Jump to content
Karl Nurmik

Mida teha edasi ? (vajan proffesionaalseid nõuandeid)

Recommended Posts

Tere,

Olen käinud jõusaalis juba 3 aastat, toorik on väga hea.

Minust lähemalt:

pikkus: 170cm

kaal: 63-64kg

lamades rinnalt rekord: 85kg

jõutõmbe rekord: 110kg

vanus: 16

treening päevi nädalas kokku: 4

(treenin Ott Kiivika kava järgi)

kasutan kreateiini, dextrot ja proteiini

Plaanis on hakata tarbima 2 korda päevas proteiini, et suurendada lihasmassi.

Spordiarstil käidud ja kõik näitajad olid head, aga minu probleem on see, et mida teha edasi, sest toorik on hea. Peaksin hakkama tegelema kulturismiga ? või millegi muuga ? loodan, et oskate mulle soovitada midagi, ja kas minu vanuselt saaks juba võistlusel hakata käima, kuna huvi on mul suur asja vastu, ning tahaks saavutada midagi.

Ootan mõistvat suhtumist.

Muudetud kasutaja Karl Nurmik poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õpilane Karl, ma loodan ,et sa ei paanda et ma sind nii kutsun ,sest sa treenid minu kavade järgi... ;) See mida teha on sinu enese kätes, tee seda mida süda ütleb, siis oled õigel teel. Võistlemisega alustasin ise sinu vanuselt tol ajal ei olnud klubi võistlusi noortele nagu nüüd regulaarselt on, seega esimene etapp on osavõtt kas Reval Cupil 31.03. 2012 või Lõuna Eesti lahtistest kv mida korraldab loodetavasti järgmisel aastal ka Imre Tartus.

Pöördu mõne endale lähedal seisva treeneri poole kes õpetab poseerima ja aitab vabakava koostada - samuti aitab võistluseelset ettevalmistust teha ja vormi hinnata. Meil on neid mehi kelle poole pöörduda üle Eesti.

Enesekindlust mida laval on vaja paistab sinus ka olema - sest toorik on hea... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õpilane Karl, ma loodan ,et sa ei paanda et ma sind nii kutsun ,sest sa treenid minu kavade järgi... ;) See mida teha on sinu enese kätes, tee seda mida süda ütleb, siis oled õigel teel. Võistlemisega alustasin ise sinu vanuselt tol ajal ei olnud klubi võistlusi noortele nagu nüüd regulaarselt on, seega esimene etapp on osavõtt kas Reval Cupil 31.03. 2012 või Lõuna Eesti lahtistest kv mida korraldab loodetavasti järgmisel aastal ka Imre Tartus.

Pöördu mõne endale lähedal seisva treeneri poole kes õpetab poseerima ja aitab vabakava koostada - samuti aitab võistluseelset ettevalmistust teha ja vormi hinnata. Meil on neid mehi kelle poole pöörduda üle Eesti.

Enesekindlust mida laval on vaja paistab sinus ka olema - sest toorik on hea... :D

Õpilane Karl, ma loodan ,et sa ei paanda et ma sind nii kutsun ,sest sa treenid minu kavade järgi... ;) See mida teha on sinu enese kätes, tee seda mida süda ütleb, siis oled õigel teel. Võistlemisega alustasin ise sinu vanuselt tol ajal ei olnud klubi võistlusi noortele nagu nüüd regulaarselt on, seega esimene etapp on osavõtt kas Reval Cupil 31.03. 2012 või Lõuna Eesti lahtistest kv mida korraldab loodetavasti järgmisel aastal ka Imre Tartus.

Pöördu mõne endale lähedal seisva treeneri poole kes õpetab poseerima ja aitab vabakava koostada - samuti aitab võistluseelset ettevalmistust teha ja vormi hinnata. Meil on neid mehi kelle poole pöörduda üle Eesti.

Enesekindlust mida laval on vaja paistab sinus ka olema - sest toorik on hea... :D

Tänan nõuannete eest, aga kust saab osta neid võistlus riideid ja seda pruuni kraami(loodan et ma sellega kedagi ei solva, aga ma ei tea mis selle asja nimi on) ja kas võistlejad on kaaluklassides või pikkuse järgi võistlustel ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Iseseisvalt on suht raske võistelda. Tuleks kindlasti pöörduda mingi treeneri poole kes räägib sulle lähemalt,nii riietest poseerimisest,vabakavast ja grimmist. Hea oleks kindlasti liituda mingi meeskonnaga nagu oli revali- noorterühm nüüd TEAM KIIVIKAS. Ise olin maapoiss, tulin revalise sooviga teha asja südamega. alguses käisin umbes kahe nädalase vahega ennast näitamas ja hiljem kolisin linna. Peale seda suunas OTT ja toetas Reval.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oled kindlalt otsustanud just kulturismi kasuks?

Kui jah, kas oled mõelnud miks just see spordiala? Mida sulle annab selles treenimine? Mida selles võistlemine? Kas mujalt võiks saada sama + rohkem? Kas midagi saab mujalt, mida sul praegu puudu on?

