Jump to content
zxcvb

Areng peale pausi

Recommended Posts

Küsin üle, et kui ma olen aasta aega jõusaalitrenni teinud ja teen pausi kuskil aastaks, siis kas peale seda pausi tuleb lihas ja jõud kiiremini kui ma enne olin neid aasta aega treeninud?

Varsti ajateenistusse minek ja seal teatavasti lihased ja jõud taanduvad päris palju. Niiet kas peale kaitseväge olen uuesti täiesti nullis või on midagi ikka "lihasmällu" jäänud?

Muudetud kasutaja zxcvb poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui veab saad ajateenistuseski trenni teha ja enam vähem jõudu hoida.. Aga üldiselt taastub jõud ja vorm kindlasti kiiremini pärast pausi, kui päris nullist alustades. Vastus su küsimusele on - jah.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsin üle, et kui ma olen aasta aega jõusaalitrenni teinud ja teen pausi kuskil aastaks, siis kas peale seda pausi tuleb lihas ja jõud kiiremini kui ma enne olin neid aasta aega treeninud?

Varsti ajateenistusse minek ja seal teatavasti lihased ja jõud taanduvad päris palju. Niiet kas peale kaitseväge olen uuesti täiesti nullis või on midagi ikka "lihasmällu" jäänud?

Ja milleks sulle seda vaja praegu teada ? Et kui keegi ütleb , et sulad seal nagu kevadine lumi siis viskad kohe hantlid nurka , sest vahet pole ? Lihasmälu on pikem (või noh ütleme kergemini talletatav) kui nii öelda tavamälu sellepärast pole vaja muretseda...oleneb muidugi mida sa see aasta otsa saalis teinud oled..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja milleks sulle seda vaja praegu teada ? Et kui keegi ütleb , et sulad seal nagu kevadine lumi siis viskad kohe hantlid nurka , sest vahet pole ? Lihasmälu on pikem (või noh ütleme kergemini talletatav) kui nii öelda tavamälu sellepärast pole vaja muretseda...oleneb muidugi mida sa see aasta otsa saalis teinud oled..

Milleks jätta asjad viimasele päevale?

Aga sain vastuse kätte. Tänud

Muudetud kasutaja zxcvb poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×