Jump to content
Arnold

Team Kiivikas - Saage tuttavaks Teami uue liikme Madisega (Karm lugu)!

Recommended Posts

Eks sellel ole tõesti päris krõbe hind, aga mis kellelegi aitab. Minu meelest on see selline abistav vahend, st kui mõtled, et tahaks süüa, siis pihustad sprayd. Samamoodi võtab mõni lonksu vett, kui tahaks midagi head. Väiksena olin ma üks neist tüdrukutest, kellele meeldis küüsi närida - ema ostis spets küünelaki, mis maitses väga rõvedalt. Selle mõju oli muidugi nii tugev, et pidin krõpse kausist tangidega sööma, puuvilja ei saanud süüa, sest küünelakk jättis maitse õunale külge. Lõpuks ma lihtsalt otsustasin, et tahan süüa normaalselt - ei lakkinud sellega enam küüsi ning küünte närimine ununes. ;)

Minu arvamuse kohaselt on 99% toitumine+treening, mis aitab alla võtta, abistavad vahendid (olgu see siis konkreetne spray või erinevat rasvapõletajad) on 1%. Samamoodi küsin ma igalt kliendilt, kes tuleb FitShopi ja soovib kohe suuri lihaseid ning rasva vähenemist, kuidas tal toitumisega on. Ei saa loota, et kui baas on mäda, siis väike detail koguplaani ilustab.

ab97c551292af6cd156bff45007da72b.jpg

Selle dieedi puhul kasutasin Fast Burnerit, eesmärk oli saada pigem just enne trenni energiat, mida see ka andis - lükkas vere paremini käima trennis. Seda ma ei lootnudki, et Burner töö minu eest ära teeks. Fasti Burneri puhul meeldib mulle see, et seal pole sees kofeiini. Muidugi saaks ka ilma Burnerita, aga kui võimalus on olemas, siis miks mitte. Kasutama hakkasin ma seda dieedi teisel poolel, alguses läheb kaal niikuinii kenasti alla ja ei näe mõtet lülitada kohe alguses abivahendid sisse.

All pildil siis minu hetk tagasi söödud eine - kanepiseemnete, kurkumi ja kookosõliga praetud kanafilee koos juurviljadega, millele lisasin erinevaid ürte. Taamal näete minu edevat toidukotti. :D ELU PARIM OST - nõustun Kirbuga!

post-25435-0-62835900-1350472990.jpg

Sinna mahub sisse kaks suurt karpi ja üks väiksem ja muidugi ka super vidin, millega kõike süüa annab.

post-25435-0-05391300-1350472979.jpg

Kuidas vorm on? Kas sa oled näljane? Näita kõhtu!!! - põhiküsimused, mida inimesed hetkel uurivad. Vormi näete pühapäeval, ise olen sellega rahul. Mingit meeletut nälga ei tunne, pigem väljendub see lihtsalt väsimuses ja energiapuuduses, mis annab õppimises tunda, aga jäänud on nii vähe veel!

Kuidas hoida motivatsiooni viimasel nädala üleval? Reval Spordis on näha nii palju võistlejaid, kes küll naeratavad, aga silmadest näed seda väsimust - see ongi motiveeriv, et ma pole üksi. Samamoodi iga päev panna selga bikiinid, teha poosid läbi.. vaadata võistuste videosid. Viimasel nädalal vähemalt korra päevas kujutan ette, kuidas ma lähen lavale, teen T-walki, poseerin jne. Mõtted on juba soengu, meigi, grimmi peal. Jan Tana koorijaga koorimine - see lõhn tähendab, et võistlused on lähedal!

post-25435-0-05069900-1350474213.jpg

Eks pärast võistluseid tulevad ka pisut asjalikumad postitused - kokkuvõte ettevalmistusest (võrdlus eelmisega), kohanemine ''off-seasoniga'', uute eesmärkide püstitamine.. Hetkel ootab mind aga Kiviõli terivseprofiili analüüs. Kohtume õhtul trennis. ;)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

42€ eest võin ma sulle 3 korda päevas helistada järgmise 6 kuu jooksul, et siis meelde tuletada (või lisatasu eest ka karjuda), et sa vähem sööks :P

edit: 40€ euro eest, kui tellid teenuse järgmise 10minuti jooksul!

