Jump to content
Arnold

Team Kiivikas - Saage tuttavaks Teami uue liikme Madisega (Karm lugu)!

Recommended Posts

KOPS

Võid mulle ka pildid saata!

jevgeni91@gmail.com

jevgeni@mybody.ee

Saatsin sulle juba esmaspäeval pildid ära. Kas sa ei saanudki neid kätte? Postitasin nad jevgeni91@gmail.com aadressile. Aga saadan täna uuesti mõlemale aadressile.

Paljud on tõbised, noored käige ennast külma veega karastamas ja teil ei esine isegi nohu....ise kordan protseduure stabiilselt iga nädal kuum saun ja külm vesi ja ei mäletagi kunas viimati palvikus olin. Kõik need ülaltoodud nipid on ka toredad, kuid nagu Marko ka mainis, siis sõi juba küüslauku pidevalt enne kui haigeks jäi. Seega külma veega karastama!

Võin ka omalt poolt kinnitada, et karastamine parandab vastupanuvõimet haigustele. Kuigi ise olin eelmine nädal haige sain palavikust paari päevaga lahti. Paar aastat jäi talvel karastamine vahele ja siis olin vähemalt nädal kodus palavikus pluss nädala pidin lisaks trenni vahele jätma, et organism taastuks. Teine positiivne aspekt karastamisel on see, et enam ei külmeta sõrmed ja varbad nii kergelt ja keha üldine külmataluvus paranes. Ma ei tea, kas võib see olla paranenud verevarustusest?

Lisan ühe pildi, mis on tehtud aastal 2003. See on mõned aastad enne seda kui ma jõusaalis käima hakkasin. Karastama hakkasin ennast 2002 aastal ehk siis kümme aastat juba sellega tegelenud.

post-13420-0-48396600-1330022877.jpg

Täna sai poes käidud ja natuke süüa ostetud.

post-13420-0-69290900-1330023104.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kops kuldsed sõnad karastamise kohta.... ;) aga nii on, tänagi kuulsin jälle et pks ja teine haige, ise olen dieedil ja pole nohubi olnud see aasta...minge külma basseini ja mured on lahendatud ja tehke seda regulaarselt, loomulikult tuleb ka külmaga nagu ka trenniga ümber käia mõistlikult, st. tasapisi koormust tõstes...

Aga poes rüüstasid küll täna riiulid tühjaks... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ott Kiivikas

Postitatud Täna, 09:02

Paljud on tõbised, noored käige ennast külma veega karastamas ja teil ei esine isegi nohu....ise kordan protseduure stabiilselt iga nädal kuum saun ja külm vesi ja ei mäletagi kunas viimati palvikus olin. Kõik need ülaltoodud nipid on ka toredad, kuid nagu Marko ka mainis, siis sõi juba küüslauku pidevalt enne kui haigeks jäi. Seega külma veega karastama!

Tuleb tõdeda, et olen ka proovinud seda sauna ning külma vee varianti. Söön ka regulaarselt C-vitamiini ning Carmolisi jõin ka kuid ikka jäin tõbiseks :D :D kummaline lugu küll... Ott oli minu mäletamist mööda viimati palavikus sügisesel MM-il Indias... :D

Trennis sai siis täna tehtud käsi ning ühtlasi oli täna ka viimane trenn kus kasutasin 15x korduseid harjutustes. Täna trennis läks veidi kiireks, kuna õhtune esinemine taaskord ootas ;), seega mõtlesin et lähen teen homme eraldi aeroobse päeva, et oma tunnid ikka nädala peale kokku korjata...

Sellised mõtted ning tegemised tänasest siis. Soovin omalt poolt kõigile juba ette ära Head Vabariigi aastapäeva ! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei hakka , need ju kõigest asjad ja kui läheb katki siis mõtleme midagi uut välja või ostame uue. Peaasi, et trenn tehtud.

Mida keegi väärtustab?

