Jump to content
MrsDodge

Jooksmine.

Recommended Posts

Rasv rasvaks, selpuhul aitab muidugi igasugune rasvapõletus aga tuharalihatse treenimiseks on väga hea ka rattasõit. Põhiline jõufaas vändates käib läbi tuhara: http://lovingthebike...roke_large1.gif

Ma ei ole küll ekspert aga kas mitte sa ei istu tuharal ja ei toeta seda, nii palju kui mina olen oma rattaga sõitnud minul jääb küll valusaks reis

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jooksmise asemel tegeleks pigem ujumise või jalgrattasõiduga. Jalgratast küll pole, aga ujumas käin üle nädala(koolis).

Ujumine on vägagi hea kogukeha hõlmav spordiala pluss sul ei ole sellist koormust liigestele nagu jooksmisel. Muidugi lihtsalt hulpimisest ei piisa, ujudes proovi hõlmata erinevaid stiile nt. konn ja krool. Mingi kogus otsi ühtestiili ja siis jälle vaheta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei ole küll ekspert aga kas mitte sa ei istu tuharal ja ei toeta seda, nii palju kui mina olen oma rattaga sõitnud minul jääb küll valusaks reis

Tegelikult nagu näha, osalevad abs kõik suuremad jalalihased rattasõidus.

See, et valusaks ei jää, ei tähenda et ei tööta :)

Loomulikult oleneb asenditest, koormustest, lihaste jõust jne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult nagu näha, osalevad abs kõik suuremad jalalihased rattasõidus.

See, et valusaks ei jää, ei tähenda et ei tööta :)

Loomulikult oleneb asenditest, koormustest, lihaste jõust jne

No loomulikult töötab aga kas see on just parem viis tuhara treenimiseks seda ei tea. Tegelt kui püstises asendis sõita, st. sadulast tõustes, siis võtab küll kanni päris valusaks, vähemalt minul :) .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ujumine on vägagi hea kogukeha hõlmav spordiala pluss sul ei ole sellist koormust liigestele nagu jooksmisel. Muidugi lihtsalt hulpimisest ei piisa, ujudes proovi hõlmata erinevaid stiile nt. konn ja krool. Mingi kogus otsi ühtestiili ja siis jälle vaheta.

Jep. Ujun mitmesugustes stiilides, pikke puhkepause ei pea. Vees niisama lodistamine muidugi ei mõju. :D

Muudetud kasutaja MrsDodge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis söömise kordasättimisse puutub, siis olen lugenud, et kohupiim pidi tervislik olema. Aga kas see peab olema maitsestamata? Mage kohupiim kohe üldse alla ei lähe. Ega see halba tee, kui seal ikka pisut suhkurt ja näiteks rosinad sees on.. see mulle maitseb. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis söömise kordasättimisse puutub, siis olen lugenud, et kohupiim pidi tervislik olema. Aga kas see peab olema maitsestamata? Mage kohupiim kohe üldse alla ei lähe. Ega see halba tee, kui seal ikka pisut suhkurt ja näiteks rosinad sees on.. see mulle maitseb. :P

Korras toitumine ei tähenda solgi söömist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ahsoo, et kohupiim on siis solk.

Ära aja jama.

Solk on igasugune maitsetu või halva maitsega löga, mida eriti just naised armastavad kui kaalu alandavat.Et kui maitsetu, või vastik, siis kasulik.

Eriti on mulle arusaamatu maitsestama kohupiima fetisheerimine;kuna see saepurutaoline ollus muidu alla minna ei taha, siis kallatakse ta üle suhkrute-mooside-hapukoorte-rosinatega ...

või kõigega korraga ...

ja kujutatakse ette, et käib 'irmus kaalualandamine ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära aja jama.

Solk on igasugune maitsetu või halva maitsega löga, mida eriti just naised armastavad kui kaalu alandavat.Et kui maitsetu, või vastik, siis kasulik.

Eriti on mulle arusaamatu maitsestama kohupiima fetisheerimine;kuna see saepurutaoline ollus muidu alla minna ei taha, siis kallatakse ta üle suhkrute-mooside-hapukoorte-rosinatega ...

või kõigega korraga ...

ja kujutatakse ette, et käib 'irmus kaalualandamine ...

Novot, kui härrale ei maitse - ei tohi ka kellelegi teisele maitsta..!!! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ega ma siis mingit julma dieeti ei peaks, suhkruid on ka ikka vaja mingil määral.

Ma pole mingisugune hullunud dieedipidaja, kes vaid salatilehti ja juurikaid näost sisse jahvatab. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sega maitsetamata kohupiim näiteks jogurtiga (maitsestatud), seal igasuguseid suhkruid ja muudki põnevat.

Ja mis mõte on siis üleüldse maitsestama kohupiimal, kui ise temast kaloripomm valmis miksida?

Massilisaja või?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan,et neiu väitis et talle ei meeldi maitsestamata kohupiim :) . No kui sa soovid seda maitsestamata kohupiima maitsestada, siis palun ainult mõistlikuse piires, mina ise eelista kodujuustu. Arvan et mõlemad on kasulikud valgu allikad. Ma ei ole samuti kindel kas rosinate ja suhkru kokku miksimine on kasulik mõte, minu arust sa saad juba rosinatest piisavalt puuviljasuhkurt. Tavaliselt on kõigis kuivatatud puuviljades puuviljasuhkur alles, rääkimata siis veel värsketest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan,et neiu väitis et talle ei meeldi maitsestamata kohupiim :) . No kui sa soovid seda maitsestamata kohupiima maitsestada, siis palun ainult mõistlikuse piires, mina ise eelista kodujuustu. Arvan et mõlemad on kasulikud valgu allikad. Ma ei ole samuti kindel kas rosinate ja suhkru kokku miksimine on kasulik mõte, minu arust sa saad juba rosinatest piisavalt puuviljasuhkurt. Tavaliselt on kõigis kuivatatud puuviljades puuviljasuhkur alles, rääkimata siis veel värsketest.

No ega ma tegelikult ise kohupiima midagi sisse ei lisagi, vaid ostangi just poest rosinatega kohupiima. :) Maitsestamata kohupiima sõin pool tundi, hapu nägu ees ja kõht jäi endiselt tühjaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×