Jump to content
chicony15

Käevarred valutavad.

Recommended Posts

Mida peaks tegema? Kui ma trenni teen hakkavad käevarred valutama. Jõusaalis olen käinud üle aasta 3-4 korda nädalas. Nii on olnud juba 2 kuud et käevarred hakkavad valutama kui trenni teen aga nüüd nii hull et ei suuda trenni ka teha aint jalgu suudan teha. Kasutanud olen Hera80 ja hetkel kasutan Hydro Iso.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Milline see valu täpsemalt on(kui kaua püsib, kas mõni päev on parem)? Kuna see tekib(kas mingi konkreetne harjutus)?

Käed on lai mõiste, kus piirkonnas valu täpsemalt on?

Mitu kordust teed, mitmenda korduse ajal valu tekib(ja mitmenda harjutuse,seeria juures)?

Kas soojendust teed piisavalt, venitad peale trenni?

See võib olla: ületreening, vale tehnika, normaalne treeningvalu, kasutad liiga suuri raskusi jne.

---

Muidugi üks variant oleks massööri külastada.

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oled sa teinud sirge kangiga biitsepsi kõverdusi? Kui jah, siis see võib olla sellest tingitud, tean, sest endal oli kunagi sama asi.

No aga see ei tähenda ju, et mitte keegi ei saa siis seda teha :)

Muidu, mis muutsid siis? (hakkasid ez-kangiga tegema, et "sirge" eraldi välja tõid?)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käevarre pealsed. Tugev lihas valu enamasti siis kui teen biitsepsit või selga ja kui rinda teen see on selline tunne kohe kang kukub peale. Valu tuleb suht kohe kui harjutust teen. Sooja teen mingi 5-10 trenazzöri. Venitan harjutuste vahel. siis kui näiteks rind tehtud siis venitan rinna ära ja lähen edasi teist lihast tegema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No aga see ei tähenda ju, et mitte keegi ei saa siis seda teha :)

Muidu, mis muutsid siis? (hakkasid ez-kangiga tegema, et "sirge" eraldi välja tõid?)

Midagi ei muutnud. 'Käevarred' arenesid/kohanesid ning seda valu enam ei tunne. Vahel oli valu suht hull, siis lasin puhata nädalakese.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige kindlam oleks, kui laseksid kohalikul treeneril tehnika üle vaadata, seejärel massööri külastaksid ja tallegi kurdaksid. Sellist asja niimodi foorumi-tasandil annab lahendada :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures see pealthaardes küünarvarte kõverdamine on väga hea harjutus. Ise just mõtlesin ka, et ehk on asi selles. Pole nüüd mõned nädalad enam teinud seda harjutust ja on kohe annab tunda. Lükkangi tagasi kavasse selle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitan ka sellise harjutuse sisse võta kavasse pealthaardega kangiga biitsa. Mina ise teen seda sirge kangiga. Pole vartes valu olnud :D tüi tüi tüi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hehe, tegelikult ma tahtsin öelda, et see harjutus liiga suure koormusega tehes võib sedasama piirkonda ka lõhkuda :wacko: Nii et kahe otsaga asi.

Aga üks hea tähelepanek, mis vähemalt minul on selle harjutuse puhul tähendanud, kas on valu või mitte - lukustage oma randmed (randme painutusega liigutuse ajal pidin lõpetama seeria tavaliselt valu tõttu- fikseeritud randmega sain rahulikult ettenähtud raskusega vajalikud kordused teha)

Aga see ainult isiklikust kogemusest, eks proovige järgi ja andke teada, kas oli vahet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×