Sest kui toorik on hea, siis võib sellest ju ka muud vormida;)

Mõtlemisainet lihtsalt...

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nendele ja paljudele teistele küsimustele saadki vastuse kui pöördud juba kellegi poole, kes sind konkreetselt oma rühma võtab. Teadmata kus elad, siis Imre tegutseb noortega lõuna - eestis, Tallinnas on nii Team Koovit kui Kiivikas. Igas normaalses saalis on tänapäeval juba treener, kes oskab sind edasi suunata.

Kuid jrx küsimused on samuti õiged, mõtle läbi mis spordiala sind huvitab, sest tänapäeval on see valik ikka väga lai.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oled kindlalt otsustanud just kulturismi kasuks?

Kui jah, kas oled mõelnud miks just see spordiala? Mida sulle annab selles treenimine? Mida selles võistlemine? Kas mujalt võiks saada sama + rohkem? Kas midagi saab mujalt, mida sul praegu puudu on?

Sest kui toorik on hea, siis võib sellest ju ka muud vormida;)

Mõtlemisainet lihtsalt...

Oled kindlalt otsustanud just kulturismi kasuks?

Kui jah, kas oled mõelnud miks just see spordiala? Mida sulle annab selles treenimine? Mida selles võistlemine? Kas mujalt võiks saada sama + rohkem? Kas midagi saab mujalt, mida sul praegu puudu on?

Sest kui toorik on hea, siis võib sellest ju ka muud vormida;)

Mõtlemisainet lihtsalt...

No jah, sinu küsimused on täitsa asjakohased, olen proovinud erinevaid asju, tänu oma isale. Olen jooksnud poolmaratoni 21km, poolpika rattamaratoni läbinud 44km ja täis pika rattamaratoni 89km. Eelnevalt tegelesin kergejõustikuga, aga see on selge et kerge jõustikus minust asja ei saaks, sest olen lühike ja just see ongi põhjus, miks just kulturism.

Mõne jaoks on jõusaalis treenimine tuim, aga minu jaoks mitte iga seeria, iga sooritus on üks samm edasi oma unistuste poole . Mulle meeldib see tune pärast trenni ja üldse see kõik, see tekitab minus nagu sõltuvust, kui ma näen juba väikesemat muutust oma kehas, siis tekib tahtmina aina veel ja veel treenida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No jah, sinu küsimused on täitsa asjakohased, olen proovinud erinevaid asju, tänu oma isale. Olen jooksnud poolmaratoni 21km, poolpika rattamaratoni läbinud 44km ja täis pika rattamaratoni 89km. Eelnevalt tegelesin kergejõustikuga, aga see on selge et kerge jõustikus minust asja ei saaks, sest olen lühike ja just see ongi põhjus, miks just kulturism.

Mõne jaoks on jõusaalis treenimine tuim, aga minu jaoks mitte iga seeria, iga sooritus on üks samm edasi oma unistuste poole . Mulle meeldib see tune pärast trenni ja üldse see kõik, see tekitab minus nagu sõltuvust, kui ma näen juba väikesemat muutust oma kehas, siis tekib tahtmina aina veel ja veel treenida.

Järelikult kulturism? :)

...ja su unistus oleks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et siis kui kergejõustiku jaoks lühike, siis kulturism:)? Aga ülejäänud raskejõustikualad? Erinevad tõstmisalad, kahevõitlusalad, võimlemisalad, pallimängu (peale korvpalli on neid ju veelgi:P) jne jne jne.

Pole mõelnud selle peale, et TÕELINE jõudemonstratsioon oleks hoopis midagi sellist?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et siis kui kergejõustiku jaoks lühike, siis kulturism:)? Aga ülejäänud raskejõustikualad? Erinevad tõstmisalad, kahevõitlusalad, võimlemisalad, pallimängu (peale korvpalli on neid ju veelgi:P) jne jne jne.

Pole mõelnud selle peale, et TÕELINE jõudemonstratsioon oleks hoopis midagi sellist?

Vaikselt hakkab igaüks oma eriala soovitama :D

Ma pigem tegin järelduse sealt, kus teema algataja kirjutas, et: "see tekitab minus nagu sõltuvust, kui ma näen juba väikesemat muutust oma kehas, siis tekib tahtmina aina veel ja veel treenida". Samas, kas ta pidas silmas visuaalset muutust või muutust jõunäitajates? Esimese hooga intuitsioon ütles, et seda esimest :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Henri, keegi polegi sinuga vaielnud:) Ja eks igaühel on õigus oma spordiala kiita, samamoodi nagu ka teemaalgatajal valida neid kiitmisi järgides või nendest hoolimata.

Eks loomulikult teo-tagasiside, põhjus-tagajärg, treening-tulemus tsüklid on erinevate spordialade juures erinevad...

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kultursim oleks vb unistus aga siin kus elan pole kedagi, kes oskaks juhendada, ainult mingi 1 jorss kes harrastab hormooni panemist.

Kus kandis sa elad ja mis saalis treenid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×