Jump to content
Oleg109

Proteiin - ISS Research Complete Whey Power

Recommended Posts

No1 tegi mind kuidagi paksuks. Complete aga annab kuivale lihasmassile valu. väga hea asi. lisaks veel seguneb uskumatult hästi ja maitsed on niivõrd kuivõrd teiselt planeedilt. aga tühja sest sest hiljaks jäid. vaata fitleris. seal on öeldud et kampaania complete osas on läbi sest otsas on kaup. mx pro 40 aga vist on veel. olen ka mx pannud. eriti haige asi. tunne kohe tesitsugune kui laksad. samas rahakotile on ka kohe teistsuhune tunne :lol: aga praegu kampaania praegu kannatab ära küll osta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paksuks teevad inimesi tavatoidu ülesöömine, mitte toidulisad, päevasest üldkaloraazist saab inimene tavatoiduga üldjuhul 70 - 80% kogu kalorite hulgast ja selle osaga reguleerime ka seda kas kaal tõuseb, langeb või seisab. Tihtilugu unustatakse ära see, et enne magamaminekut joodi 3 õlut või söödi tühjaks puuviljavaagen.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vaata jay cutleri videot new improved ja beyond. ta elab vaspe villas ja ringi sõidab jaguriga ja igast hummerid ja harley davidsonid raha pole option kutil ja siis ta tutvustab oma villat ja ühest kapist vaatab vastu seesama ISS Complete Whey Power. No kui tema on rahul siis arvata on et tasub. Jayl üks puu maksis villas juba $5000 daala.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seleta mulle bioloogiliselt ära kuidas saab üks või siis antud juhul kaks (vadak ja kollakeen) valk paksuks teha.....kui sa saaksid iga toidukord u35g valku ja sinna juurde piisavalt lipiide ja süsivesikuid et katta oma energiavajadus 100% siis selleks et valgust paksus minna peaks sa igale toidukorrale veel ühe sheigi peale jooma ning ikkagi oleks see vähetõenäoline. Ning ma olen selles suhtes 100% kindel et kui sa jood ükskõik millist proteiinijooki(ma mõtlen sellist kuhu pole meelega rasvu ja süsikaid juurde segatud) ei muudaks se su kehakaalu osas midagi. Kallimate proteiinide vahe on see et nad on kas paremini töödeldud või on sinna sisse eraldi mingied aminohappeid lisatud et ta kiiremini imenduks kehakaalule see kindlasti tunda ei anna ma mõtlen rasva näol

Muudetud kasutaja Axer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seleta mulle bioloogiliselt ära kuidas saab üks või siis antud juhul kaks (vadak ja kollakeen) valk paksuks teha.....

Kui ma ei eksi, siis ma lugesin ühest amazoni artiklist et valk või transformeeruda rasvaks ja süsivesikuks. kas keegi (peale jokeri) ka whey evolution toodet kasutab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ma ei eksi, siis ma lugesin ühest amazoni artiklist et valk või transformeeruda rasvaks ja süsivesikuks.

Valk muutub energiaks kahel võimalusel. 1)kui sa oled teda liiga palju korraga sisse söönud(organism ei jõua omastada)2)kui sa ei ole söönud piisavalk lipiide ja süsivesikuid et katta oma energiavajadust siis võetakse juurde valkudest. Oganism katab alati ennem oma energiavajaduse.Ja nagu ma ennem kirjutasin ei sõltu se sellest kas see valk on hürlolüüsitud või ükskõik kui kvaliteetsest toorainest tehtud, rasvaks muutub ta ainult nendel kahel juhul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hah sain just fitlerist tellimisega maha. maitea seal on ikka parajad pullivanad koos vist. nimelt tellisin ja tuli kinnitus kus oli ära märgitud et tellimusele lisati lisaks mesotechile ka veel muscletechi sheiker. ja põhjenudseks et miks oli pandud retooriline lihtsalt niisama :lol: maitea kas tegelt tohtsin seda välja rääkida. äkki ma olen kuldklient. ma sealt juba roiplt ostnud. krt neil peab saha nagu sitta olema et jagavad. või siis rahvas ropuilt ostab. või variant kolm nad on homme pankrotis :ph34r:

