Jump to content
Musklipauk

26.a. 175cm 60,8kg - kaalust juurde saada lihaste arvelt

Recommended Posts

Tere!

Olen 26.a. noormees, 175cm pikk ning kaalun hetkel 60,8kg - soov oleks siis kaalust juurde saada lihaste arvelt. Ise arvan, et selline kaal nagu seda on 60,8 kg, pole üldse normaalne, arvestades seda, et olen veidi kõhna võitu ka. Ehk siis, kui olen saanud lihaseid juurde, vaadatakse mind ka teise pilguga. Toitumise poolest panin endale siit foorumist mõned asjad kirja ka. Nt. valkude, rasvade ja süsivesikute tarbimise poolest. Samas mõned treeningkavad kirjutasin ka üles.

Kavas olev toitumise kava:

HOMMIKUSööK

Kaerahelbed (Veski Mati) (250 g.)

Kaloreid 875 g, Rasva 15 g, Valku 35 g, Süsivesikuid 140 g, Kiudaineid 0 g

MASS 2 (100 g.)

Energiat 360 kcal, Rasva 2,7 g, Valku 36 g, Süsivesikuid 49 g, Kiudaineid 6 g

leib (30 g.)

Kaloreid 70.2 g, Rasva 0.9 g, Valku 2.4 g, Süsivesikuid 13.5 g, Kiudaineid 2.1 g

VAHEPALA

ananass (250 g.)

Kaloreid 137.5 g, Rasva 0 g, Valku 0 g, Süsivesikuid 30 g, Kiudaineid 2.5 g

õun (130 g.)

Kaloreid 58.5 g, Rasva 0 g, Valku 0 g, Süsivesikuid 13 g, Kiudaineid 2.6 g

LõUNASööK

kalkunifilee (70 g.)

Kaloreid 86.8 g, Rasva 1.4 g, Valku 18.2 g, Süsivesikuid 0 g, Kiudaineid 0 g

Jasmiini riis (Veski Mati) (120 g.)

Kaloreid 424.8 g, Rasva 0 g, Valku 7.2 g, Süsivesikuid 96 g, Kiudaineid 0 g - KAALUTUD PEALE KEETMIST,et tegelikult on siis kaloreid vähem ?

hapukapsas (250 g.)

Kaloreid 50 g, Rasva 0 g, Valku 5 g, Süsivesikuid 7.5 g, Kiudaineid 5 g

leib (30 g.)

Kaloreid 70.2 g, Rasva 0.9 g, Valku 2.4 g, Süsivesikuid 13.5 g, Kiudaineid 2.1 g

VAHEPALA

hapupiim 2,5 % (250 g.)

Kaloreid 125 g, Rasva 5 g, Valku 7.5 g, Süsivesikuid 10 g, Kiudaineid 0 g

MASS2 (100 g.)

Energiat 360 kcal, Rasva 2,7 g, Valku 36 g, Süsivesikuid 49 g, Kiudaineid 6 g

ÕHTUSÖÖK

vasikaliha (75 g.)

Kaloreid 111.75 g, Rasva 6 g, Valku 15 g, Süsivesikuid 0 g, Kiudaineid 0 g

kalkunifilee (75 g.)

Kaloreid 93 g, Rasva 1.5 g, Valku 19.5 g, Süsivesikuid 0 g, Kiudaineid 0 g

juurviljasegu keskmiselt (250 g.)

Kaloreid 87.5 g, Rasva 0 g, Valku 2.5 g, Süsivesikuid 17.5 g, Kiudaineid 5 g

HILISõHTUNE VAHEPALA

Alma kodujuust 4% (125 g.)

Kaloreid 137.5 g, Rasva 5 g, Valku 20 g, Süsivesikuid 2.5 g, Kiudaineid 0 g

piim 2,5 % (250 g.)

Kaloreid 130 g, Rasva 5 g, Valku 7.5 g, Süsivesikuid 12.5 g, Kiudaineid 0 g

Päeva kogus kokku:

Kaloreid: 3177,75 kcal

Rasva: 46,1 g

Valku: 214,2 g

Süsivesikuid: 454 g

Kiudaineid: 32,3 g

Tauno

Muudetud kasutaja Musklipauk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas kaerahelbed ka peale valmistamist kaalutud? muidu ikka vinge kogus (: kcal on ikka mõeldud kuivalt, enne töötlemist, keetes imeb riis päris palju vett sisse ja muutub oma 2-3 korda raskemaks. Palju päevane kaloraaž kokku tuli( ei viitsi ise kokku lüüa :D ) ?

minu arust toitumine väga korralik, nüüd lisad treeningu ja kaalu numbrid hakkavad tõusma.