Mina pakun teenust 50 euro eest aga helistan tervelt 4x päevas :P

Katsetes oli palju huvitavam mõju. Näljal on ka hulk negatiivseid mõjusid aga Irvingia blokeeris need ära, nt pani rasvarakud adiponektiini vallandama.

Ma müüks teda hoopis tervisetootena südamehaigetele, kui need meditsiinisüsteemist vaimses sõltuvuses ei oleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fasti Burnerit olen ka ise kogu ettevalmistuse käigus kasutanud ja midagi see ikka teeb, vähemalt mulle tundub, nii sest see ettevalmistus on lõppkuivust silmas pidades läinud nagu libedamalt, seda enam et 3 nädalat minna ja enam rabelema ei pea, saan teha rahulikult eks vormi hinnangu annavad vaatajad pühapäeva õhtul Salmes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reval Spordis on näha nii palju võistlejaid, kes küll naeratavad, aga silmadest näed seda väsimust - see ongi motiveeriv, et ma pole üksi.

Lihtsalt liiga hästi öeldud :) Ülejäänud tekst oli ka muidugi tore, aga selle lause pidin kohe eraldi esile tõstma :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mikk pani mulle ka seekord grimmikihi alla, kasutan vana head Jan Tanat seekord. :) Hetkel asjatab ta Salmes ning paneb kõik paika, et stream homme toimiks!

post-25435-0-78596400-1350752715.jpg

Meeleolu on äksi täis, tahaks juba lavale! Söögid on valmis, kotid on pakitud.

..ja siin minipilt Teile... kogu paketti näete homme laval, mina annan endast parima! Kohtume Salmes!

post-25435-0-80737000-1350752720.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänast hommikut ootasin ma kaua.. lõpuks jõudis see kätte. Mikk teadis, millega mind kostitada - sõrnikutega. :D

Retsept tema blogis siin.

post-25435-0-47111700-1350921510.jpg

Kirp lisab siia kindlasti ka pildi, kuidas ma täna FitShopis käisin enda varusid täiendamas. Protein Block, kookosõli.. natuke batontsikuid. :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

293852_456258804420662_371120912_n.jpg

..ja seda toodet saime me Fasti tehases maitsta. Novembris peaks see FitShopide lettidele jõudma. Mina juba ootan. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii, esimene võistlus ka minul siis seljataga ja teen väikese kokkuvõtte.

Pean mainima, et dieet kujunes minu jaoks korralikuks katsumuseks sest :

1) pidasin sellist dieeti esimest korda

2) ettevalmistused võistlusteks hakkasid juba jaanuarist, mistõttu kujunes see väga pikaks ja kurnavaks.

3) ressursside nappus.

4) vana vigastus tekitas lisastressi.

Kindlasti oli dieedi juures abiks minu 8 aasta pikkune maadleja karjäär, mistõttu olen toidu puudusest ja ületreeningust tulenevate raskustega juba maastmadalast kasvanud.

Trenni tegin Otti kava järgi 3+1 süsteemis, mis sageli kahjuks töö tõttu läks üle ka 6+1 variandile.

Toitusin enda koostatud n.ö kava järgi, mille koostamisel olid kindlasti abiks Siimu ja Kirbu soovitused ja nende varasemad kogemused.

Igapäevaselt keerasin nahavahele: kaerahelbeid,mune, kodujuustu, köögivilju,kana, pähkleid.

