Jump to content
greenfield

tõusev kaalunumber...

Recommended Posts

nii, ja nüüd, ütleme et on valik:

kas sa kaaluksid pigem viis kilo vähem kui praegu

VÕI

kaaluksid viis kilo rohkem ja näeksid välja selline nagu preili pildil.

kumba eelistaksid? puhtteoreetiliselt.

Mulle selle naise vorm väga meeldib, oleks ise ka selline hoolimata kaalunumbrist :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ma ei väitnudki, et see menüü ideaalne on või selle lähedane :)

Lihtsalt keskmine inimene ei toitu niigi hästi ja sellest tulenevalt väitsin seda.

Näiteks pähklid lähevad ju rasvade pähe? Pealegi me ei tea koguseid ja kõiki detaile.

Aga soovita talle siis midagi head :D

---

Ma soovitan näiteks, et kuna sööd tihti võileiba, siis võiksid süüa seda lõhe ja avokaadoga(kasulik rasvaallikas).

Pähklitega on nii, et vahest meeldib ikka suur peotäis ära süüa., aga seda ei juhtu tihti :D

Jaa lõhevõileiba ma olen isegi söönud ja see on ülihea. Kahjuks avokaado ei maitse üldse, kuigi tean, et see on äärmiselt kasulik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei, valk ei ole üldse halb minu meelest, lihtsalt pole nagu vajadust rohkem tarbida. Ja liha ei maitse tõesti. Aga seda menüüd vaadates sain ise ka aru, et rasvu on liiga vähe.

On ikka küll. :D

Ilma valguta on su trenni tegemine üks suuresti mõttetu ettevõtmine. Põletad lihtsalt kaloreid, saad vbl nõksa vastupidavust ja mingit ähmast toonust. Ja seda heal juhul. Halvimal juhul läheb üldse lõpuks vastupidi. :D

Ma tean, et naistel on mingi sissejuurdunud psühholoogiline barjäär nende lihaste suhtes. Küll on koledad, küll ei taha, küll kardetakse, et tekivad liiga kiiresti jne. Kõik on jama.

Sa "vajad" lihaseid, kui tahad hea välja näha ja end hästi tunda. Ning välja paistma ei hakka nad sul lähiaastate jooksul niivõinaa. Ning ilma valguta ei kasva nad üleüldse. Niiet jah. Liha, kala, piimatooted. Hakka aga sööma. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pähklitega on nii, et vahest meeldib ikka suur peotäis ära süüa., aga seda ei juhtu tihti :)

Jaa lõhevõileiba ma olen isegi söönud ja see on ülihea. Kahjuks avokaado ei maitse üldse, kuigi tean, et see on äärmiselt kasulik.

Avokaado on tihtipeale toidupoodides toores ning selle peale sattudes võidki maitse sellest ära rikkuda.

See peab olema sellise krobelise koorega(mitte sileda) ja katsudes kergelt pehme(aga mitte liiga pehme, võib muidu mädanenud olla). Aga katseta ja proovi, kui leiad selle õige, siis on see täitsa maitsev. Ma näiteks söön isegi paljalt seda :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle selle naise vorm väga meeldib, oleks ise ka selline hoolimata kaalunumbrist :)

no näed! see mu point ongi, et vahet pole (mõistuse piires - ja kehamassiindeksi/BMI võid vabalt prügikasti visata) palju sa kaalud, loeb see, kuidas sa välja näed. sa ei peaks oma vormi hindama kaalu, viad peegli abil.

tee endast iga kindla aja tagant pilte ning jälgi mitme kuu vältel, kuidas keha sinu poolt elluviidud muutustele reageerib.

UNUSTA KAALUNUMBER!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no näed! see mu point ongi, et vahet pole (mõistuse piires - ja kehamassiindeksi/BMI võid vabalt prügikasti visata) palju sa kaalud, loeb see, kuidas sa välja näed. sa ei peaks oma vormi hindama kaalu, viad peegli abil.

tee endast iga kindla aja tagant pilte ning jälgi mitme kuu vältel, kuidas keha sinu poolt elluviidud muutustele reageerib.

UNUSTA KAALUNUMBER!!!

See piltide tegemine on hea mõte! Teen ära :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pole probleemi - lisa avokadot salatile.

Haki avokaado kahvliga ja pigista peale sidrunimahla ning lisa soola (n2iteks Rosed).

....v6i siis

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Salatis näeb päris isuäratav välja :)

Avokaado on ysna neutraalne toiduaine. Hea lisand n2iteks ka smuutides.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×