Jump to content
Eleri

Eleri blogi- Kuidas ühildada LCHF ja HCLF dieeti?

Recommended Posts

Üks TÜASKi tüdruk võistleb igas alas ilma varustuseta. Lisan sellise märkuse, et ta ei tegele isegi jõusaaliga, aga loodetavasti Peep suudab ta õigele teele suunata kuna potensiaal on suur! :)

Igatahes, edu sulle ja pühapäeval näeb! Loodan näha ikka õnnestunud kaitseid igas alas ja muidugi Eesti rekordeid!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks TÜASKi tüdruk võistleb igas alas ilma varustuseta. Lisan sellise märkuse, et ta ei tegele isegi jõusaaliga, aga loodetavasti Peep suudab ta õigele teele suunata kuna potensiaal on suur! :)

Igatahes, edu sulle ja pühapäeval näeb! Loodan näha ikka õnnestunud kaitseid igas alas ja muidugi Eesti rekordeid!!!

Sarge - tead et kes öösel ei maga see ei kasva... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna olid siis noorte ja juunioride meistrivõistlused Tartus.

Kuna kell on palju ja mul tasub ainult ohata, siis... teen hästi lühidalt.

1) kükk - jah sain nulli :D Trikood olen proovinud pm ühe korra ja tunnetus pole eriti hea, sellest ka küki sügavuse puudumine. Esimene katse 125 oli selgelt kõrge, kuigi kohtunike hinnang oli 2:1... kang oli küll ülikerge ja üles tulin nagu tühja kangiga aga lihtsalt soojendus jäi veidi puudulikuks ning trikoo polnud korralikult seljas... ega siis ei jäänud muud üle kui 130... jälle ülikerge aga ikka kõrge. Raskus liiga kerge jällegi ja 135kg, 3. katse olin vist kuidagi kõveralt trikoo sees või midagi oli ja seljast käis nõks läbi. Ei hakanud riskima ja jäin alla. Kang tundus turjal muidu suht kerge. Väga hea teadmiste omandamine oli. Pean kindlalt tegema pikema soojenduse ja õppima küki sügavust tunnetama. Selge et algraskuseks pole mõtet võtta vähem kui 135kg, sest väiksema raskusega ma lihtsalt ei saa või ei oska ennast läbi trikoo pressida. OEH

2) surumine, 85,90,95. Kerge kerge, varu on palju, Pärnus tehtud vead suutsin kiirelt ära parandada. Enam ma ei võistelnud ja ma õppisin ära keskendumise enne surumist :) Pingevabalt, rahulikult ja nii peabki. Tark treeneritekolleegium ei lasknud mul proovida seekord suuremaid raskuseid, aga eks mul oligi vaja kolme täiesti puhast katset et saada enesekindlust. Ma ju jaksan seda, oskan seda ja tahan seda. On vaid vigastusest järgi jäänud ebakindlus. Seegi peaaegu kadunud :)

3) Tõmme...tegin ilma varustuseta ja no esimesel katsel ma unustasin et pole trennis (120kg) tõmbasin kergelt ära ja lasin hops lahti- tegelikult on vaja kang kätega maha saata. Teisel katsel tegin ära ja kolmandaks 125. Polnud mul kaalul ju ei kohta ega midagi, lihtsalt energiat oli vaja säästa selle nädala meeletult raskeks kükitrenniks ja nädalavahetuseks sest 6 päeva pärast juba Baltic Cup, kus tuleb 100% oma vigadest õppida, sest sellele võistlusele enam nalja tegema ei saa minna :D

Üldiselt, võiks öelda et see on mu kõige kordaläinum võistlus- meeletult hea ajastus enne Baltic Cupi ja nii palju asju, mida ma sain teada enda vigade kohta. Ma õppisin väga palju tänasest.

Tegelikult on kõige suurem tänu minu nüüdsest teisele treenerile Raigole, kes oskas iga mu liigutust ja viga ideaalselt hinnata, kes oskas mu varustust tunnetada justkui see oleks tema seljas ja kes toetas mind ka kõige raskematel hetkedel. Super töö!

