Jump to content
Guest R.

Trapets

Recommended Posts

teen trapetsit selja lailihasega yhel päeval- teen kokku (nii ylemisele kui ka seljapoolsele lihasele) umbes 8-10 seeriat, mul igatahes areneb hästi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eheh, trapets jah - mul on see arenenud ülihästi - isegi nii hästi, et praegu pean tagasi selle treenimisega - muidu kisub proportsioonist välja - aga muidu kastuasin õlakehitusi kangil ( või trenazˇööril).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuule davida, kui raske kangiga tegid ja kui palju seeriad ning kordusi oleks väga abiks, mul ei taha väga areneda ja sulle renku sama kysimus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui septembris hakkasin jõusaalis käima, tegin õlakehitusi trenazööril (peaaegu nagu kangki - käsi saab ainult natuke rohkem küljel hoida) 40 kg-ga. Nüüd viimati tegin 105kg-ga... Ma arvan, et areng on olnud päris suur...

Nüüd ma tõmban kangi lõua alla - just külgmiste õlalihaste pärast - eks siis saab trapets ka midagi, kuid momendil enam õlgu ei kehita...

D.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teen ölakehitusi hantlitega (2x36 kg)- teen hästi aeglaselt ja sygavalt, samuti teen ölakehitusi hantlitega vöi trenazööril ettekallutatult. Arvan, et tähtis on teha aeglaselt ja vöimalikult suure amplituudiga. Kunagi tegin ka väga suurte raskustega ja hooga, aga tundus mötetu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

rinnale teen seeriaid 120, biitsepstöstet ei ole ammu teinud, aga oli umbes 55- ei viitsi praegu treeningpäevikut lehitseda, et vaadata

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kangi surumist teen seeriaid 65-ga... Seda ma räägin, et trapets läheb liiga suureks (nojah, tegelt, rinda tegin septembris veel 30-ga :))

Ja biitseps - teen 40-ga (või oleneb selja treeningu intensiivsusest).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×