Jump to content
Arnold

Team Kiivikas - Saage tuttavaks Teami uue liikme Madisega (Karm lugu)!

Recommended Posts

Kaisa soovil tuleb järgnev postitus ehk blogid, mida ma jälgin. Selleks kasutan ma bloglovinit, seal on lihtne neid grupeerida, uusi postitusi järjest näha.

  • Anna-Maria Lacatus - Rootsi +168 cm bodyfitnessi võistleja, võitis kunagi Better Bodies poolt korraldatud modelliotsingu. Tema mees on klassikaline kulturist Chris Harnell. Hetkel on Anna-Maria rase, seega otseseid võistlusplaane pole. Hästi palju muud on kajastatud - iluvidinaid jne.
    anna.jpg
    MGjpg.jpg
  • Anna Virmajoki, Soome IFBB PRO Bikini Fitness +168 cm võistleja.
    annapraha.jpg?w=393
  • Eveliina Tistelgren - Soome Fast Teami sportlane, Fitness - 163 cm juunior. Hetkel valmistub detsembris toimuvaks juunioride MMiks.
    IMG_3194.jpg
  • Elin Hassel, Soome Bodyfitness +163 cm juuniorvõistleja. Euroopa Meistrivõistluste III koht 2012 aastal. Peaks hakkama valmistum EM 2013 paari nädala pärast. Fast Team!
    user-13191-250.png
  • Ako Rahim, Rootsi Athletic Fitnessi võistleja. Seda blogi iseenesest skipin päris palju, sest ta postitab mingi 5 x vähemalt päevas. :D Samas on huvitav vaadata, kuidas dipse jne treenib, võistluste ajal kajastab ka hästi.
    user-16839-250.png
  • Kristine, ilus toidublogi, kus vahel kirjutab ka trennidest, aga ta otsustas enam mitte võistelda. Kunagi võistles Bodyfitnessis.
    Mat till muskler - toit lihastele. :P
    post-25435-0-46888100-1353515497.png
  • Lone Noras - Norra bikini fitnessi juuniorvõistleja -163 cm, 17.aastane. Valmistub samuti juunioride MMiks.
    2ezslmo.jpg
  • Iida Tuomela, Soome Bodyfitness - 163 cm juuniorvõistleja. Loobus seekord MMiks valmistumisest. Fast Team sportlane.
    DSC_0398.JPG
  • Maikku Hiljanen, Soome Fitness -163 cm juuniorvõistleja, oli Krissuga Euroopa Meistrivõistluste absoluudi valimises (2012). Krissu võitis. ;) Koges pärast võistlusi seda ülesöömist, st mingi 14 kg viskas juurde ja selle tõttu peab MMi vahele jätma, kuigi üritas ikkagi alustada. Nüüd uued eesmärgid. Samuti Fast Team sportlane.
    kuva-81-224x300.jpg
  • Kristian Sewen, Rootsi athletic fitnessi võistleja, Maailmameister 2012. :)Helena Forsen, Rootsi athletic fitnessi võistleja, Euroopa- ja Maailmameister 2012.
    13700199_ljJ2S5.jpeg
    Siin näiteks on üks huvitav blogi rühmatreeneritele. Eesti neiu, kes elab Rootsis ning annab seal trenne.
    Eesti blogisid ei hakka eraldi välja tooma, need nii lihtsasti leitavad. Üritan ikka kõikide võistlejate blogisid jälgida. :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsiksin, miks te trapetsit hantlitega ei tee? Peaks olema ju mugavam ja ohutum majandada.

Sest eesti poiste seas on väga popp kangidele hetkel max. raskuseid peale ajada. :D - Hantlid, ka kõige raskemad ei ole mõne mehe egole vist piisav koormus.

Aga eks ma niisama lõõbin. Ise polegi pm. kunagi trapetsit treeninud. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

A kust sa seda üldse võtad, et ma ei tee? Teen kõigega - kang, hantlid, plokk...

Ma ei mõelnud konkreetselt sind. Kunagi tuli trapetsi treenimine ja vöö kasutamine jutuks ühes teises teemas. Jäi mulje, et kui tehakse, siis enamasti ikka kangiga...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sest eesti poiste seas on väga popp kangidele hetkel max. raskuseid peale ajada. :D - Hantlid, ka kõige raskemad ei ole mõne mehe egole vist piisav koormus.