PS! Pipi sai sellest suurest kükitrikooga jeblamisest endale tedretäpid :) (eks need kes on kõvasti pingutanud kunagi, need teavad millest ma räägin)

Ja tänase eduka surumise võlusõna on METAL PUMP!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Kust sa mu nime tead?" :blink:

Igatahes mul istusid sõbrad, kes on alles äsja jõusaali enda jaoks avastanud ja vaatasid suu ammuli Sinu tegemisi ja ei suutnud uskuda, et see on võimalik. Kindlasti andis see neile motivatsiooni juurde, et edasi tegutseda ja suuremate raskusteni pürgida.

Edu sulle Baltic Cupil ja realiseeri see kükk ära ikka! Tee trennis ka siis paar korda kükke, mitte ära jända ainult poolikutega.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere sõbrad :wub:

Kirjutan paar sõna eilsest trennist.

Proovisin siis korvata oma kükisügavust. Selge see et enne kükki on vaja teha pikk soojendus, et trikoo korralikult selga saaks ja kükisügavuse kätte saaks. 125 kg on siis soojenduse viimane raskus, millega küll veel sügavust kätte ei saa, kuid trikoo saab korralikult selga ja see ongi kõige olulisem. Baltic cupil küki algraskus 135kg ja surumisele 90kg.

Täna proovin Raigo kükitrikooga teha tõmmet, sest enda oma on puusast liiga tuuga ja ma ei oska ennast sellega veel kangini läbi pressida.

No nagu ikka, Fasti tooted workout SHOCK, amino RUSH, recovery FEED - super super combo enne trenni, trenni ajal, peale trenni :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heihei, oleme elus ja terved ja jõudsime ilusasti Kaunasesse. Tiim on superluks ja hoolimata minu võistluseelsest hirmuvibratsioonist on kõik nii armsad ja mulle toeks <3

Põhimõtteliselt on mul kõik hästi ja superluxxxx... Andra käes on raha, fotoaparaat ja leedu kaart (st püksid jalas) sest GPS arvas eterve tee et me sõidame metsas, põllul vms. Raigo puhkab ja kogub testosterooni homseks põlvesidumiseks, Reeno hoiab tuju üleval, õmbleb trikoopaelu ja arvab et ma ikka peaks magama minema

Igatahes, väljamaal ei saa tanklates wifisse ei tasuta ega ka mitte tasu eest... Hesburgerist igatahes öeldi ülbelt et nad pole internetikohvik. Hotellis kõik toimib.

Homme kell 8 kaalumisele, 10 hakkab võistlus. Hotellist võistluspaika on 7 km.

Raigo sõi terve tee (ca 600km) ja jälle ta sööb ja ikka on kõht tühi. (ise on 2 nädalaga 12kg juurde võtnud)

Olge lainel... kui võistluspaigas on wifi, siis Andra viib teid kõigega ilusasti otse kurssi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Osades kohvikutes on tasuta wifi, osades on tasuline (enamasti siiski tasuline või ei ole üldse). Tanklates ei mäleta, et WIFIt näinud oleks. Aga edu võistlustel. Tehke tulemuste tabelist ka pilte, kui võistlus on läbi, muidu ei tea, kui kiiresti leedukatelt tulemusi saab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

võistluspaigas wifi täiesti olemsas, seega on kohapealt värske info jagamine täiesti võimalik. võistluslava ja soojendus ala tunduvad väga head olevat. kokku peaks osalema 2 naist. Oleme ilusti kaalus sees, nyyd sööma. Olge lainel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loodame heale reportaazile - siis on jõutõstjatel võimalus ka end selles valdkonnas tõestada, et on võimalik tuua hea rportaaz koju kätte. Võistlejatele mida seal soovida.... :D Kõrgeid kükke, pudedaid näppe.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere ka minu poolt!