Võistlustel suutsin olla väga rahulik, milles pean taaskord tänama oma maadlusega seotud minevikku. Kuna Marko oli väga rahutu ja kippus üle mõtlema, siis see tahtis ka mingil hetkel mind nakatada, kuid Siim, oma äärmise apaatsusega, suutis asja tasakaalustada. Suurmeistri Kaido kordaminek lisas kindlasti lisamotivatsiooni. Kirbu reportaažid olid ka kindlasti veidi särtsu lisavad faktorid. Suur pettumus oli see, et lõppkokkuvõttes olime Siimuga vaid kahekesti laval, sest oli teada, et Siimu vastu veel ei saa kuid teiste konkurentide kõrval poleks seda probleemi olnud. Kuna Marko mainis mingi hetk parima uustulnuka tiitlit, siis tärkas ka endal suur huvi selle vastu - siit ka teine pettumus, et seda tiitlit seal välja ei antud. Päev oli pikk ja ootamine näis lõputu, kuid kui grimmima hakkasime, siis kohati jäi mulje, et jääme ajahätta. Sellest hoolimata säilitasin ma külma närvi, see võis ka tuleneda sellest, et tegelesin Marko rahustamisega :D Õnneks saime Markoga üksteist grimmitud ja kõik läks hästi. Laval oli hoopis teine tunne, kui ette kujutasin. Kahjuks selline kerge ootamatus avaldas oma osa ka poseerimisel, kus lasin vigu ikka korralikult sisse. Kahjuks sai aeg, mil laval olla sai, nii kiiresti läbi. Lavatagune melu mulle üllatust ei valmistanud, sest Tallinnas toimunud MM-il olin dopingu tiimis abiliseks, ning sealt ka sain hea ülevaate, mis enne lavale astumist eesriide taga toimub. Väga sügava mulje jättis mulle Silvar Rückenberg, kes kogu päeva oli jooksus, aidates oma juhendatavaid sportlasi nii lava taga erinevate toimingutega, samas jõudes ka lava ette neid häälekalt toetama.

Hetkese seisuga ma tuleval kevadel kindlasti ei võistle ja ka sügis on kahtluse all, sest kevadel lõpetan gümnaasiumit ja sügisel astun ülikooli ning kuna ma olen südamega spordi juures, siis jääksid need eluliselt tähtsad toimingud tahaplaanile.

Suured tänud Ott Kiivikale, kes nägi minus potentsiaali ja võttis mind oma teami.

Suured tänud Kirbule, kelle poseerimispüksteta ja toetavate kommentaarideta oleks katastroof olnud.

Suured tänud Siimule, Markole ja Liisule, kellega sai asju läbi arutatud ja palju väärtuslikku lisainfot hangitud.

Suured tänud Mikk Raudseppale, kelle võistluste eelsest blogimisest oli palju kasu nii toidu, kui lisatarvikute osas, mis võistlustele kaasa võtsin. Lisaks sellele oli Mikk lahkesti nõus mind lava taga õlitama :)

Suurimad tänud lähevad emale ja Janar Rehtlale, kes olid suurimad tugisambad mulle :)

Märkimist väärib kindlasti ka Nosterrex.ee ja Kaupo Luur, kes panid mulle õla alla ja nägid minus potentsiaali juba siis, kui Maardu jõukas ringi rändasin :)

Võistlusjärgne tagasiside on olnud üllatavalt positiivne ning olen selle üle väga õnnelik :)

Päikest Teile !

Muudetud kasutaja HyPn0se poolt
  • Upvote 4

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teen omalt poolt ka väikese kokkuvõtte toimunust. Väga väga palju erinevaid emotsioone on seoses selle võistlusega, ei teagi kohe millest alustada...

Peale kevadist hooaega kahtlesin üldse, kas osalengi eestikatel sügisel, mõtlesin pausi teha võistlemisest juba siis. Otsustasin, et teen viimast korda kaasa ikkagi. Raske on alati seda otsustst vastu võtta kas teha kaasa või mitte, sest kui teha siis teha korralikult, anda endast kõik. Dieet kestis 12 nädalat ja paar päeva peale. Kokku võtsin 7kg alla selle dieediga. Selles suhtes ühtegi korda dieedi ajal ei libastunud, isud olid vägagi suured igasugu rämpsu järgi aga lihtsalt olin üle sellest. Enamasti sõin mune, kodujuustu, kana, kala, kaerahelbeid, pähkleid, pruuni riisi.

Trenni tegin nii et üks nädal raskelt kõik läbi, teine nädal kergelt kõik läbi.

Eesmärk oli saada esimene koht noortes ja selle ma ka saavutasin, selles suhtes jäin väga rahule ja vormiga jäin samuti rahule, andsin endast kõik, et saavutada selline konditsioon...

