Jump to content
Arnold

Team Kiivikas - Saage tuttavaks Teami uue liikme Madisega (Karm lugu)!

Recommended Posts

Kui nii edasi läheb, siis pean ka "võistlusdieedile" minema. :D - Aga... see tähendab ju vaeva nägemist. No krt.

Sellejaoks ongi vaja teistega koos poseerimas käia, siis need kodused "selfid" ei tundugi enam nii utoopilised.... ;) Järgmine pühapäev ole kohal physigue alustab 15.30

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellejaoks ongi vaja teistega koos poseerimas käia, siis need kodused "selfid" ei tundugi enam nii utoopilised.... ;) Järgmine pühapäev ole kohal physigue alustab 15.30

Eks ta ole. Kodus on kõik tegijad, igas valdkonnas. Viia päevavalguse kätte, siis tühjad kohad. :D

15.30 - teeb nii. Kuhu täpsemalt tulla, kas lihtsalt Revalis adminni laua juurde ootama, tuled ja juhatad kuhu vaja?

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks ta ole. Kodus on kõik tegijad, igas valdkonnas. Viia päevavalguse kätte, siis tühjad kohad. :D

15.30 - teeb nii. Kuhu täpsemalt tulla, kas lihtsalt Revalis adminni laua juurde ootama, tuled ja juhatad kuhu vaja?

Mis ikka väike aeroobika saal teisel korrusel ja Team Kiivikas ülevaatusele, siis saad sisse - adminn juhatab vajadusel kohale. Kaasa võtta terav vorm ja poseerimipüksid. ;) Kui tahad saad samas ka oma esimese trenni väljapool koduseinu ära teha - ehk saad aimu millest oled senini ilma jäänud... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võtadki osa?

Ei ole otsustanud. Pole minu jaoks elu tähtsaim asi seega otsustan puhtalt vormi pealt viimasel hetkel. Seda aga teha ei taha, et hakkan selle eesmärgi nimel meeletult punnima ja elu ümber korraldama, et ulme vormi teha. See oleks kuidagi väga enda elemendist välja minemine. Mõned ettevalmistused, mis erilist vaeva ega pingutust ei nõua teen ära, sest viimasel hetkel rapsima hakata on samuti tobe. Kui oma igapäevast asja ajades vorm piisavalt ilus tuleb, siis on asi ju mõeldav. :)

Mis ikka väike aeroobika saal teisel korrusel ja Team Kiivikas ülevaatusele, siis saad sisse - adminn juhatab vajadusel kohale. Kaasa võtta terav vorm ja poseerimipüksid. ;) Kui tahad saad samas ka oma esimese trenni väljapool koduseinu ära teha - ehk saad aimu millest oled senini ilma jäänud... :D

Selge pilt.

Kusjuures reedel käisin Revalis ühele huvilisele personaaltrenni andmas ning nostalgia laks oli kõva. Ise eriti treenida ei jõudnud (nüüd tean miks personaaltreeningute hinnad nii kallid on :D) aga Reval on ikka tasemel. Osad masinad küll vene ajast vist veel aga palju head uuemat kraami ka. Valikut meeletult ning rahvast oli samuti meeletult. Mulle ikka suht harjumatu, kes ma viimastel aastatel praktiliselt ainult kodus ja üksi teinud. :D

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rahva puudust Revalis tõesti ei ole, täna pühapäeva päevalgi käis saalis korralik sagimine... ;) Aga mulle istub, kui vaja saad kellegi vähemalt appi paluda kui vaja....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rahva puudust Revalis tõesti ei ole, täna pühapäeva päevalgi käis saalis korralik sagimine... ;) Aga mulle istub, kui vaja saad kellegi vähemalt appi paluda kui vaja....