Väärtustan rohkem inimesi enda ümber, mitte asju.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuleb tõdeda, et olen ka proovinud seda sauna ning külma vee varianti. Söön ka regulaarselt C-vitamiini ning Carmolisi jõin ka kuid ikka jäin tõbiseks :D :D kummaline lugu küll... Ott oli minu mäletamist mööda viimati palavikus sügisesel MM-il Indias... :D

Trennis sai siis täna tehtud käsi ning ühtlasi oli täna ka viimane trenn kus kasutasin 15x korduseid harjutustes. Täna trennis läks veidi kiireks, kuna õhtune esinemine taaskord ootas ;), seega mõtlesin et lähen teen homme eraldi aeroobse päeva, et oma tunnid ikka nädala peale kokku korjata...

Sellised mõtted ning tegemised tänasest siis. Soovin omalt poolt kõigile juba ette ära Head Vabariigi aastapäeva ! ;)

Jah Indias mul oli tõenäoliselt palavik, kuid seal ei olnud enam ei külmetuse ega põhjamaiste viirustega midagi ühist. Seal võid ebolaviiruse saada igal sammul, karasta siis või mitte... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Super Monika! Ma just Hiiumaal ja püüan mõelda, kuidas saak strenni teha.Poleks selle peale tulnudki, et elutoa mööblit kasutada. Väga leidlik! :) Monika kas sinust oli kunagi artikkel Hers ajakirjas - teemaks kodune treeningsaal?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile toimus siis ka järjekordne ülevtus ja kohal olid Siim ja Monika. Siim on liikunud vaikselt õiges suunas ja ega ta minu silmis paremas vormis ei olegi olnud kui ta on praegu ja eeldades et 2 kuud on veel EKV aega, siis vaieldamatult teeb juba sellise konditsiooni, mille kohta saab öelda ka et on teinud võistlusvormi. Kaal 93 tuuris.

post-22-0-44452900-1330106428.jpg post-22-0-87229400-1330106431.jpg

post-22-0-62149700-1330106435.jpg post-22-0-20187500-1330106439.jpg

post-22-0-41859600-1330106443.jpg post-22-0-40399500-1330106450.jpg

post-22-0-36168700-1330106455.jpg post-22-0-72947100-1330106462.jpg

post-22-0-11788600-1330106476.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Monikaga tegime plaanid ümber ja natuke forsseerime, sest hetkel on protsess seisatunud ja vaja oli teha korralikud korrektiivid. Kuid aega õnneks on ja usun ,et uus plaan ja toitumisplaani kohendamine annab juba lähinädalatel märkimisväärseid muudatusi.

post-22-0-73080400-1330106647.jpg post-22-0-17634000-1330106653.jpg

post-22-0-24621500-1330106659.jpg post-22-0-24103800-1330106667.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui minu silm ei peta siis, siim on küll kõvasti alla võtnud. Olen varasemaid pilte vaadanud ja pilt on olnud hoopis teine. Algul ei tundnud äragi :D Tubli poiss, asi läheb paremuse poole !

Siim on alla võtnud paar kilo, kuid eks ta on samal ajal ka lihast juurde saanud, sügisesel EMV oli alla 90 ne ja pilt ei olnud selline. Poiss jookseb ja vorm tuleb... :D aga tõsiselt ka jooks on nii mõnegi mehe keha õpetanud rasva põletama.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siim on alla võtnud paar kilo, kuid eks ta on samal ajal ka lihast juurde saanud, sügisesel EMV oli alla 90 ne ja pilt ei olnud selline. Poiss jookseb ja vorm tuleb... :D aga tõsiselt ka jooks on nii mõnegi mehe keha õpetanud rasva põletama.... ;)

Just. Võid ju end näljutada palju tahad, korraliku aeroobseta õiget asja ei tule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu lemmik immuunsuse tugevdaja - Kodu peenralt korjatud piparmündi tee, sisse pigistan pool sidrunit, lisan mett ja poen teki alla. Toimib minu puhul! :D

Tsau Egle!

Riina tegi jah kungi minust ja Ivi Lõometsast artikli, kuidas koos treenisime. Olime Iviga mingi aeg lausa lahutamatud. Käisime koos üksteise juures trenni tegemas. Suvel jagasime isegi päevad ära kes kelle juurde trenni sõidab. Ivil olid ka hantlid ja kang kodus olelmas. Siis oli hea, sai üksteist julgestada ka. Tihti tegime veel metsajooksu peale.

