Jump to content
Eleri

Kõik Eesti spordiklubid

Recommended Posts

Olen käinud päris paljudes saalides, aga TÜASK saal on olnud siiani piseim nii olemuselt kui ka võimalustel.

No, aga Eesti parimad jõutõstjad, kergejõustiklased ja kulturistid tulevad siit! :D

Tegelt ma mõtlesin selle all seda, et on võimalik kasutada staadionit, ergomeetreid, aeroobikasaale, poksisaale jne kuupiletiga 10-20 EUR kuus. Eestis on ühekorrapilet juba ulme kallis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No, aga Eesti parimad jõutõstjad, kergejõustiklased ja kulturistid tulevad siit! :D

Esiteks, ei ole üks tubli jõutõstja kõik!

Ja teiseks, on kogu Eesti, v.a. Harjumaa, koondunud ühe klubi alla ;) Mis seos on Lääne-Virumaal TÜASK-ga jne

Kui aga liita Tallinnas Spart ja Reval, siis TÜASK-l ei ole enam milleski kaasarääkida :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen käinud päris paljudes saalides, aga TÜASK saal on olnud siiani piseim nii olemuselt kui ka võimalustel. Sry kui kedagi solvasin!

Aga ega iga inimese soovid ei piirdu spordiklubis vaid raua tõstmisega. Näiteks, My fitnessi kuukaart on tõesti kõrge, aga Tallinna klubidest on seal parim parkimine ja väga head pesemisvõimalused. Lisaks on seal 2 basseini, 25m ja lastele väikesem. Mullivannid, aurusaunad ja soomesaunad, oleks nagu SPA-s :)

Kuna omal poiss fännab ujumist ja temaga seal käies juurde maksma ei pea, siis usun et paar korda nädalas ujumist koos saaliga ei olegi enam kallis. Eraldi ujulas käies maksaks täiskasvanud + 4a laps ca 10 euri kord, 8 korda kuus teekski juba 80EUR tasa :)

Seega, kõik on suhteline ja kes mida soovib ning vastavalt on ka hind

Eks Myfitness ongi eliidile mõeldud. Mina kasutaksin jõusaalide võimalustest võib-olla ainult 10 % ja seega ei näe põhjust ulmeliste numbrite üle rõõmustada.

Parkimine on argument, aga nt Viru keskuse MyFitnessi puhul langeb kohe ära. Head parkimistingimused on kindlasti ka äärelinna jõusaalides.

Sparta eeliseks on mu meelest väga hea asukoht.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks Myfitness ongi eliidile mõeldud. Mina kasutaksin jõusaalide võimalustest võib-olla ainult 10 % ja seega ei näe põhjust ulmeliste numbrite üle rõõmustada.

Parkimine on argument, aga nt Viru keskuse MyFitnessi puhul langeb kohe ära. Head parkimistingimused on kindlasti ka äärelinna jõusaalides.

Sparta eeliseks on mu meelest väga hea asukoht.

My Fitness pole eliit. Eliit on näiteks Status Club, seal on hinnad x10 :)

My Fitnessis on täispakett 52 EUR, päevane kuni kella 3ni sissepääsuga 32. Odavam kui Sparta ju

Ma ise käin Revalis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tallinna kõige elitaarsem jõusaal peaks olema Status Club. Suvaline inimene tänavalt ei saagi seal trenni teha. Klubiliikmele, kellel kehtivat paketti pole, maksab üks kord 23 euri, klubiliikme külalisele 29 euri.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

My Fitness pole eliit. Eliit on näiteks Status Club, seal on hinnad x10 :)

My Fitnessis on täispakett 52 EUR, päevane kuni kella 3ni sissepääsuga 32. Odavam kui Sparta ju

Ma ise käin Revalis.

Ja-jah, nii see on. Status Club on erandlik nähtus.

Minu vajaduste ja võimaluste seisukohast on MyFitness kuskil 2 korda kallim kui Sparta. Ja Spartat pean ma kalliks kohaks.

Muidu on huvitav, et igal kohal on küllaltki erinev maine. Viru MyFitnessis käivad kõrgepalgalised kesklinna pintsaklipslased lõunapausi ajal trenni tegemas. Sparta on muusikute ja naljameeste kogunemiskoht, sekka satub ka tõsiseid sportlasi. Reval on Gold´s.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja-jah, nii see on. Status Club on erandlik nähtus.

Minu vajaduste ja võimaluste seisukohast on MyFitness kuskil 2 korda kallim kui Sparta. Ja Spartat pean ma kalliks kohaks.

Muidu on huvitav, et igal kohal on küllaltki erinev maine. Viru MyFitnessis käivad kõrgepalgalised kesklinna pintsaklipslased lõunapausi ajal trenni tegemas. Sparta on muusikute ja naljameeste kogunemiskoht, sekka satub ka tõsiseid sportlasi. Reval on Gold´s.

:D

Revali miinus on parkimine ja pesemine. Aga saal on super!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Spartas arendatakse demagoogiat. Lubatakse tasuta parkimist, reaalsus on see, et kõik kohad on kinni.

Tulbis lubatakse ka tasuta parkimist, huvitav kas sama liin?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Spartas arendatakse demagoogiat. Lubatakse tasuta parkimist, reaalsus on see, et kõik kohad on kinni.

Tulbis lubatakse ka tasuta parkimist, huvitav kas sama liin?