Seda tõesti. Samas on selline mõnus kontingent ka, et on neid, kes sinust valgustaastate jagu kehvemas vormis ning neid, kes sama palju paremas vormis. Niiet, saad korraga kätte nii laksu, mis tekitab hea tunde, et ole nii kaugele jõudnud ning samas reaalsuselaksu, et mõni on ikka sinust väga palju eespool, mis samas annab motti pingutada. :) - Mõnes kommertslikumas saalis oled võib-olla liiga kunn ja mõnes hardcore kemmivendade saalis oled piseim poiss. :D - Revalis tasakaalus.

Mõne masinaga pidime maid jagama, Siim jagas parasjagu ühele välismaa naisele vist tundi ning jäime talle veidi jalgu. :D - Selles suhtes kindlasti hea, et palju kohalikke tegijaid jäi silma. Kirpu nägin veel end peeglist imetlemas ning mõni tuttav nägu jäi veel silma. Selline võõraid täis koht, kus samas väga kodune tunne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hakkame otsast minema, kõigepealt noored ja juuniorid - read ei olnud pikad, kuid noor vs. juunioride absoluut saime teha.

Selge et mõlemil mehel on veel jupp maad minna vormini, kuid usun ,et võistlusteks saavutatakse oma parim vorm. Siimu kaalgi alles 96 - 97 tuuris eelmine kord oli laval 88.....aasta möödas ka ja selles vanuses ka peab kasvama. Ja noortes esmakordselt välja tuleval Kristol ei ole ka midagi hullu Siimu kõrval seista.

post-22-0-60330200-1394384572_thumb.jpg

post-22-0-43181800-1394384578_thumb.jpg

post-22-0-19810300-1394384588_thumb.jpg

post-22-0-68640300-1394384591_thumb.jpg

post-22-0-09385200-1394384596_thumb.jpg

post-22-0-21748000-1394384604_thumb.jpg

post-22-0-10176700-1394384609_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleg - õpilasest euroopa ja maailmameister, maineka Arnold Classicu võitja, kes valmistub sügiseseks MM -ks. Offseason vorm, kuid mulle tundub, et jalad on jämedamaks läinud - need mäletatavasti olid ikka enne vaeslapse osas, kuid näha, et tenniga saab imet teha

post-22-0-91982300-1394384870_thumb.jpg

post-22-0-28111400-1394384876_thumb.jpg

post-22-0-85010500-1394384882_thumb.jpg

post-22-0-55410100-1394384892_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu lubatud käis täna ka ülevaatusel Archangel (ehk hr. Maiväli) kõigepealt tegime läbi klassika poosid, et üldse proportsioone hinnata ja peale seda keskendusime physique poosidele rohkem ,sest klassika jaoks natuke veel vara. Vormi osas ka miinimum -4 kilo, selle sihiku panime ka paika eks aeg näitab kuidas vorm tuleb ,praegu peab jalad kõhu alt välja võtma... ;)

post-22-0-63944400-1394385528_thumb.jpg

post-22-0-73720200-1394385534_thumb.jpg

post-22-0-88422700-1394385542_thumb.jpg

post-22-0-27399500-1394385550_thumb.jpg

post-22-0-97782400-1394385557_thumb.jpg

post-22-0-60989700-1394385568_thumb.jpg

post-22-0-78155500-1394385572_thumb.jpg

post-22-0-43803500-1394385577_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Holger üllatas heas mõttes ka jalaga - kodustes tingimustes treenides domineeris ilusasti reie nelipealihas, kui vorm veel teravamaks läheb ,siis võib jalg korralikult joonistama hakata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu lubatud käis täna ka ülevaatusel Archangel (ehk hr. Maiväli) kõigepealt tegime läbi klassika poosid, et üldse proportsioone hinnata ja peale seda keskendusime physique poosidele rohkem ,sest klassika jaoks natuke veel vara. Vormi osas ka miinimum -4 kilo, selle sihiku panime ka paika eks aeg näitab kuidas vorm tuleb ,praegu peab jalad kõhu alt välja võtma... ;)

Jah, eks pekki on omajagu kaotada. Hea oli, et sinu silma alt läbi sain käia, sest kodus ei oska hinnata. Nii endamisi ma mõtlesin kehakaalu ca. 88kg, täna oli 91.7kg hommikul, seega nii umbes 1-1.5kg panin enda silmaga mööda ning see on samas päris tähtis. Eks ma nüüd jooksvalt vaatan kuidas need viimased kilod liiguvad, sest arvatavasti see lõpp nii sujuv olema ei saa. Aga hea kogemus kindlasti.

