Jump to content
Arnold

Team Kiivikas - Saage tuttavaks Teami uue liikme Madisega (Karm lugu)!

Recommended Posts

Olen ka elus ja nagu näha siis väga õnnelik, et Revalisse lõpuks ka korralik köis jõudis... :D

post-25435-0-30871900-1346958952.jpg

Täna tegin rind, tric ja otsa 50 min ellipsit. Esimene võistlus siis 29.september Riias, bodyfitness avatud kategooria. See on rohkem selline kerge motivatsioonisüst ja sellel hooajal lavakogemuse saamine, et Eesti Meistrivõistlustel asi teha maksimaalselt nauditavaks enda, kohtunike ja pealtvaatajate jaoks. Seda enam, et seal võistlusel on kaks vooru, st. must ja värviline bikiinivoor. Saab pisut rohkem keerutada laval. :)

Nii nii.. nüüd siis pilt ka uhketest uutest Revali masinatest, see ellips-stepperi ellipsi osa meeldib mulle. 50 minutit vastu seina on natuke nüri teha, loodan, et tõstetakse ümber ikka vaatega teleka suunas...

post-25435-0-62968500-1346958946.jpg

Mis veel? Sügis on käes ja minust saab jällegi koolilaps. Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õendus II kursuse tudeng. Loengud hakkavad mul alles 12.september, aga osad õpikud on juba käes. Tõotab tulla põnev semester - sisehaige õendus, kliiniline keemia, farmakoloogia, kirurgiline õendus.. Terve kevadsemester on mul praktika haiglas. Dieedil olles on õppimine raskendatud, samas sain eelmine aasta väga hästi hakkama ja küll saan ka see aasta. Kui asi ikka huvitab, siis pole vahet kas kõht on täis või tühi.

post-25435-0-49852300-1346958942.jpg

Sellist raamatupakki tassides ona ka juba paras vastupidavustreening :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen alustan orienteeruvalt 17 - st. ja siis toietan jalgadega ega mul seal alla 3 tunni ei ole väga oma trenn läinud...seega parem kes ülevaadata soovivad, seda teha alguses ära, siis peale seda saan ise toimetada omas rütmis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis toimus järjekordne ühistreening ja ülevaatus.

Kõigepealt käsi Oleg oma uut vabakava harjutamas, tuleb arvatavasti parim, mis ta teinud on.

post-22-0-49928100-1347218175.jpg

post-22-0-88518600-1347218201.jpg

post-22-0-08130800-1347218218.jpg

Siis läks edasi Bikinifitnessi ülevaatusega - täna käis ka uusi neidusid ülevaatusel ,kelle loodetavasti toome lavalaudadele kevadiseks Reval Cupiks.

post-22-0-97423800-1347218333.jpg

post-22-0-98945700-1347218358.jpg

post-22-0-84544900-1347218377.jpg

post-22-0-04577000-1347218392.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et tuua ka uusi elemente Siimu vabakavasse, lülitasime sisse postitantsu trennid.... :D Revalis on olemas meie üllatuseks just võitluskunstide saalis - kus valdavalt ülevaatusi teeme postid tekkinud üleöö - ja kuidas sa siis ei kasuta ära kui võimalik on treeninguarsenali nedega täiendada... :D

post-22-0-64237900-1347219146.jpg

Siimu hetkevorm kaal hommikul 93 kilo tuuris.

post-22-0-92913000-1347219163.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma kahjuks ei saanud eile ise tulla, aga teen vormi jas poseerimisega kodus tööd ;)

Ma kepsutasin ka kodus kaamera ees.. Enne muidugi sõin kõhu täis nagu ikka, et hea poseerida oleks. :D

Väike snapshot teile videost, jalad hakkavad vaikselt jõudma sinna, kuhu soovin... :) Ilmselt see pühapäev tulevad korralikud vormipildid ega see esimene võistlus enam mägede taga ei ole.

post-25435-0-29025700-1347354380.jpg

Eile käisin Revali uues hitt-trennis ehk postitantsus. Sai nii ronitud kui spinnitud ümber pulga. Pärast 60 min aeroobset.

Täna peaks tegema selga ja aeroobset, aga vaatan enesetunde järgi, vb ainult aurusaun, sest kurgust lööb tuld. Homme esimene koolipäev, yaaay.

Väike vaheldus tuli ka hommikusöögis - enam ei viitsi putru teha. Koguseliselt tundub ka neid kausis oioi kui palju. Segan neid siis keefiriga, kuhu lisan juurde meelepärase maitsega valku - jogurti asendus.

3120.png

100g toodet sisaldab keskmiselt:

energiat 289,4 kcal / 1224,5 kJ,

valku 11,3 g, süsivesikuid 44,4 g, rasva 3,5 g, kiudainet 10,6 g, naatriumi 0,004 g

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma kepsutasin ka kodus kaamera ees.. Enne muidugi sõin kõhu täis nagu ikka, et hea poseerida oleks. :D

Väike snapshot teile videost, jalad hakkavad vaikselt jõudma sinna, kuhu soovin... :) Ilmselt see pühapäev tulevad korralikud vormipildid ega see esimene võistlus enam mägede taga ei ole.

post-25435-0-29025700-1347354380.jpg

Super vorm!

