Jump to content
kiqu

Õla geenid

Recommended Posts

Sõbral selline mure:

Selline probleem siis, et kas keegi oskab öelda kas mul õlgadele halvad geenid. Teen 3x nädalas õlgadele trenni: lendamised külgedel 4x12, õlapress 4x10-12, kangitõmbed lõuaalla 4x10-12 ja arnoldi press 4x10-12 aga õlad ikka ei taha kasvada, muud lihased kasvavad mühinal aga õlad mitte.

pilt

w23e2.png

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järelikult trenn veidi vale. Algajal peaksid lihased kasvama puht raskuse vaatamisest juba. :D

Ega muud kui mõne treeneri juurde, kes tehnika üle vaatab. Siis valida raskus, kus tehnika 100% ning siis tasapisi trennist, trenni raskuseid/korduseid suurendama. Muud siin pole. Kui siis ka ei kasva, aga teised lihased ikka mühinal, siis vbl tõesti pole sinu õla geenid õigesti ühendatud, lol.

Aga enam, kui kindel, et viga kesises treeningus + selles, et õlalihas on kolme peaga ning kõiki vaja korralikult treenida. Lisaks veel ka see, et kasv ei pruugi nii kiiresti välja paista kuna jaotub ühtlasemalt ning väikene õlalihas nii suureks ei paisugi, kui rind või jalg vms.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

3x nädalas - võib olla ka ületreening. Üks kord nädalas on täiesti piisav.

Proovi näiteks konsentreeritult teha lendamisi ja 15x seerias 2 kuud.

Enda kogemustest nii palju, et kui ma hakkasin trenni tegema, siis mul ei tahtnud üldse selg areneda, aga nüüd ütleks, et mul selg on üks parimaid lihaseid. Ära põe! Ega areng päevade, nädalate ja paari kuuga ei tule :).

Kui muid küsimusi lisandub, küsi julgelt siin ja olen alati valmis vastama ka kirjadele postkastis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa teed ka rinnal surumist ju,mis suuremal-vähemal määral kaasavad deltalihase esiosa.Lisaks treenides kolm korda nädalas,ei jäta see palju aega lihastele taastumiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõbral selline mure:

Selline probleem siis, et kas keegi oskab öelda kas mul õlgadele halvad geenid. Teen 3x nädalas õlgadele trenni: lendamised külgedel 4x12, õlapress 4x10-12, kangitõmbed lõuaalla 4x10-12 ja arnoldi press 4x10-12 aga õlad ikka ei taha kasvada, muud lihased kasvavad mühinal aga õlad mitte.

Aga kaua ta üldse nõnda treeninud on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

3x nädalas - võib olla ka ületreening. Üks kord nädalas on täiesti piisav.

Ei pannud seda kohe tähelegi. Ületreening arvatavasti jah.

3x nädalas õlgi. See on ulme mõttetus. :)

Ma teen 1x nädalas ning ma ütleks, et mul on vägagi head õlad koduse trenni kohta. Seega pole palju vaja. Lihtsalt kui trenni teha, siis korralikult. Peale mida kehale puhkust ja toitu anda. Midagi keerulist ei ole.

2q07j2q.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pigem on ikkagi üleüldine lihasmass väga pisike.korraliku lihasmassi puhul oleks seda ka pildilt näha.pigem treenida kogukeha korralikult edasi kui,et eriliselt hakkata õlgadele keskenduma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks see algajate probleem on, et arvamus rohkem = parem.

Kui mingi lihas ei arene piisavalt hästi siis treenitakse veel rohkem, ja siis veel rohkem. Lõpuks läheb lihas üldse väiksemaks kõigest sellest piinamisest. :D

1x nädalas iga lihasgrupp läbi on enam, kui küll enamikele. Pole vaja asju keeruliseks ajada. Korralik tehnika, suured raskused ning mitte mahuga hulluks minna. Lihas saab oma koormuse kätte ning nädala pärast tõstad raskusi/kordusi.

Ning kui siis ka ei arene on viga juba toitumises.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kevadel, kui käisime selle sõbraga kaalumas ühel spets. kaalul, andis kaal lihasprotsendiks 45%. Ma olen kuulnud kuskilt, et väga madal see olla ei tohiks. Ma pole kindel ka muidugi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nojah, ta tunnistab ise ka, et mahavisatud aeg :D Alles see sügis alles hakkas piisavalt proteiini ja muid macrosid oma toitudes jälgima :D Selg, kui seljatagant vaadata ja käed ma ütleks, et tal päris head. Käsi on 41cm. Aga käed ei näe head välja, kuna õlg lihtsalt minimaalne xD

Muudetud kasutaja kiqu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mnjaa. Nagu mina peale kolme aastat. Suurt sittagi. Ning siis tegin ühe aastaga korraliku trenni ja toitumise järgimisega suurema lihasmassi arengu läbi, kui kogu eelneva elu jooksul vast. :D

Aga jah. Viimane aeg korralikult tegema hakata, muidu on tal endal juba tobe ringi käia mitmendat aastat järjest ning näha kesine välja. Ma tean, et mul küll oli. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Archangel, kas sa tegid clean bulkingu või proovisid lihtsalt palju päevas saada proteiini ja teisi makrosid oma toidust?

Muudetud kasutaja kiqu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Archangel, kas sa tegid clean bulkingu või proovisid lihtsalt palju päevas saada proteiini ja teisi makrosid oma toidust?

Mul suht FULK. :D

Lihtsalt proteiini piisavalt ning umbtäpselt kaloreid. Töötan liiga palju ning trenniväline elu on liiga kurnav praegu, et igat detaili kontrollida ja nende üle paanitseda. Ei jaksa tõesti. Hiljem, kui dieedile lähen siis hakkan jälgima detaile. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see huvitab ka mind nii väga,et kuidas õlgu laiemaks saada??

Trenni tuleb teha. Õlalihas pole lihtsalt üks suur tükk, vaid koosneb mitmest osast. Ning kõiki on vaja treenida, et ta kasvaks nii laiaks, kui ka paksuks. Kuid otseselt laiusele annab kesk-osa tegemine vast enam juurde.

Liialt ühele osale keskenduda pole vaja. Alles siis kui näha, et õlg on ebaühtlane oma arengus, võiks veidi korrigeerida harjutuste hulka ja kogust.

shoulder_muscles.jpgdelts_compound_wideuprightrows.jpg

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

w23e2.png

Ma nüüd ei saagi aru, kas pildistaja oli viltu või on poiss ise väga viltu. Kui viimane variant, siis ta peaks end peegli ees sirgeks harjutama, kui edaspidi erinevate vigastuste käes vaevelda ei taha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×