Jump to content
mell26

Rekkamees

Recommended Posts

peaks vist vabandama, et taas uue teema siia üles riputan aga ma ei suutnud enda jaoks infot leida või siis olin nii loll ja ei osanud lugeda. Olen 26aastane noormees, 178cm pikk ja kaalun 106kg. poolteist aastat tagasi kaalusin veel 83kg. Olude sunnil läksin selle töö peale. nüüd uuel aastal on tõsine plaan amet maha ka panna. kuid juba trenni tahaks praegu teha. sõitude ajal võimlen ja püüan raskusi tõsta kuid kaal sellega ei lange, kas oskate soovitada toidulisandeid või vahendeid mida peaks ka tarbima, et kaal alaneks. olgu siis veel mainitud et iga päev keskmiselt 9 tundi veedan istudes sõites ringi, sõitmine on ka kõhu välja venitanud. varasemalt olen palju tegelenud jalgratta sõiduga. suve algul alustasin ka rullikatega sõitmist kuid ega see eriti aidanud, kui kuu jooksul õnnestus 3-4 päeva eestis veeta ja siis sõita. nüüd vahetasin kohta, iga nv olen eestis. tahtejõudu mul on. lisaks suurele kaalule tunnen pidevalt väsimus, ebakindlust, positiivne olek puudub. tean, et kaalu vähendamine ja enda korda saamine pole mee lakkumine ja see ei toimu kahe-kolme nädalaga. oma iseloomult olen kohusetundlik ja järjepidev. võite ka abistavaid postitusi postkasti saata. igasugune abi või mõni lisa küsimus kulub marjaks ära ja aitab endal ka selgusele jõuda.

ette tänades.

Meelis

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Milline näeb välja su igapäevane toitumine umbkaudselt? Usun, et see on esimene asi mis teada vaja, et üldse mingi vundament paika panna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Milline näeb välja su igapäevane toitumine umbkaudselt? Usun, et see on esimene asi mis teada vaja, et üldse mingi vundament paika panna.

minu toitumine on ebastabiilne. hommikuti olen püüdnud süüa 1-2 vorsti saia(võid ma ei kasuta) peale joon tavalist pudeli vett. hommik algab enamasti kell 7-8 vahemikus. sõltub sellest mis kell liigutama on vaja hakata. lõuna on jäänud vahemikku 14.00-15.00 sel ajal tunnen nälga, siis valmistan poti suppi või makarone mõne salvesti purgi kastmega. toidu kõrvale ma vedelikku ei tarbi va hommikusöök. peale sööki joon umbes klaasitäie. õhtusääk tuleb siis umbes 19-20.00 vahel...ja siis söön tihti peale poti tühjaks et ei jääks hommikuks sinna potti hapnema. kui sööki valmistan siis supi kogus jääb 1 liitri juurde, makaronide puhul 250g(terve väike pakk) ja sinna peale valan siis 500g kastet(kõik mis purgis on)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rämpstoit ja suured toidu kogused tuleks vist kohe ära unustada. Kui sõõd rohkem kui ära kulutad, siis see lähebki rasvaks..

rämpstoidust loobusin juba ammu. rämpstoiduna ostsin enamasti Burger Kingist BBQ eine. suured kogused on suur probleem minu juures. on päevi kus ei ole aega lõuna aeg sooja süüa teha siis söön mõned võileivad ja õhtul teen sooja toitu ja lahmin kõhu täis. viimased 2 kuud olen püüdnud neid koguseid ka vähendada. söön min koguse, et näljatunne ära läheks. samuti olen loobunud õllest. euroopas käies oli selle liig tarbimine juba täielik liig

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

rämpstoidust loobusin juba ammu. rämpstoiduna ostsin enamasti Burger Kingist BBQ eine. suured kogused on suur probleem minu juures. on päevi kus ei ole aega lõuna aeg sooja süüa teha siis söön mõned võileivad ja õhtul teen sooja toitu ja lahmin kõhu täis. viimased 2 kuud olen püüdnud neid koguseid ka vähendada. söön min koguse, et näljatunne ära läheks. samuti olen loobunud õllest. euroopas käies oli selle liig tarbimine juba täielik liig

Kuidas oled rämpstoidust loobunud, kui räägid et sööd vorstisaiu hommikuks, ja mingeid purgisuppe, mina ei näe küll, et oled rämpsust loobunud, igast purgisupid ja vorstisaiad sama rämps nagu purgerid. Kui Sul on võimalik valmistada purgisuppe, on ilmselgelt võimalik ka kala, liha, juurvilju jne valmistada... uuri natuke :) Edu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas oled rämpstoidust loobunud, kui räägid et sööd vorstisaiu hommikuks, ja mingeid purgisuppe, mina ei näe küll, et oled rämpsust loobunud, igast purgisupid ja vorstisaiad sama rämps nagu purgerid. Kui Sul on võimalik valmistada purgisuppe, on ilmselgelt võimalik ka kala, liha, juurvilju jne valmistada... uuri natuke :) Edu

:) loen su postitust ja tuleb välja et ma ikka asjadest valesti aru saanud :D eks peaks vast uurima jah neid asju tõsisemalt. iseensest pole nagu aru saand et purgisupp väga suur rämps toit oleks. ehtsad pu ja juurviljad sees ja kuna saab soojalt tarbitud ka siis ju maole teistpidi hea...külmalt sisse vehkida see purk oleks mõrvarlik

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:) loen su postitust ja tuleb välja et ma ikka asjadest valesti aru saanud :D eks peaks vast uurima jah neid asju tõsisemalt. iseensest pole nagu aru saand et purgisupp väga suur rämps toit oleks. ehtsad pu ja juurviljad sees ja kuna saab soojalt tarbitud ka siis ju maole teistpidi hea...külmalt sisse vehkida see purk oleks mõrvarlik

Too välja, mis on antud toote koostiseks märgitud ning makrotoitainete(rasvad, süsivesikud, valk) osakaal nt. 100g kohta. Siis on pilt selge, et kuivõrd mõistlik seda süüa on :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Makaronid on ikka jah täielik jama ja ega purgisuppe päevast päeva süüa eriti hea samuti ei ole. Söö rohkem liha, kala ja rohelist. Väsimuse suhtes võib sul lihstalt teatud vitamiinide puudus olla. Arvestades, et 9 tundi oled umbes sõidus ja keskmiselt 8 tundi magad - tundi peaks enam-vähem vaba aega olema. Õpi süüa tegema(jääb mulje, et sulle kokata ei meeldi) või las keegi teeb sulle vahel..korralikku toitu peab ka sööma. Ma ei ole ise kunagi kaalunumbrit vähendama pidanud - aga vaata lihstalt toidulisandi suhtes midagi sellist, et see vähendaks sinu söögiisu ja siis ehk ei taha enam nii suuri portsjoneid korraga ära süüa. Sa võiksid midagi toidukordade vahepeal natuke näksida, et sul põhikordadel kõht nii tühi ei oleks. http://fitshop.fitness.ee/batoonid/0/readmore/368/Fast%20Dietmix%20Bar%2035g/ on mu mõned tuttavad kiitnud, et see vähendab söögiisu + kõik see mis seal kirjas veel on - tee proovi.

Kui leiad aega, siis püüa tervisejooksu käia tegemas või kepikõndi(umbes kolm korda nädalas 60-90min). Seda ütlen kohe, et ega see ~5 minutit võimlemine või raskuste tõstmine eriti tulemusi ei anna küll.

Mõte ei olegi sul kaalu langetada välimuse pärast, vaid pigem tervise pärast. Jõudu ja jaksu sulle! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×