PS: ise olin samas seisus ja sain ka kaalu tõusteele. Kui korralikult toitumist ja treenimist suudad järkata, siis ei tohiks ka sul sellesosas probleeme tulla (:

Mul jääb sulle soovida vaid edu oma tegemistes.

EDIT:Nägin, et sul päevane kaloraaz juba kokku löödud. Väga okei.

Aga tundub, et sööd vähe rasveseid toite, selle kohapealt oskab keegi kindlasti midagi soovitada :P

Aga ka niimoodi saad kaalu kenasti tõusma, omast kogemusest tean( söön ka väherasvast toitu :P )

Ja riisile/kaerahelbetele võid vahelduseks tatart ka proovida ;)

Muudetud kasutaja Looduses6ber poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise arvan, et selline kaal nagu seda on 60,8 kg, pole üldse normaalne, arvestades seda, et olen veidi kõhna võitu ka.

Veel ebanormaalsem oleks, kui oleksid sama kaalu juures paksuvõitu :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju päevane kaloraaž kokku tuli( ei viitsi ise kokku lüüa :D ) ?

Mul läks see eelneva tekstiga kokku, kuid kaloraaž koos rasvade ja muude kasulike ainetega lihastoonuse tõstmisel on järgmine:

Kaloreid: 2703.75 kcal

Rasva: 44.3 g

Valku: 190.2 g

Süsivesikuid: 360.2 g

Kiudaineid: 19.3 g

P.S. See on vaid valitud toitumiskava, pole veel ise sellega tegelema hakanud, kuid arvan, et just taolist kava kasutaksin. :P

Muudetud kasutaja Musklipauk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõelda võib palju, proovi enne ära, siis tule räägi kogemustest (:

Kus treenima hakkad? Kas kodus/väljas või plaanid saali minna?

Arvatavasti kodus, kuna jõusaalis pole aega ega vaba raha viibida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära nüüd seda küll ootama jää! Hakka aga kohe pihta, kui kunagi kang ja raskused ka kohale jõuavad on juba algus tehtud. Kätekõverdused( tavalised, teemant, jalad toolid...), rööbaspuudel surumine ( kindlasti leiad kodus võimalusi, kasvõi kahe tooli vahel (: ), lõuatõmbed( ela kasvõi keset metsa, ikka leiad koha kus teha :) ) ei vaja kangi ja lisaraskusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna mul endal on selle Whey3 toidulisandi asemel Mass2 toidulisand, siis muutusid minu kalorite, valkude, rasvade, süsivesikute ja kiudainete päevased kogused järgmiselt:

Päeva kogus kokku:

Kaloreid: 3177,75 kcal

Rasva: 46,1 g

Valku: 214,2 g

Süsivesikuid: 454 g

Kiudaineid: 32,3 g

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ainult keharaskusega trenn :) Inspiratsiooniks vb

Oota ma pean siis seda 16 aastat tegema, ainult oma keharaskusega, et sellist keha saada :wacko: . Tahaks ikka kiiremini saavutada sillise keha nt. 2-5 aastaga. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Temal on kulunud 16 aastat, see ei tähenda, et sinul samapalju aega läheb. Arvatavasti pole mees ka kõik need 16 aastat nii innukalt endaga tööd teinud (:

Sul lootused ikka väga kõrgele aetud, kui 2 aastaga sellise kehani jõuda tahad :D

Ega sa siis rauaga treenides ulmeliselt kiiremini ei kasva, asi on ikka tahtest. Kui palju sa valmis pingutama oled.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Temal on kulunud 16 aastat, see ei tähenda, et sinul samapalju aega läheb. Arvatavasti pole mees ka kõik need 16 aastat nii innukalt endaga tööd teinud (:

Sul lootused ikka väga kõrgele aetud, kui 2 aastaga sellise kehani jõuda tahad :D

Ega sa siis rauaga treenides ulmeliselt kiiremini ei kasva, asi on ikka tahtest. Kui palju sa valmis pingutama oled.

Selles osas on sul küll õigus...Plaan oli kuni 5 aastat tööd teha, kui aega on. Võimalik, et läheb ka kauem, oleneb ajast. :):D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on pink juba broneeritud. Pink maksab 150€ + raskused ( 1,25kg =4tk; 2,5kg= 4tk; 5 kg= 4tk; 10kg= 2tk) ja kang (9,2kg) ning hantlikang (kaalu ei tea) = 373,95€ (5851,05 EEK). Raskuste kogu kaal: 64,2kg (koos kangiga).

Pink ise kannatab kokku välja ca. 270kg. Kang: 100kg; (Ülejäänud andmed ei jäänud meelde, kui pink käes, siis lisan muud andmed ja ka pildi).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×