Jump to content
youngman16

Suur mure kaaluga

Recommended Posts

see kaalust juurde ei saagi ?

Saab ikka, selliseks sai :D

arnold_schwarzenegger_eyesonstars.jpg

---

Aga kui jõusaalis käima hakkad, siis oleks mõistlik esimese aastaga ~5kg juurde võtta ja sealt edasi juba kilo-paar vähem. Et see kilo nädalas on natukene palju. Mis sa arvad palju sa nõnda aasta pärast kaaluksid? :)

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saab ikka, selliseks sai :D

---

Aga kui jõusaalis käima hakkad, siis oleks mõistlik esimese aastaga ~5kg juurde võtta ja sealt edasi juba kilo-paar vähem. Et see kilo nädalas on natukene palju. Mis sa arvad palju sa nõnda aasta pärast kaaluksid? :)

5kg veidi vähe vast. Ma sain 5kg eelmise aastaga ning ma ei olnud mitte enam algaja. ;)

ma ei usu eriti,et sellest poisist see mees sai!

Aga sai. :)

Muidugi kasutas ka dopingut. Kuid isegi ilma selleta oleks ta suur olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

5kg veidi vähe vast. Ma sain 5kg eelmise aastaga ning ma ei olnud mitte enam algaja. ;)

Nojah, ma olin natukene ebatäpne siinkohal. Ma mõtlesin puhast lihasmassi 5kg :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nojah, ma olin natukene ebatäpne siinkohal. Ma mõtlesin puhast lihasmassi 5kg :)

Ma saingi umbestäpselt 5kg puhast lihasmassi. (Või noh, miinimum 3kg. 4kg arvatavasti ning 5kg selline vbl ülemise otsa laks. Täpselt ju ei tea) :) - Kaal oli sama. Vaata mu Fitness Rate võrdluspilte eelmise ja tänavuse suve vahel. Kaal sama.

ma tahaks saada sama suureks,aga see nõuab raha ja aega

Elu ei peagi lihtne olema.

Ning suurt raha ja aega ei võta see midagi. Toitumises vaja lihtsalt asju korrigeerida. Trenn on piisav, kui 3x nädalas tunnikese korralikult teed. Pole vaja tundide kaupa saalis orjata ega iga päev rabeleda.

Ma ise enamuse elust ainult kodus teinud ning ma arvan, et olen ennast vägagi suureks suutnud ehitada, ilma muid elu võlusid ohverdamata. :)

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma teen ka muide kodus,aga pole vahendeid millega teha!

Improviseeri.

Kätekõverdused - erinevad variatsioonid ning lisaraskused kasvõi koolikoti näol = ilusad rinnalihased, triitseps, õlg

Kükid - kindlasti annab jalgadele veidi juurde + ühe jalaga kükid juba korralikult + "sissy squats" - ka keharaskused annab väga suure koormuse jalgadele. Lisaks veel lisaraskused

Säärtele pöiatõusud - samuti ühe jalaga ning lisaraskused.

Osta kasvõi poest kaks suurt 5 liitrist veepudelit ning tee nende biitsa vms.

Võimalusi on lõputult. Ainult kättevõtmise asi. Lõuatõmbe kangi panemine ei tohiks ka keeruline olla - häda puhul mine kasvõi lähima laste-aia platsi lähedele ja tiri ennast seal igasugu pulkade peal üles. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jube kont oli alguses,aga asjalik,et tegi endale ise oma jõusaali;DD

Just. Kõik on kättevõtmise asi, ei muud. :)

Vabandusi võib alati leida, aga need ei huvita kedagi. Ise tead, kas jääd selliseks nagu oled, või teed midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ega vist suurt lihasmassi ei saagi ilma keemiajamata:(

Oleneb mis on sinu jaoks suur. :)

Üldiselt tavainimese mõistes saab ka ilma keemiata ikka päris kolliks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui hakkad piisavalt ning adekvaatselt toituma ja mõistuse piires ning süstemaatiliselt treenima tõuseb ka testo, kuid arvan et sul ei tohiks sellega probleem olla. Ja korralikku treeningplaani kuulub kükk niiet vastus on jah.

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsin veel,et huvitab jooksmine,et kas intensiivne tugev jooksmine tõstab kaalu või hoopis alandab??Huvitab seepärast,et sai kevadel jooksmas käidud ja siis kaal tuli paari nädalaga oma kolm kilo vast:D,aga mõtleks nüüd ka käima hakata jooksmas nii,et jah vastake??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jooksmine ei ole suurt muud midagi kaalu koha pealt, kui kalorite põletamine. Ehk kaal langeb üldjuhul. Samas suureneb paljudel ka nälg ning hiljem sissesöödud toit võib ületada seda mida põletati. Seega võib kaal ka tõusta hoopis.

Jooksmine on sobilik pigem üldise tervise/võhma arendamiseks. Mitte ilmtingimata niiväga kaalu majandamiseks. Kuigi tema kasutamine on levinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×