Postitantsu tahaks ise ka minna. Terve eelmise aasta plaanisin City Dance stuudiosse minna, aga kohale ei jõudnud :rolleyes: - kuidagi ei mahuta päevakavasse. Peab vist posti koju muretsema :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need krõbuskid kõhtu ka täidavad?

Mul on ka pudrust kopp ees, aga kaeeraklii täidab kõhu ilusti ära ja kui teha vedelam, siis saab isegi 2 kausitäit süüa kõigest 70g kuivainest.

Vaatan, et süskarisisaldus on suht samasse auku ehk vähem kui paljudel teistel putrudel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need krõbuskid kõhtu ka täidavad?

Mul on ka pudrust kopp ees, aga kaeeraklii täidab kõhu ilusti ära ja kui teha vedelam, siis saab isegi 2 kausitäit süüa kõigest 70g kuivainest.

Vaatan, et süskarisisaldus on suht samasse auku ehk vähem kui paljudel teistel putrudel.

Selline asi on üldse võimalik? :blink:

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need krõbuskid kõhtu ka täidavad?

Mul on ka pudrust kopp ees, aga kaeeraklii täidab kõhu ilusti ära ja kui teha vedelam, siis saab isegi 2 kausitäit süüa kõigest 70g kuivainest.

Vaatan, et süskarisisaldus on suht samasse auku ehk vähem kui paljudel teistel putrudel.

Täidavad ikka jah, seda enam, et kaussi mahub sul heal juhul 40g. Saad mitu korda kaussi täita - mõnnnaaa!!! Üks pakk ongi 100g. Ma muidu sööks hea meelega putru, aga kuna seda on nii vähe, siis ei viitsi seda keeta ja pärast nõusid pesta, saan hiljem ärgata selle arvelt nüüd - mugavus.

Niisama süües meenutavad mõnusat mõnglit, aga vb on dieet maitsemeeltesse juba tunginud... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täidavad ikka jah, seda enam, et kaussi mahub sul heal juhul 40g. Saad mitu korda kaussi täita - mõnnnaaa!!! Üks pakk ongi 100g. Ma muidu sööks hea meelega putru, aga kuna seda on nii vähe, siis ei viitsi seda keeta ja pärast nõusid pesta, saan hiljem ärgata selle arvelt nüüd - mugavus.

Niisama süües meenutavad mõnusat mõnglit, aga vb on dieet maitsemeeltesse juba tunginud... :D

100g pakk ainult? Pfff... Ja hind on mingi miljon kindlasti.

Aga v-o see võimaldakski mul vähendada põhisüsivesiku kogust, et lisada hommikusöögile vahelduseks üks leivapala juustuga, mille järgi mul isu on.

post-3216-0-61476600-1347359166.jpg

Selline asi on üldse võimalik? :blink:

Jah. Kui ma paneks peale moosi või jogurtit vms, siis v-o ei viskaks üle, aga ma ei julge siin lisanditega laiutada.

Mingi hetk tüütavad need ka ära ja kui sellele aina rohkem rõhku panna, siis avastad, et sööd ka pärast putru šokolaadiruutude ja siirupiga nagu bb.comi mehed, kes tahavad sportlased olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

100g pakk ainult? Pfff... Ja hind on mingi miljon kindlasti.

Aga v-o see võimaldakski mul vähendada põhisüsivesiku kogust, et lisada hommikusöögile vahelduseks üks leivapala juustuga, mille järgi mul isu on.

a nagu bb.comi mehed, kes tahavad sportlased olla.

Tähendab siiski 150g on neid pakis, hinda vaata siit.

Sellised tooted on veel valikus + Kamapallid.

dsc02319.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik lapsevanemad, noored, kes te otsite sportimiseks kohta.. Reval Sport ootab teid.

Spordiklubi Reval-Sport kutsub kõiki noori vanuses kuni 19 a. noorte treeningrühma.

Eelkõige on oodatud noored, kes oleksid huvitatud tulevikus kulturismis, fitnessis või bodyfitnessis võistlemisest.

Noorterühm annab soodsa võimaluse osaleda treeningutes kõigest 23 euro eest kuus. Pakett võimaldab külastada aeroobikat, shapingut ning jõusaali esmaspäevast reedeni.

Samuti hakkavad noorerühma liikmete vahel regulaarselt toimuma rühmasisesed väikevõistlused, mille raames paneb parimatele auhinnad välja Fitshop.

Noorterühma treener Siim Kelner tegeleb noortega E,T,N ja R 15:00-17:00. Treener aitab kokku panna treeningkavad ja nõustab toitumise osas. Kui tekib soov proovida võistlussporti, on võimalik edasisuunamine Ott Kiivikase juurde.

Täpsem info telefonil 6412068 või siim@revalsport.ee

Spordiklubi Reval-Sport asub Tallinnas, aadressil Aia 20.

5072_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegeles siis Natalia sportlaste ülevaatusega, ise olin teadupärast koolitamas Spartas ja ei jaksanud enam õhtul protsessis osaleda.

Pildikvaliteet ei ole kiita, kuid näen sportalste vormides edasiminekut

Liisu

post-22-0-04031000-1347817536.jpg

post-22-0-02034800-1347817558.jpg

post-22-0-10643500-1347817576.jpg

post-22-0-73374400-1347817596.jpg

Katja

post-22-0-42493200-1347817637.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×