Kevadel teen pausi võistlemisest ning võimalik, et ka järgmine sügis mind laval veel ei näe. Kavatsen teha võimsa comebacki juuniorina. Selles suhtes hakkavad vägagi rasked trennid tulema alles ja motivatsioon on kõrgemal kui Eesti teletorn ;)

Und ei tahtnud üldse tulla õhtul, mõtetega olin juba võistluspäeval. Võistluspäev oli muidugi väga pingeline. Hommikul kaalumisele kohale ja terve päev teed seal majas aega parajaks. Õnneks sain ühte ruumi teamikaaslastega Steni ja Siimuga, kohati nagu läks aeg kiiresti ja väga lahe oli kuna igapäevaselt ei saa nendega kokku sest treenin ise Spartas. Stenile võlgnen tuhat tänu :D kuna tema pani grimmi ja süstis mulle enesekindlust lava taga. Kirp ei olnud ka kade mees, et tuua mulle mõned pump+ kapslid mis lava taga kohviga sisse võtsin, suured tänud temalegi ;). Igasuguste küsimustega mis mul jooksvalt dieedi käigus tekkisid aitas samuti härra Konsap, kuna ta on tihti spartas tööl. Tänud ka Mikk Raudsepale, kes pani mulle õli peale. Tänud ka Imrele, kes viis humoorikalt võistlusi läbi, selles suhtes peaks see mees üle üldse isameheks tööle minema... :D Tänud ka kõikidele sõpradele ja tuttavatele, kes mind jõusaalis aidanud on... ja kõige Suuremad Tänud lähevad muidugi Otile, tänu temale ma üldse olen nii kaugele jõudnud... ;)

I'll be back,

Marko ;)

post-23444-0-96393100-1351099381.jpg

Muudetud kasutaja MarkoM poolt
  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis kukkusite tulistama.... :D Lugemist terveks õhtuks... :D Tore, tänan ka teid, et te olete olemas ja teete seda ala, mida te ise soovite teha ja ma ei ole pidanud teid kedagi trenni ega dieeti pidama sundinud, pigem vastupidi kohati tuleb tagasi hoida. ;) Õige pea ehk siis sel ja ehk ka järgmisel nädalavahetusel teeme kokkusaamise ja paneme personaalselt paika edasisesd plaanid, kes, kuhu ja milleks valmistuma hakkab. Annan teile sellest juba teada lähipäevil. Oma võistlus paraku tegi seda, et jõudsin PM tagasi siis kui nooremad mehed lavale läksid, seega ei saanud aidata niipalju kohapeal kui oleksin soovinud, selles osas tänan Siimu, kes loodetavasti aitas mul nö abitreeneri ametit pidada ja nooremaid kantseldada. ;)

Kes on minuga koos võistlema käinud mujal, siis teab kui palju ma võimalusel abiks olen, eriti siis kui ise ei võistle - siis ei olegi seal midagi passida kui ainult grimmida ja karjuda ehk juhendada lava eest - kuid kui ise samal ajal pead valmistuma, siis paratamatult jääb midagi tegemata, kuid küll me selles osas ka edaspidi ennast parandame. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea ülevaade, Liisu.

Lisan, et Athletic on põnev ala tõesti ja nagu näitab Lõuna-Eestikate kogemus, siis väiksematel võistlustel julgeb ka rohkem rahvast proovida, eriti kui neid ekstra võistlema kutsuda. Suvel Orissaare võistlus jäi lihtsalt mandrilt kaugeks sõita.

Aga osalejaid vähe, eriti naisi, ilmselt ikka seetõttu, et raske valmistuda. Nagu sa ise ka mainisid - kool ja /või töö, kodu, toitumine. Ja Athleticuks vaja lihast kasvatada, jõuvooru näitajaid arendada, sõudmise tehnika paika saada, kiiruslikku vastupidavust arendada. Enne võistlusi samal ajal dieeti pidada ja sõudeergomeetril lõike teha. Ise tunnen, et olin sõudmises trennis vahepeal tugevam aga ilmselt lõppkokkuvõttes pingutasin üle ja võistlustel enam üldse sõuda ei jõudnud. Ka ei toiminud selles intensiivse aeroobse lahmimises selja- ja õlalihaste arendamine, mida kehavooruks vajaksin.