Revalis siis ilmselt sama probleem?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igakord Revali tulles pead autol akna alla laskma ja kiipkaarti lehvitama, aga lugeja on tihti pirtsakas. Aga kui ununeb kaarti pikendada, pead auto jätma aia taha, sees ära käima ja siis alles saad sisse. Aga õnneks on ruumi :D

Tõstepõrandal tekib probleemi vaid Siimul, olles ise +170, tõmmates +330, kokku +500kg kahel pisikesel tallal. Mina oma +105ga tõmmates 220 probleemi ei näinud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on hea, kui kohti on piisavalt. Spartas on neid vist mingi 10 tk ainult. Seda kodulehel muidugi ei mainita.

Khmm, minul pole küll kunagi probleemi olnud et parkida ei saa. Parkla on küll olnud nii täis, et manööverdada ei ole võimalik. Aga äkki vaata teinekord nurgataha, skypargi juurest nt pole eriti pikk maa jalutada, ümberringi on hooned, mille seinte ääres pole parkimine keelatud jnejne :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No, aga Eesti parimad jõutõstjad, kergejõustiklased ja kulturistid tulevad siit! :D

Tegelt ma mõtlesin selle all seda, et on võimalik kasutada staadionit, ergomeetreid, aeroobikasaale, poksisaale jne kuupiletiga 10-20 EUR kuus. Eestis on ühekorrapilet juba ulme kallis.

Kohe kindlasti ei saa kuupileti omanik kasutada iseseisvalt aeroobika ja poksisaali! Kuupileti hind algab 25€, mis on mõeldud TÜ üliõpilastele kuni 15.00.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lääne-Virumaal on veel selline koht nagu Kunda spordikeskus. Spordikeskuse jõusaali näol on keskmise või väiksema suurusega jõusaaliga, samas on tegemist väga hästi varustatud jõusaaliga, kus raskustest või kangidest ei tule kunagi puudust, Tavapilet 1,5 eurot, sooduspilet 0,7 eurot.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lääne-Virumaal on veel selline koht nagu Kunda spordikeskus. Spordikeskuse jõusaali näol on keskmise või väiksema suurusega jõusaaliga, samas on tegemist väga hästi varustatud jõusaaliga, kus raskustest või kangidest ei tule kunagi puudust, Tavapilet 1,5 eurot, sooduspilet 0,7 eurot.

Ohoo, ei oleks uskunud, et kuskil veel nii odavalt trennis saab käia! Kui kangid olemas, siis ei ole probleemi! Ega spordisaal mehe eest ise trenni ei tee! Olen ühe korra võistlusteks valmistunud ka sellises väikeses ruumis, kus olid ainult vana roostes kang, üks paar 20 kg hantleid ning kaks tooli ja kõik sai tehtud! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohe kindlasti ei saa kuupileti omanik kasutada iseseisvalt aeroobika ja poksisaali! Kuupileti hind algab 25€, mis on mõeldud TÜ üliõpilastele kuni 15.00.

No, see on Eestis nii, et iga saali eest pead juurde maksma. Mujal pole nii. Välismaal, kus muru on rohelisem ja taevas sinisem, viskad 10 - 20 EUR ja saad kõike. Meie elatustaseme juures olekski vast 20 - 30 EUR kuus normaalne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No, see on Eestis nii, et iga saali eest pead juurde maksma. Mujal pole nii. Välismaal, kus muru on rohelisem ja taevas sinisem, viskad 10 - 20 EUR ja saad kõike. Meie elatustaseme juures olekski vast 20 - 30 EUR kuus normaalne.

Meenub, kuidas ühes Tartu eliitspordiklubis tehti vahepeal 1 EURO pääsme kampaania ning vanad tegijad hakkasid sealt vaikselt laiali jooksma kui Annelinna vanurid selle sümboolse raha eest seal ainult saunas käima hakkasid satikaid pesemas :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meenub, kuidas ühes Tartu eliitspordiklubis tehti vahepeal 1 EURO pääsme kampaania ning vanad tegijad hakkasid sealt vaikselt laiali jooksma kui Annelinna vanurid selle sümboolse raha eest seal ainult saunas käima hakkasid satikaid pesemas :P

Õnneks on vanakestel olemas Anne saun :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kui need vanakesed oleksid enne pesemist veel ka jõusaalis möllanud, kas siis oleks ok olnud?

Või ei ole vanakestel üldse sobilik end spordisaali ilmutada?

Siis võiks ka küsida, miks haisev kodutu ei võiks bussis sinu kõrval istuda ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult ju võib ka, sest igale inimesele on määratud 1 bussikoht ja kellelgi pole õigust teiste kohtade üle valitseda.

Sama ka jõusaalis, igas vanuses inimene võib seal treenida ja pesta end. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult ju võib ka, sest igale inimesele on määratud 1 bussikoht ja kellelgi pole õigust teiste kohtade üle valitseda.

Sama ka jõusaalis, igas vanuses inimene võib seal treenida ja pesta end. ;)

Aga kui nüüd iseendale ausaks jääda, siis kas tõuseksid püsti antud istekohalt või jääd sinna edasi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lahkuksin loomulikult.

Aga no haisvat kodutut ja vanakest, kes enda eest hoolitseb (selleks ta ju pesema läkski) ei saa ju võrrelda minu meelest. Mind vanakesed jõusaalis ja pesuruumis ei häiri üldse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×