Iviga sain tuttavaks siis kui ta Tamsalusse aeroobikatreenerina tuli. Muidu elab ta Väike -Maarjas

Lahe sõbrants, helistame praegu vahest teineteisele. Tema on mulle ka heaks eeskujuks olnud.

Siin väike tõestus ka!

post-2438-0-72004600-1330202893.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tsau Egle!

Riina tegi jah kungi minust ja Ivi Lõometsast artikli, kuidas koos treenisime. Olime Iviga mingi aeg lausa lahutamatud. Käisime koos üksteise juures trenni tegemas. Suvel jagasime isegi päevad ära kes kelle juurde trenni sõidab. Ivil olid ka hantlid ja kang kodus olelmas. Siis oli hea, sai üksteist julgestada ka. Tihti tegime veel metsajooksu peale.

Iviga sain tuttavaks siis kui ta Tamsalusse aeroobikatreenerina tuli. Muidu elab ta Väike -Maarjas

Lahe sõbrants, helistame praegu vahest teineteisele. Tema on mulle ka heaks eeskujuks olnud.

Siin väike tõestus ka!

post-2438-0-72004600-1330202893.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alustasin ise ka aastaid tagasi kodus treenimisega. Sai pink, kang ja kettad Lasnamäe korterisse soetatud. Kuid niigi väike tuba muutus sellega üsna raskesti läbitavaks. Sellele vaatamata sai sedasi kolm aastat trenni tehtud. Lõpuks sai tehtud otsus jõusaalis käima hakata.

Tänase trenni tulemusena on vasak säär üpriski valus, ka väike verevalum on sinna tekkinud. Kusjuures säärte treenimiseni ma ei jõudnudki. Põhjuseks oli liiga tugevalt kinni tõmmatud sidemed hack-küki ajal. Ehk siis kui tavalise küki ajal võib sidemed korralikult kinni tõmmata, siis hack-küki ajal seda teha ei maksa. Ehk õnnestub mul homme säär ära teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii näppisin oma moodsat telfoni ja suutsin vist katse-eksitusmeetodil kokku lõigata ülevaate tänasest ühistreeningust seega alustame rubriiki Team Kiivikas "Ringvaade nr.1"..... :D Eks ma vaikselt arenen tehnika vallas, seega järgmine kord loodan veel paremini teha... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Rando.

Väga hea väga hea,liikuvat pilti ja fotosüüdistusi alati hea vaadata.

Eesel võtab mõnusasti sääre käima. Ei peagi suur raskus olema kui juba tunda annab.

Muudetud kasutaja Rando. poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei!

Väike tähelepanek tehnika kohta -

- trenniringvaadet vaadates ei pea ma vihjama. :)

Mul oli täna samuti jalapäev. Sai tehtud täna Oti õpetussõnade järgi esimest korda

. Tuleb tõdeda, et harjutus on päris raske, kuid igati tõhus. Alguses oli raske harjuda, kuid teisel ringil sain juba täita alla lasta. Sai päris korralikult peale seda veel jalgade kõverdamisi kõhuli trenažööril tehtud ning need kaks harjutust kombinatsioonina panidki vist punkti minu reie tagumistele. :) Kuigi tegin korraliku venituse peale trenni, siiski on reie tagumised väga läbi omadega ja pole eriti kerge liigutada. :D

Hea on see, et alaselga enam ei tule nii kergesti valud sisse ehk siis paranemine toimub edukalt. :)

Olge mõnusad! (y)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pühapäeval sai viieste kordustega kükke tehtud. Kõigepealt tavaline kükk ja siis hack-kükk, kumbagi viis seeriat. Küki raskused on mul küll väga väikesed, sest 150kg tavalisel ja 180kg hackil ei saa suureks raskuseks pidada (Ott oleks hea meelega mulle kohe 180kg tavalise küki kangile pannud), kuid esmaspäeval oli jalg nii valus, et jätsin enda planeeritud säärte seeriad ära. Eile läksid ka jalad paiste ja paistetus püsib siiani. Enda peas tekkis see peale küsimus, et kuidas on võimalik justkui väikese raskusega ja lühikese kordusega jalg sedasi ära tappa?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×