Jump to content
victoralpha1980

Kaalulangetamine ning füüsilise vormi parandamine.

Recommended Posts

Ise alustasin kuuaega tagasi sama asjaga. Pikkus 180 cm Kaal oli 122,5kg trenni polnud teinud 10 aastat sai kopp ette, alustasin kodus. Tund aega jooksu Kettleril, ülepäeva, algul tõstsin viie kilost hantlit igapäev neli seeriat niikaua kui jaksasin, nüüd sama 10kg ja toitumist olen kahandanud miinimumini, see tähendab seda siis, et söön vähemalt 4 korda vähem kui enne. Hetke kaal on täpselt kuuaja möödudes 115,2kg ja jõuan juba 32kg hantlit kümmekorda üles suruda, mida enne vaevu korra või kaks tegin.

Kokkuvõttes, söön vähem, joon alkoholi vähem ja treenin igapäev. Siiani olen tulemustega rahul, üks kuuaega teen veel kodus siis julgen ehk saali ka tulla :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise alustasin kuuaega tagasi sama asjaga. Pikkus 180 cm Kaal oli 122,5kg trenni polnud teinud 10 aastat sai kopp ette, alustasin kodus. Tund aega jooksu Kettleril, ülepäeva, algul tõstsin viie kilost hantlit igapäev neli seeriat niikaua kui jaksasin, nüüd sama 10kg ja toitumist olen kahandanud miinimumini, see tähendab seda siis, et söön vähemalt 4 korda vähem kui enne. Hetke kaal on täpselt kuuaja möödudes 115,2kg ja jõuan juba 32kg hantlit kümmekorda üles suruda, mida enne vaevu korra või kaks tegin.

Kokkuvõttes, söön vähem, joon alkoholi vähem ja treenin igapäev. Siiani olen tulemustega rahul, üks kuuaega teen veel kodus siis julgen ehk saali ka tulla :)

Ära nüüd nii küll tee. :)

Söö ikka rohkem. Kuhu sul nii kiire selle kaalukaotusega on. Enamik kulturiste üle 2kg kuus ei kaota. Väga Ülekaaluliste puhul on mõeldav veel mingi 4-5kg kuus. Üle selle on juba suhtkoht enesepiinamine ning tervise nõrgendamine.

Kiire kaalukaotus ei tähenda tervislikku kaalukaotust. Ning lisades trenni ka veel juurde ongi tegemist suht keha piinamisega juba. :D

Veidi tõmba tagasi. Muidu aga tundub, et läheb hästi.

PS. *** Võimalik, et suur osa sellest on veekaal, mis kadunud. Sellisel juhul võib praegune tempo isegi sobiv olla. Aga üldjoontes otsest nälga ei peaks dieedi ajal eriti tundma. Kui ikka tunned, et kogu aeg on nälg või kehvem olla siis on ikka veidi liiga kaugele mindud. :)

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks ikka söön kui väga isu on aga siis teen trenni topelt, a-la lähen jala kuuskiltsa eemale purksi õgima :) Päris vee ja leivapeal ka pole.

Söön lihtsalt teistmoodi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×