumine Smithil, kitsas haare ?peaks nagu triitsepsile olema mõeldud või läheb surumist juba paljuks?

Küünarvarte sirutamine plokksüsteemil kukla tagant

Surumine rööbaspuude-trenazööril

Tõmme plokksüsteemil ülalt, kitsas haare

Alatõmme trenazööril, kitsas haare

Tõmme rinnatoega trenazööril

Reede - jalad, alaselg, kõht

Jalasirutus ette trenazööril

Jalapress trenazööril

Kükk, kang turjal

Pöiasirutus Smithi masinal, kang turjal

Tõmme kangiga vastu kõhtu kummargil

Jõutõmme

Keretõste alaseljapingil

Keretõste kõhupingil

Pühapäev - rind, biitseps, õlad

Surumine hantlitega lamades

Lendamine hantlitega lamades

Liblikas trenazööril

Biitsepstõste kangiga, seistes

Küünarvarte kõverdamine trenazööril

Surumine kangiga istudes, kukla tagant

Käe küljele tõste plokksüsteemil

Lendamine küljele trenazööril

Ma üritasin siis teha mõlemad rinnapäevad erinevad, et nagu esimene päev rohkem kang ja teine päev liblikas ja lendamine

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mingid süsteemid ja toidulisandid ei aita kui ei ole tahet. Olen ikka öelnud, et kui keegi rikas rahaboss tuleks uksest sisse ja näitaks sulle kohvris reaalselt 1 miljonit eurot ja ütleks, et kui sa 2 kuu pärast surud oma praegusest rekordist 30 kg rohkem, on see raha sinu! Näidake mulle meest, kes ei hakkaks sellise raha eest isegi mitte proovima! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mingid süsteemid ja toidulisandid ei aita kui ei ole tahet. Olen ikka öelnud, et kui keegi rikas rahaboss tuleks uksest sisse ja näitaks sulle kohvris reaalselt 1 miljonit eurot ja ütleks, et kui sa 2 kuu pärast surud oma praegusest rekordist 30 kg rohkem, on see raha sinu! Näidake mulle meest, kes ei hakkaks sellise raha eest isegi mitte proovima! :P

Pole enne lugenud su mõtteterasid, nii et ma ausat ei oska öelda, mida sa selle all öelda tahad kuid ma võin aimata, et su mõte oli, et kellel tahet on, see suudab?

Süsteemida all äkki arvasid mu viimast lauset, et üks päev kang, teine päev trenazöörid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Isiklikult t6staks baasharjutused esimesteks ja viiks isoleerivad harjutused miinimumi . Harjutusi ei dubleeriks (kaldpinnall kangiga surumine + kaldpinnal hantlitega surumine ntx) . Konkreetselt rinnale teeks yhe trenni - p6hilised surumised ja lendamist ja teises "rinnatrennis" r6huks triitsepsile (kitsalt surumine , dips ...).6lalendamised (ette , taha , k6rvale) teeks siis kodus. Seljale teeks eraldi teema (j6ut6mbega koos).

Kordused ja raskused muidugi individuaalsed - baasharjutustes 4-6 seeriat ja yle 6-e korduse ei liigutaks . Muu pudi padi v6ib tiba pikemaid kolmeseid teha ntx. Biitsepsile 1 harjutus peale jalga v6i selga...

Yldiselt oleks lihtsam v6tta normaalne kava kuskilt - starting strength vms. Muidugi ise avastada ja proovida ka omamoodi l6bus....

Baasharjutustes tuleb tehnikat hoida/6ppida . Soojendus korralik + rotator cuff harjutused surumisele ja p6lved soojaks enne kykki.

Kui just rinnalt surumine suur siht ja eesmark siis soovitaks seda Leesmanni kava mingi hetk ntx..

NB kangi t6mme ettekallutatult vastu k6htu on ellk6ige lailihase harjutus...

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×