MM-l oli rootslastelt kuulda, et ka maailma tasemel arutatakse, mis selle vastupidavusvooruga teha, see 1000 m on liiga ränk. Eks näeb:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile sain jällegi sõnumi, et väga väga on vaja verd. Pärast võistlemist olen alati katsunud ka sealt majast läbi astuda. Hgb oli 136, täpselt nagu eelmine kordki. Minu veri läheb üldiselt lastele. :)

post-25435-0-21775100-1351248631.png

Kotis oli tasuks saadud meepott. Minge ja tehke üks heategu. Pärast vereloovutust saab küpsiseid nosida ja kakaod juua. Mulle sobis. :D

http://www.verekeskus.ee/

Üleeile tegin esimese trenni - käisin Õismäe ujulas ujumas. Lihtsalt keha ja vaim tahtsid juba liigutada. Nostalgiline koht. Kindlasti soovitan seda ujulat neile, kes ei soovi liiga ülerahvastatud ujulas käia. Kõik basseinis viibijad oskasid kuidagi väga hästi ujuda või isegi kui ei osanud, siis said ''liiklusest'' aru, st ei ujunud keset rada, seda kohtab harva. :D

post-25435-0-19009900-1351249393.jpg

Täna lähen Aleksei juurde sõudmistrenni. Tema on see mees, kes Tallinnast rattaga Orissaarde Fit.campi tuli ja rootslaste sõudmismaailma pea peale keeras. :D

post-25435-0-28947900-1342713086.jpg

Varsti paneme Otiga plaanid paika ja siis hakkan ka jõusaalis uuesti tegutsema. Seni käin sõudmas ja ujumas, et saada aeroobset koormust ning ilmselt külastan ka mingeid Revali rühmatrenne (pilates, bodybalance jne).

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reede õhtul käisin Kaspari juures erinevaid pilte tegemas, siit üks stiilinäide. Millalgi näete ka suuremat valikut. :)

Kaspar Saaremets photography

post-25435-0-92458200-1352025779.jpg

..ja nüüd something something Kirbule. Täistera tortillad..

t2_whole_wheat_tortilla-sailitusaineteta.jpg

Mix

post-25435-0-49402800-1352025804.jpg

Tortilla soojaks, juustumääre + vürtsikas kaste peale, siis mix juurviljadest ja lihast.

post-25435-0-43028300-1352025820.jpg

valmiiiis!

post-25435-0-32379600-1352025827.jpg

õhtuks tööle kaasa!

post-25435-0-77380300-1352025833.jpg

Kaal on hetkel 54 kg, võistlustel oli 52 kg, seega kõik kontrolli all.

PS! Kes tahab pelmeenielamust, siis Reval cafe lambaliha pelmeenid on mu lemmikud! Magustoiduks Memme kohupiimakook toormaasikamoosiga. I like!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

..ja toidulainel ma ka jätkan. :D

Käisin FitShop Robocopist läbi ning võtsin oma uue Fast toote karamelli pudingu. Proovisime seda kohe ka Monikaga - tegime piimaga - jäi väga hea magus. Sarnaneb tõesti sellele Tere?!?! kollase sildiga pudingule. Ise proovin hommikul keefiriga, siis peaks pisut vähem magusam olema. Kindlasti varsti saab seda soetada ka poodidest, Fast Team sai lihtsalt varem jaole. Meil juba mõte töötas, kuidas seda oleks hea kasutada nn keedisekreemina kookide vahel. Minule jääb see ilmselt hommikusöögi asendamatuks osaliseks, mida vahel Protein Blockiga asendada. :)

30 g pulbrit on ühe portsjoni jaoks piisav

post-25435-0-83145300-1352229253.jpg

Lisasin piima

post-25435-0-02972500-1352229264.jpg

Segasin ära ja lasin natukene tahkuda

post-25435-0-01991500-1352229272.jpg

..ja saimegi Monikaga nautida. ;)

post-25435-0-63141000-1352229248.jpg

Info pudingust, ka inglise keeles!

http://www.pudding.fi

Minu õhtusöök nägi välja selline - vutimunadega täidetud veiselihapallid, salat (Kaubamaja päikesekuivatatud tomatitega salat - üüüliiiheaaa) ja muidugi ka seemneleivake koos juustu ja kurgiviiludega.

post-25435-0-10949100-1352229282.jpg

post-25435-0-35764200-1352229322.jpg

PS! See juustuga pall on pühendusega movembris uuestisündinud Johannesele! Vabandan kohe ette ära, et pole eriline toidupildistaja, aga aimu saate ikka.