aga axerile et ma ei öelnud et ta mind rasvaseks tegi. ma ütleisn et kuidagi paksuks. no tegi kuidagi täidlasemaks ja lamedamaks lihased kaotasid teravust. nagu pehmemaks. no krt mina tean mis asi see on. äkki seepärast et seal ju vadakut vähe ja tekkis kvalieetse valgu puudus mida see kollageen katta ei suutnud ja sellest läksid lihased kehvemaks või mida värki. rääkisin lihtsalt oma kogemustest. ja pealegi ütled et ''seleta mulle'' no ma nagu ei tunne sind et ära endast liiga palju ka arva. sulle ei kibele ma midagi seletama.

peace seltsimehed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei arva ma midagi lihtalt see jutt mis sa kirjutasid tundus veider.......

Muudetud kasutaja Axer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hah sain just fitlerist tellimisega maha. maitea seal on ikka parajad pullivanad koos vist. nimelt tellisin ja tuli kinnitus kus oli ära märgitud et tellimusele lisati lisaks mesotechile ka veel muscletechi sheiker. ja põhjenudseks et miks oli pandud retooriline lihtsalt niisama :lol: maitea kas tegelt tohtsin seda välja rääkida. äkki ma olen kuldklient. ma sealt juba roiplt ostnud. krt neil peab saha nagu sitta olema et jagavad. või siis rahvas ropuilt ostab. või variant kolm nad on homme pankrotis :ph34r:

soovisin ka fitlerist tellida Nitro-Techi, kui tuli vastus, et hetkel on antud toode juba otsas ja saabub alles järgmisel nädalal. Aga positiivne on see, et nad pakkusid kohe välja ka asendusvariandi ja seda soodsama hinnaga, niiet ma olen hetkel rahul Fitler.ee-ga. Mine sa tea, ehk oanevad mulle ka sheikeri kaasa :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eesti oludes ikka on küll pinge. nimelt pole veel sellist juhust olnud et tellin kuskilt eestist netipoest toote ja mingis jubinad antakse pealekauba ja lihtsalt niisama. muidugi mis see sheiker siis ära pole maksab väha jne. aga ikkagi lahe muarsut. et nagu ei olda mingid mega koonrid igast asjast 10 küünega kinni jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina samuti fitleri klienditeenindusega rahul, soovisin prolabi (proteiini), seda ei olnud pakuti iss, soodsalt. oleks neil vaid kaup pidevalt olemas- hinnad on korras küll

:D , see sheikeri saamine on kah kõva asi, ei anna ju keegi teine seda kaasa

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

fitler teeb ja tooted midsa müüvad teevad samuti. mul on üks pilt kus arnold ise hoiab käes muscetechi purki. ainus asi saidi kujundus võiks parem olla. võinoh kärab küll aga veits algelise mulje jätab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

selles suhtes oleks fitlerile väike kivi küll kapsaaeda visata, et nad lubasid juba eelmise nädala alguseks mulle, et tooted jöuavad kohale, mida tellisin. Nüüd juba uue nädala esmaspäev ja ikka pole maili tulnud, et kohal oleks.

No samas vöib ka aru saada, sest transpordiga vist fitler ise ei tegele ja selle taga asi ilmselt seisabki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oledk indel et lubasid? nad nii väga kergekäeliselt lubadusi ei anna. vast ütlesid ikka et peaks jõudma või midagi sellist niiviisi. ise ka ootan. arvan et neil endal laevukest ei ole et sealt aameerikast kaup siia saada. nad võivad lubada midaiganes aga see mis reaalselt toimub ikka nende transpordimeeste taga. äkki on kusli teepeal tornaado :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×