Hetkel pole veel võistlus alanud, kuid ettevalmistused käivad... Püüan ka pilte üles laadida, kuid enne seda siin teinud ei ole ja millegipärast näitab ta mulle praegu Bad Request, aga ma töötan selle kallal :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Valid täielikuma vastamis ankeedi - siis saad kataloogist võtta pildi, valid alt lisa fail. Kui oled pildid järjest välja valinud, mida soovid ühte postitusse panna, vajutad postituse eelvaade ja failid kuvatakse all selles järjekorras mis üles sai laetud. Siis võid pildi ette lisada kommentaari ja alt lisada pildid kommentaari alla.

Segane jutt, kuid ehk on abi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii, võistlus nüüd käib ja Eleri esimene katse - kükk 130kg - õnnestus suurepäraselt!

Piltidega endiselt tegelen... Tänud, Ott, selgituse eest, kuid tundub, et hetkel pole asi selles, et ma ei teaks, mida teha (ehk on ühenduse või arvuti viga). Ja kusjuures ma juba enne Rücki blogist otsisin su juhtnöörid välja, mida seal varem jaganud oled ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin siis võistlejate tutvustamine, peale Eleri on naisi võistlemas veel vaid üks, kuid teda me veel näinud ei ole - mine siis tea, kas on niivõrd mehelik naine, et me ei tunne ära või mis värk on... !? :D

post-20876-0-11671700-1322903057.jpg

Eleri valmistub küki 3ndaks katseks...

post-20876-0-07187300-1322903063.jpg

...kuid kahjuks ka see ebaõnnestub.

Raigo sõnul on kohtunikud väga karmid, mingit jama läbi ei lase. Mitte ainult Eleri puhul, vaid ka leedukate endiga sama lugu.

Eleri küki kolmandat katset nägin ma ise ka külje pealt ja sügavus nüüd küll probleem ei saanud olla, ehk siis midagi muud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju Eleril kaal oli kaalumisel?

Kategooria on kuni 63kg, Eleri kaal oli 61,8kg, kui ma ei eksi. Eile ta palju ei söönud, kartis, et on kaalust üle - aga tegelikult oli varu veel päris palju :)

Vaikselt tuleb ka pealtvaatajaid juurde, enam ei ole ainult võistlejad ja kohtunikud saalis :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meie ilus Honda :)

post-20876-0-50922800-1322905282.jpg

Hirmunud Eleri enne võistlust...

post-20876-0-57551500-1322905297.jpg

Mina vähe rõõmsamas meeleolus...

post-20876-0-62265600-1322905310.jpg

Kohe-kohe on algamas surumine...

Treener Raigo kommentaar: alustame 90kg-ga, soojendusel tundus, et jõudu ja teravust on, loodame, et võistluskatseteks üle ei mõtle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Surumise kõrgusi paika panemas

post-20876-0-53672000-1322906441.jpg

Esimene katse: 90kg EI loetud ära (häältega 2-1).

2 kohtunikku tõstsid sinised kaardid - öeldi, et kang tuli liiga kõhu peale. Raigo, Reeno ja minu arvates oli katse aga ideaalne. Mis seal ikka, proovime uuesti!!

PS! Olen seni kõik katsed ka üles filminud, eks siis saame pärast analüüsida, mis valesti läks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja surumine ka kirjas!!! :):):) Häältega 2-1, kuid seekord meie kasuks ;)

90kg pole jõu poolest mingi probleem, pigem on tehnika küsimus. Leedu peatreener käis isiklikult nõu andmas, et tagumik peaks rohkem maas olema, et siis meeldiks ka kohtunikele Eleri katse rohkem. Üks katse veel jäänud, proovime.

Ma olen ennast siin taga seina ääres mõnusalt istuma sättinud, isegi laua leidsin endale :P Leedukad käivad mööda, vaatavad nagu Hiina imet :D Ja ma elan siin meie pisikesele blondile nii kaasa, et käed juba värisevad :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

<p>Kolmas katse - 95kg - enam rinnalt üles ei tulnud. Muutsime asendit niivõrd palju, et ei olnud jõudu seda enam üles suruda. Tagumik hakkas libisema, jalgadel pinget peal ei olnud, kang tuli liialt kõhu peale. Kahjuks siis sellega nii. Aga igatahes on nii kükk (130kg) kui ka surumine (90kg) kirjas ning keskendume n&uu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×