Jump to content
JohnnyB

Toiduga saledaks

Recommended Posts

Sooviksin natuke toitumisalaseid nõuandeid, et aidata oma kallimal (tütarlapsel siis) saleneda.

Ise treenin jõusaalis 3-4x nädalas ja toitun vabakavaliselt (kõik mis ei liiguta kärab kah). Kahjuks ei keela mu kallim ka endale midagi (praed, pelmeenid, kasted, hapukoor ja rohkel kommi :) ). Selle tulemuseks on viimasel ajal ilmnenud see, et minu söödu kulub mul trennienergiaks ja lihaskasvuks, aga kallimal siirub see tavapäraselt ebasobivatesse kohtadesse nagu tagumik, reied ja kõht. Olen proovinud teda uuesti trenniradadele juhtida, aga tema vabanduseks on see, et tal pole piisavalt vaba aega ja kahjuks on see ka suuresti tõsi. Käib ta mul nii ülikoolis kui ka poole kohaga tööl. Kuna ta aga otsib endale täiskohaga tööd, siis minu lootused teda trenni meelitada kaugenevad ühe rohkem. Siit ka minu päring: Kui trennis ei ole aega käia, siis kas muutes söömisharjumusi väga põhjalikult, on lootusi kaotada lisakilosid strateegilistest punktidest? Olen köögis küllalt kogenud, et meisterdada mida süda ihaldab ja nüüd tahaksin teada mida ja millal meisterdada ja kas see kokkuvõttes ära tasub. Kas söömisega saab tagaajada saledamat tulemust, kui trenniks aega pole?

Või kui keegi on suutnud oma kallimat panna õhtuti kodus kükke ja keretõsteid tegema siis MIS NIPIGA ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ainult köögis ju saledaks saabki. Ja vastuse andsid endale juba ise - jäta ära praed, pelmeenid, kasted, hapukoor ja kommid. Kui juba nende asemele midagi leiad, siis suure tõenäosusega on see parem kui hapukoor ja kommid. Trennis käiakse ikka keha arendamas, mitte põletamas seda, mida liiga ahnelt suust sisse aetud. Nii võid end surnuks treenida, kuid kui õgid edasi, siis ei kao need kilod iial.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ainult söömisega saab väga edukalt saleneda, kuid selleks on kindlasti ka isikliku motivatsiooni ja kindlaid eesmärke vaja. Teine inimene saab kõrval nõu ja jõuga toeks olla, kuid teise eest seda päris ära teha kahjuks ei saa kuidagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pead ise süüa hakkama tegema, kui kallikesel aega pole :D

Eks pelmeene mugavam teha kui korralikku sööki ju. Ja tegelikult on pelmeenil ja pelmeenil ka vahe, uuri pakendeid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Millised toidugrupid või ained peaksid olema salenemiseks enim esindatud? Mida on soovitatav/tohib veel süüa lisaks salatitele, jogurtile ja supid?

Salenemise jutuga tüdruku juurde minnes tahaksin, et mul oleks kindel plaan ja et see plaan ka töötaks, sest mida parem tulemus, sest suurem motivatsioon on tüdrukul seda jätkata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Millised toidugrupid või ained peaksid olema salenemiseks enim esindatud? Mida on soovitatav/tohib veel süüa lisaks salatitele, jogurtile ja supid?

Salenemise jutuga tüdruku juurde minnes tahaksin, et mul oleks kindel plaan ja et see plaan ka töötaks, sest mida parem tulemus, sest suurem motivatsioon on tüdrukul seda jätkata.

Miks sa arvad, et salenemiseks peab midagi teistsugust ilmtingimata sööma? Paljudel piisab, kui süüa lihtsalt koguseliselt vähem. Muidugi peaks eelistama kiir- ja valmistoidule täisväärtusliku kodutoitu (kui eelpool nimetatud toitude (liig)söömine võib olla ülekaalu põhjuseks). Piirata võiks ka igasugu maiustusi, saiakesi magusaid jooke, krõpse jms. Üks energia liigne lisaallikkas (enamasti küll rohkem meestel) võib olla ka alkohol, selleks ei pea ilmtingimata olemagi alkoholi-probleemid.

Muudetud kasutaja kalmer87 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×