Aga eks ma niisama lõõbin. Ise polegi pm. kunagi trapetsit treeninud. :P

Tunnistan ausalt- mina ka ei ole vist juba mingi 100 aastat eraldi trapetsiharjutusi teinud, aga ikka elan :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Padrunikasti hoidmine oli Sparta jõusaali liiga avaetapp, kokku toimub üheksa erinevat võistlust. Iga etapi 25 parimat saavad punkte, mis liidetakse üldarvestuse paremusjärjestuse väljaselgitamiseks omavahel kokku.

Jõusaali liiga võistlused:

Padrunikasti hoidmine enda ees 23.november

Suusaergomeetrite tõmbamine 13.detsember

Lõuatõmme korduste peale

Rööbaspuudel surumine – korduste peale

Wattbike´i võistlus

Kükk kangiga

Jalgade tõstmine horisontaali

Sõudeergomeetrite võistlus

Rippumine

Naiste raskus 4,5 kg

1.Monika Saar 2.03 25 punkti

2.Agnes Rannaste 2.00 22 punkti

3.Liis Kristin Vaher 1.45 20 punkti

Monika oli ikka super tubli! Mulle ei meeldi tegelikult asju hoida või rippuda.. pigem ikka liigutan ennast. Aitäh Alexile, kes ergutas ja filmis. Taktikaline Laskekeskus pani esikolmikutele ka auhinnad välja, seega läheb tulistamiseks. ;) Kahjuks kaameraga oli väike jama enne ja Monika hoidmist ei saanud salvestada. Meestest võitis väga napilt Argo Erit, kes pidi nüüd ööd ja päevad JÕUSAALI KUNINGA tiitli nimel vaeva nägema. :P

Kindlasti võimalusel osalen kõikidel etappidel. Järgmine toimub juba 13.detsembril - suusaergomeetril tõmbamine 500m. Ütlen ausalt, et ma pole seda masinat elu sees isegi puutunud, nii et eks näis. :D

http://www.youtube.com/watch?v=Idn55teR5D0&hd=1

Järgmine reede toimub Revalis lamades surumise võistlus (RAW) ja powerlifting teami aasta lõpetamine - kõik võistlema 17.30-19.00. Laura on juba pooled Revali naised suutnud võistlema värvata.. ;)

Täna plaanis Revalis õlg, tric ning pärast seda lähen Honda jõuluturniiri KUULSUSE, härra Mikk Raudsepaga uisutama. Vaja poiss suurvõistluseks vormi saada!

Pühapäeval olen Helsingis koolitusel, Sparta treeneritest on samal koolitusel Janika ja Maris. Crosscore on märksõna! Kindlasti kirjutan hiljem sellest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks ta kipub ikka nii olema, et konkurentide esinemise aeg veab tehnika alt..... :D Olen seda enda puhul ka varem tähele pannud.... :D . Seesugused mõõduvõtud, on heaks adrenaliinilaksu saamiseks hooajavälisel ajal, kus midagi väga ei toimu. Ja nö saada rõõmu lihtsast tegevusest, mis oakorda motiveerib edasi pingutama peaeesmärgi suunas. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järgmine reede toimub Revalis lamades surumise võistlus (RAW) ja powerlifting teami aasta lõpetamine - kõik võistlema 17.30-19.00. Laura on juba pooled Revali naised suutnud võistlema värvata.. ;)

Üritan jah ikka naisi rohkem saada osalema. Töötlemine on veel pooleli, aga loodame parimat :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tuletan meelde et on ka ühistreening kella 17-20 ni. Ise olen kohal, trenni ei tee, seega saan pigem aidata ja nõu anda. Monika tuleb kell 17.00 Kuusnõmmeposidi loodetavasti tulevad ka kella 18 paiku, seega kui Kaisa või keegi veel kes pikka aega ei ole saanud jutule soovib tulla, siis peale 18.30 loodetavasti olen vaba.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänases ühistrennis osales lausa 2 Teamliiget.... :D Ei taha uskuda, et kõigil trennivaba päev juhtus olema. Kuusnõmmepoistel olid ka muud tegemised ja nii ei olnudki muud kui vaatasin Monika vormi üle ja peab tunnistama, et see iga kuu paraneb, nii et kevadel oleme kindlasti back in business nagu öeldakse... :D ja teine tegija oli Kaisa ehk hüüdnimega "Grip Girl" ... :D . Teda ma näen ikka iga nädalavahetus toimetamas ja see näitab tema sisu ja soovi kuhugi jõuda.