Vutimunadega meenub kohe, kuidas üks ujuja enne igat hommikust trenni küttis umbes 8-10 vutimuna sheikerisse ja siis enne vettehüpet need alla kulistas... Tal vist oli küll immuunsus salmonelloosi vastu. :D

Trenni seisukohalt - alustasin enda vana jaotusega st selg; rind ja tric; jalg; õlg ja bic. Teen seda keskmiste raskustega. Kuniks Ott võistleb (hoian pöialt!!),mõtlen ise uue skeemi välja ning siis koos meistriga vaatame üle.

Lõppu Teile nats nalja ka, eelmine aasta sõber noppis kuskilt foorumist.. beibendussektorist. Viimase lausega pandi teemale punkt ja leiti uus beib, keda kommenteerida. :D Selliste ''naljadega'' peab kahjuks iga neiu leppima, kes fitnessiga otsustab tegeleda.

post-25435-0-71279200-1352228179.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu vend Uku Johan, suur kulturismi ja fitnessifänn. Käib ujumistrennis ja ei karda muskleid näidata. Pildistades oli muidugi oluline kapuuts pähe tõmmata, sest nii musklimehed teevad! :D

post-25435-0-43193800-1352652183.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ootan ka. Muidu on ikka Amino Rush mustikas ja sidrun. Sidrun ja mustikas...

Esimesel võimalusel viskan koostisele ka pilgu peale.

Tsitrulliini võiksid nad sisse panna nagu Manninen, kui juba ei ole. Päris hea energiaallikas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks filmisoovitus, et te maha ei magaks! 9,79* PÖFFi raames, meil Mikuga piletid olemas.

Aasta üks eredam spordifilm on põhjalik ja erapooletu jutustus ühest spordiajaloo dramaatilisemast dopingujuhtumist, mille mõõtmeid ehk alles nüüd lahtirullunud Lance Armstrongi eepos ületada suudab.

Filmi pealkirigi ehk 9.79* võib paljudele esmapilgul mõjuda numeroloogilise eimidagiütlevusena, kuid mitte tõelistele spordiajaloo austajatele. 9.79 on aeg, millega 1988 Souli OMi 100 m finaalis läbis toona maailma kiireima inimesena Ben Johnson. See on tulemus, milleni tänavuse spordi superstaar Usain Bolt jõudis alles 20 aastat hiljem. Toona pea sama suurt populaarsust kogenud, kuid nüüdseks justkui otse patuste spordimeeste põrgus põlev Benjamin Sinclair Johnson teenis üüratuid sponsorirahasid, jõudes isegi meie vennasrahva Valio toote reklaamnäoks. Too jamaika päritolu sprinter ehk Big Ben oli kogu multikultuurse Kanada kuulsaim ja hinnatuim poeg. Kolm päeva pärast septembrikuist suurvõitu Lõuna-Koreas oli kõik aga teisiti. Taevast sai põrgu, staarielust põgenemine.

Filmi suur tugevus on intervjuud kõigi toonaste finalistidega. Muide, Souli 100 m finalistide esiviisikust suutis oma karjääri dopingu mõttes puhaste paberitega lõpetada ainult kolmanda koha mees Calvin Smith. Kui paljud aga teavad tänasel päeval seda nime, Ben Johnsoni, Carl Lewise või Linford Christie kõrval.

Tsiteerides Tiit Karuksit Souli olümpiaraamatust: „Maailmarekorditabelist saab Johnsoni 9,79 hõlpsasti maha kriipsutada, mälust mitte. Seda, kuidas Johnson Souli finaalis jooksis, on võimatu unustada.”

Kaarel Kuurmaa

Vaid kaks seanssi.

esmaspäev 19.11 kell 21:00

Sõprus, Tallinn

subtiitrid: inglise

neljapäev 22.11 kell 17:00

Athena keskus, Tartu

subtiitrid: inglise, eesti, vene

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võita fite - arva ära, mida ma pildil teen! Vihjeks nii palju, et kasutasin ka lisavidinat.. ;)

Soovin teada siis tegevust + lisavidina nime.

Võitja saab 500 FITi ehk 10 euro väärtuses FitShopi virtuaalraha.

post-25435-0-19750600-1352970601.png

GO GO!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×