Jump to content
Arnold

Team Kiivikas - Saage tuttavaks Teami uue liikme Madisega (Karm lugu)!

Recommended Posts

Toidukarbid teevad kadedaks (mul on hetkel kasutuses ainult üks :D )

Aga see kaloraaž on sul siis nö off-seasoni oma? Milleni ta dieedi ajal huvitav langeb ja mis süsteemi järgi vähendad koguseid?

Hetkel dieedil ei ole. Dieedil katsun ikka proportsionaalselt vähendada, aga süsivesikutega priisata pole. Mulle kuidagi sobib, kuigi see hõljumisefekt kõndimisel ja hajevil mõtted jõuab varem kohale. Selle tõttu ongi mul mugavam suvel alustada alla võtmisega, mis mõnele tundub loogikavastane - kuidas siis jätta grillvorstid suvel vitsutamata. :D Keha harjub ära ja siis on sügisel koolis kergem ka, nt see sügis I semester pool ajast olin dieedil - tulemuseks ainult A'd ja B'd, mis omakorda tagab ka õppetoetuse. Kui tahta saab kõike. :)

Ps Neid karpe saab komplektina kaupsist. Türkiissiniseid oli ka.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul endal türkiissiniste komplekt kasutuses ja igapäevaselt on üldjuhul kaasas vaid üks toidukord, lõuna, tihti leiab sealt nt pastat ja erinevaid lihasi. Kahtlemata kõige mugavam viis kuidas toituda ja ka mu praeguses gümnaasiumis on just täpselt sama teema, et saaks kiiremini söödud enda toidu kui järjekorras olla jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Liisu tänud väga põhjaliku ülevaate eest! Teil käib Mikuga vist võistlus, kes suudab parema exeli tabeli esitada.... :D Ei aga tubli, ma ise nii agar arvutaja ei ole , kuid kui tulemused seda lubavad siis saab nö laiska panna - kuigi eks tegelikult käib mul peas seesugune kalkulatsioon kogu aeg. Mida väiksema kogemusega harjutaja, seda põhjalikumalt on alguses vaja asi selgeks õppida, pärast tead peast neid koguseid ja gramme.

Loodan ,et Anton loeb ka seda postitust ja õpib midagi.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea ülevaade toitumisest. Kindlasti väikseid näpunäiteid leiab ;) Toidulisandite hulk on päris piisav, pole paha. Tabeliga on mugav jälgida oma söömisi, mis pani mõtlema, et peaks ise ka vaikselt hakkama kirja panema jne :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea ülevaade toitumisest. Kindlasti väikseid näpunäiteid leiab ;) Toidulisandite hulk on päris piisav, pole paha. Tabeliga on mugav jälgida oma söömisi, mis pani mõtlema, et peaks ise ka vaikselt hakkama kirja panema jne :P

Nagu ütlesin, siis asja kinnistamiseksja paremkas protsessi jäljgimiseks on noorsposrtlastel see üleskirjutamine hädavajalik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõned pildid ka vanameister Marti Tarust. Marti ei ole saanud viimastel kuudel korralikult treeninda, sest aasta lõpus tehti käele operatsioon ja sellest taastumine võtab aega, kuid kindlasti ei ole Marti oma viimast sõna öelnud ja annab väärilise lahingu juba sügisestel EMV.

post-22-0-62673900-1328949731.jpg post-22-0-23091700-1328949742.jpg

post-22-0-13985000-1328949752.jpg post-22-0-24716800-1328949802.jpg

post-22-0-33948800-1328949812.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei saa aru küll, et vorm väga palju kehvem oleks:)

Ega ei tahagi väita,et mingi katastroof lahti oleks, see näitab pigem seda ,et kui asi on ehitatud naturaalsele baasile, siis ei juhtu ka väiksema treeningkoormusega midagi hullu. Kuid eks kõik soovivad siiki veel progresseeruda, seega progressi on antud juhul keeruline näidata, selge et ka selle hetkesisu pealt on lihtne teha võistlusvormi, sest rasva% on ilusasti hoitud kontrolli all, kuid arvan ka ise et las Marti taastub ja sügisel peavad temaga paljud arvestama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nimi : Mart Vaarpu. Sündinud 1991.08.11 ja olen 185 cm.

Trenni teinud 3 aastat.

2,5 aastat Anttillast soetatud kangiga 70KG ja hantel kuni 24KG( toitumine oli väga hull ka siis) :rolleyes: .Nüüd pool aastat kõinud regulaarselt jõusaalis Sparta(ning harind end toitumisvaldkonnas).

3 kuuga võtsin alla 100 pealt 90ni ning plaan on tõmmata veelgi kuivemaks: 85 peale kuskil ja eks siis näha ole, kas olen veel väga pehme.

Praegune prioriteet on jalgade arendamine(eriti SÄÄR).Ühe pildi lisan ka minu hetke tagasihoidlikust vormist..

post-12241-0-58149000-1328961594.jpg

Muudetud kasutaja lkv poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin jalatrenni lühemalt.

Kükk kangiga 90Kg 10x3 ja 100KG 10x . Hästi sügavad.Peale 3 kuud dieeti pole jõunäitajad rekordilised aga pole ka midagi hullu :) .

Säärele tegin ka veel 2 harjutust.Lõpetuseks jooksu 20 minutit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna õhtul siis 17-20 järjekordne ühistreening, ootan aktiivset osavõttu ja võtke pildistamis - filmimisvahendeid ka kaasa, et parimad palad vaatajateni tuua. Ise teen täna jalgu, seega kui keegi oma keppidele säru tahab anda, siis tere tulemast.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kristina Koroljak ei pidanud palju Narvast kohale sõita, et oma treeneri Nataliaga kavad üle rääkida ja treeningplaanid paika panna. Peab tunnistama, et Kristinat on õnnistatud unikaalse ainevahetusega naisterahva kohta, all tema nö "hooajavälised" vormipildid, mis minu silma jaoks ei erine palju sellest mis laval võistlusvormis on....ja iga päev süüakse šokolaadi...

post-22-0-67124200-1329076469.jpg

post-22-0-25282500-1329076477.jpg

post-22-0-82337200-1329076483.jpg

post-22-0-40401400-1329076493.jpg

post-22-0-37346100-1329076502.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selline masin võiks Planetis ka olla, ei ole ohtu nagu hantlitega, et käsi vajub taha ja rebestab kinnitusi, nagu mul juhtus suvel.

Muide on see rinnatrenažöör.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×