Klassika jaoks oleks samuti vaja meeletult lisatööd teha poseerimise näol, lisaks veel vabakava jms. Ning muidugi on ka Eesti tasemel meeletu konkurents, kus niisama möödaminnes osa võttes midagi head ei tuleks. :D

Holger üllatas heas mõttes ka jalaga - kodustes tingimustes treenides domineeris ilusasti reie nelipealihas, kui vorm veel teravamaks läheb ,siis võib jalg korralikult joonistama hakata.

Tänud! Jah, jalg on täitsa okei just proportsioonide mõttes, mulle endale tundub ka nii. Ning eks ma teda ikka mitme nurga alt töödelnud olen. Aga selge see, et kui ikka kükki teen kodus 50kg-ga, siis mingit kulturisti jalga ehitada on päris ebareaalne. :)

Meeste physique (Nikita kahjus magas keset päeva ja kohale ei ilmunud.... :( ) oleks olnud hea koos teistega joonele panna.

Kahju jah, et Nikita ei tulnud, sest temaga võrdlus oleks kindlasti olnud hea võrdlus. Samas nende poosidega jään ma ise suhteliselt rahule. Va. tagant poosid, seda käe puusal hoidmist ja selja laiuse asja pean enda jaoks harjutama. Kuid eest ja küljed usun, et on head. Massi mul on, seega ei teki nö. "lünki" kuskile. Ongi vaja nüüd teravus saavutada, mis asja lõpuni viiks.

Holger peab õppima naeratama :D

Jah. Justnimelt, pean õppima. Sest ei oska. Konkreetselt ei oska. Näokuju ja luustik on ka selle koha pealt muidugi kehv, ninakuju jms, mis kõik muudab enamuse naeratuse variantidest jubedaks. :D

Naeratamisel on eelkõige siis pointi, kui üldpilt paremaks läheb. Kui lõpptulemuseks on mingi jube irvitus vms, siis parem üldse mitte proovida. Ning seekord teadlikult isegi ei proovinud, et mitte mingit lolli irvet näole tekitada. :D - Aga seda harjutab.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Holger peab õppima naeratama :D

Siin ei ole midagi teha- mõni osav plastiline kirurg saab ilmselt ainult aidata sellist tigedat meest :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin ei ole midagi teha- mõni osav plastiline kirurg saab ilmselt ainult aidata sellist tigedat meest :D

Kui ma lapsepõlves pidevalt ainult liha sõin, siis mu Ema ikka ütles, et liha teeb vihaseks. :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uued bikiinid olid ka täna platsis, osa oli küll puudu - kuid samuti tasapisi vormid paranevad ja eks võistlused näitavad kes siit ka vanematele tegijatele konkurentsi näitavad

post-22-0-00619100-1394389660_thumb.jpg

post-22-0-65808800-1394389664_thumb.jpg

post-22-0-22596500-1394389671_thumb.jpg

post-22-0-23894900-1394389676_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõrvaltvaataja kommentaarid-arvamused: Siimu rind-biitseps poosi uus jalgade asetus tunduvalt parem. Archil tuleb physique poseerimine väga loomulikult kui välja arvata küljepoosides jalgade asetus, kõik muu tema ehitust arvestades peaaegu ideaalne. Hendrik peaks palju vabamalt võtma, iga poos on väga üle pakutud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×