Jump to content
Shox72

Jooksuga jalad suureks?

Recommended Posts

Tere!

Selline küsimus, et kumb oleks parem jalalihaste kasvataja kas sprint 30-100 m või 200-400 m?

Mis on mõlema plussid ja miinused? Või pole vahet millist distantsi teha. Kui on, et mis võiks nende lõikude ja puhkepauside arv/aeg olla?

Tänan!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küki ja plahvatuslike harjutustega on see jama, et mul selg natuke haige ja neid ei saa eriti suure raskusega teha, mõtlesin mingiks ajaks mingi alternatiivi leida.  Selg on valus just alumises faasis, nt poole pealt saan rinnalevõttu hästi teha ja ka kükkida väiksemate raskustega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küki ja plahvatuslike harjutustega on see jama, et mul selg natuke haige ja neid ei saa eriti suure raskusega teha, mõtlesin mingiks ajaks mingi alternatiivi leida. Selg on valus just alumises faasis, nt poole pealt saan rinnalevõttu hästi teha ja ka kükkida väiksemate raskustega.

Bodypumpi kükid on magusad isegi 15 kilose raskusega :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küki ja plahvatuslike harjutustega on see jama, et mul selg natuke haige ja neid ei saa eriti suure raskusega teha, mõtlesin mingiks ajaks mingi alternatiivi leida. Selg on valus just alumises faasis, nt poole pealt saan rinnalevõttu hästi teha ja ka kükkida väiksemate raskustega.

Pole sa ainuke, kel selg haige, B)

Laiem jalgade asend peaks aitama.Minul igatahes aitas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleneb kuidas see selg "haige" on, võib-olla tuleks hoopis selle ravimisele mõelda, mitte küki numbritele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ma ei oska täpset diagnoosi panna, arvan et sisemised väiksed lihased on liiga nõrgad ja ei kannatanud suurt raskust. Alt vasakult on valus kui maast midagi tõsta üritan või olen kummardavas asendis. Ilmselt tuleks neid väikseid lihaseid tugevdada ja erinevaid planke ja keskkoha harjutusi teha. Kas selline ise ravimine aitab või peaks ikka mingit arstilist taastusravi kasutama?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ma ei oska täpset diagnoosi panna, arvan et sisemised väiksed lihased on liiga nõrgad ja ei kannatanud suurt raskust. Alt vasakult on valus kui maast midagi tõsta üritan või olen kummardavas asendis. Ilmselt tuleks neid väikseid lihaseid tugevdada ja erinevaid planke ja keskkoha harjutusi teha. Kas selline ise ravimine aitab või peaks ikka mingit arstilist taastusravi kasutama?

Kõigepealt ikka tuleb leida vigastus ja siis otsida õige ravi.Käi spetsialisti juures ära,päästad end hullemast

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kõigepealt tuleks üldse õppida kummardama:D

arvatavasti ajad enda selja küüru, kui midagi maast võtta üritad....

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ma ei oska täpset diagnoosi panna, arvan et sisemised väiksed lihased on liiga nõrgad ja ei kannatanud suurt raskust. Alt vasakult on valus kui maast midagi tõsta üritan või olen kummardavas asendis. Ilmselt tuleks neid väikseid lihaseid tugevdada ja erinevaid planke ja keskkoha harjutusi teha. Kas selline ise ravimine aitab või peaks ikka mingit arstilist taastusravi kasutama?

Käisin kiropraktiku juures, kes andis trobikonna "erinevaid planke ja keskkoha harjutusi" teha. Mu selg enam ei valuta, enne pidasin ennast krooniliseks seljavigaseks. Oma tarkusest ei soovita leiutama hakata, mine käi spetsialisti juures. Spartas näiteks tegutseb Siim Altosaar.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti oleks hea röntgen teha, et aru saada, kas luuline kahjustus või lihasevenitus-spasm.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Bodypumpi kükid on magusad isegi 15 kilose raskusega :rolleyes:

Usun isegi :D kui mu naine veel BadyCombatis käis siis rääkis jah et laiaharkiseisuga 1 minta jutti kükkida pole kerge. Igatahes tulemus oli see et maratoni ta jooksis ilusti lõpuni ja käis ka veel järgmine päev :huh: .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin kiropraktiku juures, kes andis trobikonna "erinevaid planke ja keskkoha harjutusi" teha. Mu selg enam ei valuta, enne pidasin ennast krooniliseks seljavigaseks. Oma tarkusest ei soovita leiutama hakata, mine käi spetsialisti juures. Spartas näiteks tegutseb Siim Altosaar.

Mind aitas selja puhul Hr. Rotteri soovitus, et muuda treening stiili, ennem tegin tavalist põrandal ülakeha tõstet, nüüd teen seda Fitness pallil hea tasakaalule ja ka planku teen pallil, igati hea seljale. Seni on aidanud.

Muidugi peab arstiga konsulteerima kui on selja mure, ise lähen ka esmaspäeval. Mitte et enam valutaks aga lihtsalt ennast harima ja lasen asja ülevaadata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõusaalis olen juba niipalju aastaid käinud, et kummardada ma oskan, olen seda kinesioteipi kandnud, see tegi natuke paremaks, järelikult luuline vigastus ta pole. Teibi panija ütles ka, et lihasvenitus ilmselt. Siis oli silmaga juba näha, et midagi on mäda. Näha enam õnneks pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ma ei oska täpset diagnoosi panna, arvan et sisemised väiksed lihased on liiga nõrgad ja ei kannatanud suurt raskust. Alt vasakult on valus kui maast midagi tõsta üritan või olen kummardavas asendis. Ilmselt tuleks neid väikseid lihaseid tugevdada ja erinevaid planke ja keskkoha harjutusi teha. Kas selline ise ravimine aitab või peaks ikka mingit arstilist taastusravi kasutama?

Just hiljuti sain ühel siinsel härral sellest hädast lahti, nii et kui huvi on, siis võta ühendust, teeme ühe treeningu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul arvas arst et mul on diskid valesti, surve liiga suur esimesele osale. Et kui teen venitusi siis ainult ettepoole ja füüsiline koormus ka aint suurendab seda pluss vale istumine. Käskis teha keha painutusi taha ja kõik istumised teha fitness pallil ja sirge seljaga . Olen istunud 2 päeva pallil 1h korraga pluss veel painutused. Lihase ja selgroog on nüüdseks nii pinges et tahaks kohe lõhkeda. Kas see on tunnusmärk kehvadest lihastest ja ülekoormusest või midagi muud mäda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul arvas arst et mul on diskid valesti, surve liiga suur esimesele osale. Et kui teen venitusi siis ainult ettepoole ja füüsiline koormus ka aint suurendab seda pluss vale istumine. Käskis teha keha painutusi taha ja kõik istumised teha fitness pallil ja sirge seljaga . Olen istunud 2 päeva pallil 1h korraga pluss veel painutused. Lihase ja selgroog on nüüdseks nii pinges et tahaks kohe lõhkeda. Kas see on tunnusmärk kehvadest lihastest ja ülekoormusest või midagi muud mäda.

Arst peab röntgenipildilt vaatama, milles probleem, mitte arvama. Mina võin arvata, et kui esimese korra kohta liiga palju treenisid, siis võivad lihased olla ülekoormusest pinges ja valusad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×