Jump to content
Don Diablo

H.I.T programm

Recommended Posts

Selle kohta olen igast infi otsinud.......kõik kes seda kiidavad on olnud juba enne väga heal tasemel ning on kastuanud seda ainult lühiajaliselt. Olen kindel et kui sa jõusaalis 2 kuud käinud oled siis ei ole HIT(High Intencity Training nagu Hatebreed parandas)sinu jaoks. Kui sa seal 2 kuud ainult käind oled siis töötab ükskõik milline treening, see ongi alguses hea

Muudetud kasutaja Axer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See võib muidugi tõsi olla, et mul progress tänu asja uudsusele on kuid kui rohkem asjasse süveneda siis ei tahaks eriti uskuda, et HIT algajatele ei sobi.

Kuigi peab tõdema, et saalis kus mina käin ei ole ma veel kedagi HIT-imas näinud.

Äkki veel mõni asjatundja arvamus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen kindel et kui sa jõusaalis 2 kuud käinud oled siis ei ole HIT(High Intendency Training)sinu jaoks.

Ma arvan et ikka High Intensity Training(HIT). Vaata ennem kui postitad jama. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alustasin regulaarset jõusaalis käimist 3 kuud tagasi. Viimane kuu olen teinud nn HIT programmi järgi. Tundub, et asi mõjub.

Kui alustasid 3 kuud tagasi siis mõjub kõik hästi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen kindel et kui sa jõusaalis 2 kuud käinud oled siis ei ole HIT(High Intendency Training)sinu jaoks.

Ma arvan et ikka High Intensity Training(HIT). Vaata ennem kui postitad jama. :lol:

Mu kogu jutu mõtte oligi õigekirjas.....tähenärimine on mõttetu

Muudetud kasutaja Axer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kurat, mulle meeldib HIT, jah ausalt meeldib. alustasin sellega u. kuu aega tagasi. kolasin enne seda netis väga palju ringi ja otsisin infot selle kohta- kui aega saan siis püüan siia ka mõned põhimõtted ülesse panna. samas vaadates jõusaalis ringi leiad vaid paar inimest kes treenivad n.ö. õigesti (kasulikult)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda on küll hea kuulda, et siin kandis ka HIT-i tehakse.

Küsiks paari asja.. Kuidas ajaga hakkama saad? Mina näiteks sain asja 47min sisse mahutatud alles paar trenni tagasi.

Kas treenid tervet keha ühel päeval?

Mida sa trenni ajal jood, et kokku ei kuku..? Mina olen isostari joonud.. ja täitsa talutav on enesetunne. Eile proovisin vett juua nagu siin osad soovitavad aga siis pidin peaaegu, et kokku kukkuma.

Ootaks meeleldi vastuseid

Hitimees

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas ajaga hakkama saad?

minul kipub koos soojendusega 1:30 kanti aga see ilmselt selle pärast, et soojendusele kulub see 30min

Kas treenid tervet keha ühel päeval?

Ei, 1-nädal:esm. rind 3-harjutust; triitseps 2-h; kõht; kolmap. selg (paksus) 2-harj, biitseps 1-harj. JÕUTÕSTE; reede. selg (laius) 2-harj; õlad 2-harj.; JÕUTÕSTE

2-nädal sama aga erinevad harjutused

nüüd võib küsida miks ma jalgu ei treeni, sest: olen mitmeid aastaid rattast sõitnud ja eristus on päris hea jalgadel, olen päev otsa niigi jalgadel (hoian midagi ka vanaduseks);

Mida sa trenni ajal jood, et kokku ei kuku..?

hirmus läbi võtab HIT küll, sul on õigus isegi ülejärgmisel päeval on tunda, joon extrani elektrolyte (vist)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No soojendusega läheb mul ka kauem aga raskuste kallal üritan alla 50 min olla.

Kusjuures teen tervele kehale(kokku 17 harjutust) ja üle päeva... vahel puhkan ka kaks või kolm päeva.

Aga noh.. HIT programmi tehakse mitut moodi, kõigile ei peagi asi ühtmoodi meeldima.

Igatahes edu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Läks päev... läks teine a teema sain loetud. Ei ole jah s....t jutt. Enamus asju juba teada aga mitte nii põhjalikult. Eks see point ikka ongi enda rihmaks tõmbamises mitte niisama näo tegemises. Loomulikult ka söömine... a selle vastu ei vaidle vist siin foorumis keegi.

Tundub, et on õige tee valitud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Targemad mehed väidavad, et HIT-i juurde peakski jääma. Kui pidevalt raskust või kordusi lisad ning piisavalt taastud peaks progress kindel olema.(koos õige toitumisega ikka) No ja taastuma peab ka

Kuigi mõni väidab, et puhkama peaks ca 4 päeva, et siis areng kõige kiirem.... no mina nii kaua küll puhama ei hakka.. peab ikka eriti pooleks ennast rassima kui 4 päeva puhkuseks vaja on.

Loomulikult on asi individuaalne, vbla sulle ei sobigi selline kava.. aga proovima peaks ikkagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×