Mõned pildid ühistreeingult ja ka Monika rekorditesadu videos. Ikka on nii ,et seisa kõrvale ja inimesed hakkavad ennast ületama.... :D

Kaisa surumas

post-22-0-23227300-1354472405.jpg

T-kang Monika esituses

post-22-0-34351700-1354472426.jpg

Ülatõmbed

post-22-0-88757000-1354472440.jpg

"Padrunikasti Kuninganna" ja "Grip Girl"

post-22-0-86926300-1354472458.jpg

Revalis on nüüd müügil ka uus Puding

post-22-0-39023400-1354472568.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mu postituse mõte oli pigem see, et miks just küki esimeseks proovikiviks sead. Mida kükk ütleb, sulle kui uustulnukitega tegelema hakkad?

Ma ise jalgade pärast mures, neid treenides kardan, et paisuvad liiga suureks ( arvan et mul areneb jalg ulejäänud kehast kiiremini) kui ma aga endale meelepärast vastust kuulen, siis andsid yhele noorele kõvasti motivatsiooni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa ilmselt said Oti lausest valesti aru.. Ott kirjutas, et vähe on neid poisse, keda ta pole pidanud kohe kükkima saatma trennis, st kes on tulnud juba heade jalalihastega. Kükk on harjutus, mis pannakse kõikidele treeningkavasse sisse, et just jalga arendada ülakehale järele. Tavaliselt on ülakeha arenenum kui jalad.

Katsed olid minu ajal lõuatõmbed ja rööbaspuudel surumine. Pärast 2010 sügise gruppi pole ta uut teinud, sellest grupist on ka võistlejaid järel kolm - mina, Marko ja Siim. Mingeid kükke pole meist küll keegi pidanud talle ''katsetel'' ette näitama. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mu postituse mõte oli pigem see, et miks just küki esimeseks proovikiviks sead. Mida kükk ütleb, sulle kui uustulnukitega tegelema hakkad?

Ma ise jalgade pärast mures, neid treenides kardan, et paisuvad liiga suureks ( arvan et mul areneb jalg ulejäänud kehast kiiremini) kui ma aga endale meelepärast vastust kuulen, siis andsid yhele noorele kõvasti motivatsiooni.

Ma tahaks näha pilti nendest liiga suurtest jalgadest. :D

Kui ma õigesti aru saan ja sind huvitaks Team Kiivikasse kuulumine ja seda tehakse eelkõige ikkagi võistlemise eesmärgiga, siis ei saa sellise asja pärast küll muretseda, et jalad liiga suured on. :P

Ott vist kunagi mainis, et üldiselt ta teami enam ei suurenda. Kui, siis nende arvelt, kellel tõesti tõsised eesmärgid ja võistlusplaanid. Muidu paisuks tiim liiga suureks ja kõigiga ei jõuaks tegeleda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tiimiga päris liituda ei tahanaga mõtlesin, et uurin kükiharjutuse täpsemaid tagamaid.

Mulle on terve elu tundund alakeha suuremana kuid mitte olulisemakt suremana kui eakaaslastel. Jõusaalis käies tahaksin siiski mingi eesmärgi saavutada, ideaalis mõtlen midagi "mens physique" sarnast. Reie pealmine osa on väga kena kui ta in treenitud ma ei vadle vastu, kuid lihtsalt olen kaalunud ylenädala jalatrenni, kuigi kükk harjutusena mullemväga meeldib.

Võbolla oleks targem võtta kodusaalo treenerilt konsultatsioone ja talle oma visioon ära rääkida, ning vaadata, mida tema nendest jalgadest arvab..hehe :D/>

Muudetud kasutaja amstaff1 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tiimiga päris liituda ei tahanaga mõtlesin, et uurin kükiharjutuse täpsemaid tagamaid.

Mulle on terve elu tundund alakeha suuremana kuid mitte olulisemakt suremana kui eakaaslastel. Jõusaalis käies tahaksin siiski mingi eesmärgi saavutada, ideaalis mõtlen midagi "mens physique" sarnast. Reie pealmine osa on väga kena kui ta in treenitud ma ei vadle vastu, kuid lihtsalt olen kaalunud ylenädala jalatrenni, kuigi kükk harjutusena mullemväga meeldib.

Võbolla oleks targem võtta kodusaalo treenerilt konsultatsioone ja talle oma visioon ära rääkida, ning vaadata, mida tema nendest jalgadest arvab..hehe :D/>

Ajalugu on andnud mulle piisavalt põhjust skeptiline olla.

Oleneb treenerist ja kui hea silm tal on. Mulle ütles ka kunagi üks Revali rind-biits treener, et mul on nii hea jalg, et ma võin selle pooleks aastaks ära unustada. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×