Jump to content
blueuyo

Imelik tunne triitsa tehes

Recommended Posts

Hej!

Nimelt selline probleem, et kui teen Prantsuse surumist siis vasaku käel, küünarnukist üleval pool, kuskil seal, kus triits algab sügaval nagu närv väriseks või nii. Kunagi ammu tundus, et see on valus ning peatasin triitsa harjutused. Eile aga pingutasin ikka lõpuni ja märkasin, et see ei ole valus vaid see on fucking rõve tunne. Tõesti ma ei tea, kas see on närv või mis iganes see seal on aga ma tahaks teada, mis tekitab seda värinat vms asja seal. See ei ole selline asi, nagu lihas hakkab värisema vms kui pingutad, see midagi muud ja ma võin öelda, et raskus ei olnud midagi nii rasket, paremal käel midagi sellist pole olnud.

Ehk oskab keegi aidata, kui midagi arusaamatuks jäi (ilmselt jäi :D ) siis küsige, üritan seda asja täpsemalt seletada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No äkki ongi närv, mis seda ebameeldivat aistingut annab.

Cubital%20Tunnel%20Syndrome%20modified.jpg

väikest ja nimeta? sõrme ei mõjuta?

Suurt midagi teha ei saa, masseeri, venita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei, pole kunagi lihast vigastanud, luud, liigesed ja asjad terved olnud. Kõige rohkem, et poksi trennis käe liiga hoogalt sirgeks löönud, aga kahtlen, et see midagi teeb sellist pikaajalist. Mis tähendab sõrme mõjutab? See asi on ainult siis kui pingutus toimub. Tundub küll see samas kohas nagu närv pildil, selline piklikult jooksev tunne on küll. Kõige parem vist oleksi seletada, et see on nagu sõna otseses mõttes närvikõdi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on paar korda olnud samamoodi,aga seda lihtsalt puhates - vasakus käes.Nagu närviimpulss käiks läbi ja siis ainult triitsepsi üks (või mitu) peadest tuksataks. Vigastust käel peale sõrmeluumurru,kui ma olin väike pätakas, ei ole kunagi olnud.Seda esines paar korda eelmise a. jooksul,kuid ebamugavust ei valmista ning ei häiri ka,lihtsalt ei mõista selle põhjust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei peagi alati vigastama, piisab sellest, et on anatoomilised eripärad: mingi veresoon jookseb väga lähedalt, lihas paisub ja pitsub närvile, jne. Kui isegi sõrmedes sellist närvikõdi tunnet pole, siis ma küll ei muretseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei peagi alati vigastama, piisab sellest, et on anatoomilised eripärad: mingi veresoon jookseb väga lähedalt, lihas paisub ja pitsub närvile, jne. Kui isegi sõrmedes sellist närvikõdi tunnet pole, siis ma küll ei muretseks.

Ei, sõrmedes pole mingit tunnet.

Muidu tuli meelde, et paar aastat tagasi oli enam-vähem sama asi põlvedega (kükk oli närvist megavalus, tihti lõi terava valu sisse, vahepeal ei saanud isegi jalale toetuda, kuid nüüd pole kaua aega seda olnud), ka just külmemal ajal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×