Jump to content
labrot

Toidulisandid Tsölikaadile

Recommended Posts

Tervist!

Olen siis see õnnetu, kes ei tohi süüa teravilju, leiba neljahelbe putru kuna esineb glutamiini vastu allergia, mis väljendub selles, et glutamiini sisaldusega toitainet süües, hävitab see maos olevaid seedimisrakke tulemuseks on see, et toitained ei imendu ning kõht on lahti ja paha olla ning suurest söömisesdt pole tolku midagi.

Pärast haiguse avastamist ~Juuli kuud, olen juurde võtnud pea tavalise toitumise ja trenniga 4kg...

Päris kohe pole plaan toidulisandit muretseda, aga teen natuke eeltööd, Fitshopis ei ole nagu kirjas kõik ained, mis näiteks hera80s sees on?

Soovitage glutamiini vabu proteiine, massilisajaid ? Ning, kas kreatiin sisaldab glutamiini ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist!

Olen siis see õnnetu, kes ei tohi süüa teravilju, leiba neljahelbe putru kuna esineb glutamiini vastu allergia, mis väljendub selles, et glutamiini sisaldusega toitainet süües, hävitab see maos olevaid seedimisrakke tulemuseks on see, et toitained ei imendu ning kõht on lahti ja paha olla ning suurest söömisesdt pole tolku midagi.

Pärast haiguse avastamist ~Juuli kuud, olen juurde võtnud pea tavalise toitumise ja trenniga 4kg...

Päris kohe pole plaan toidulisandit muretseda, aga teen natuke eeltööd, Fitshopis ei ole nagu kirjas kõik ained, mis näiteks hera80s sees on?

Soovitage glutamiini vabu proteiine, massilisajaid ? Ning, kas kreatiin sisaldab glutamiini ?

Ma usun, et sa oled miskit sassi ajanud....

Haiguse nimi on tsöliaakia ja allergia on sul gluteenile....mitte glutamiinile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võibolla tsölibaat?

Aga jah, glutamiinile sul ilmselt allergiat siiski ei ole. Ja kreatiin ei sisalda midagi muud peale kreatiini.

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Parandaks jah ennast, Gluteenile mitte Glutamiinile allergiline. Haiguse nimi on Tsöliaakia( mõtlesin, et mugavdan tsölikaadiks ) :)

Aga siiski tahaks kindel olla, et toidulisandis, mille ostan ei sisaldaks Gluteeni, see oleks asjatu ost mul muidu.

Mis vahe on glutamiinil ja gluteenil? Minumeelest sarnased asjad... aah peaks seedima seda asja väheke!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Glutamiin üldiselt aitab taastada soolestiku epiteeli.

Ma pole kuulnud ühestki toidulisandist, mis sisaldaks gluteeni. Aga tont teab mida kõike maailmas võib leida.

Parim toidulisand tsölikaadile on vist seedeensüümid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

L-Glutamine is glutamine which is gluten free.

It is the glutamine peptide, or peptide bonded glutamine, which should be avoided.

PS: Ma pakun, et Sulle sobiks Egg White Protein või miskit sellelaadset ...

Argo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

gluteeni talumatuse puhul ei maksa jah toidulisandeid karta, sest need on valdavalt gluteenivabad. Seega kõik, valgu baasil tooted gluteeni ei sisalda, seega paanikaks ei ole põhjust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×