Jump to content
kristen.

pro kulturism

Recommended Posts

See julgestaja oli tubli ja asjalik trennimees kui veel minu pilgu all nö treenis. Siis kaalus ta 110kg ja oli juba kergelt ülesöönud ennast. Mida ka talle mainisin tol ajal. Poiss otsustas edasi paisuda ja kui ta nüüd 140kg on siis palju õnne. Ennast pekki süüa pole eriline kunst. Hetkeseisuga jääks sealt lavavormiks alles 100 väikse + ga heal juhul. Mõelge ikka enne kui söögilauda istute, mida te seal ja millistes kogustes omale sisse ajate.

Samas- mõnele meeldibki selline peekon olla. Miks ka mitte, paraku lavale sellised ei jõua kunagi ja pole ka asja loomulikult.

Selle peekoniteema suhtes on Bonsunal 100 % õigus. Ka mulle on näidatud asjatundmatute poolt igasuguseid "suuri atleete", kes on lihtsalt ennast paksuks söönud sardellid ning kui keegi tuleb rääkima, et sellisel on jõudu nagu härjal, sest surub 120 kiloselt paar korda 200 kg lamades, siis vaadaku parem kergema kaalu vendade Kuusnõmmede jõunäitajaid! Eesti on endiselt väike konnatiik, kus kõige suurem mudakonn ongi väiksemate konnade arvates maailma suurim konn! Kes eestlastest üle pika aja jälle profiks saaks? Hetkeseisuga on väga lootustandev Mihkel Vaino, aga tal on veel palju tööd ja vaeva selle nimel näha. Elame-näeme! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle peekoniteema suhtes on Bonsunal 100 % õigus. Ka mulle on näidatud asjatundmatute poolt igasuguseid "suuri atleete", kes on lihtsalt ennast paksuks söönud sardellid ning kui keegi tuleb rääkima, et sellisel on jõudu nagu härjal, sest surub 120 kiloselt paar korda 200 kg lamades, siis vaadaku parem kergema kaalu vendade Kuusnõmmede jõunäitajaid! Eesti on endiselt väike konnatiik, kus kõige suurem mudakonn ongi väiksemate konnade arvates maailma suurim konn! Kes eestlastest üle pika aja jälle profiks saaks? Hetkeseisuga on väga lootustandev Mihkel Vaino, aga tal on veel palju tööd ja vaeva selle nimel näha. Elame-näeme! :D

Väga hea postitus. Loodan samuti, et Vaino jätkab enda vormi ajamist ja sellega oleks üks vaatamisväärsus juures nagu ütleb herr Kuuskemaa. Kuigi, mulle meenus praegu herr Ader, pole ka just pisike poiss, huvitav, mis plaanid temal on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga hea postitus. Loodan samuti, et Vaino jätkab enda vormi ajamist ja sellega oleks üks vaatamisväärsus juures nagu ütleb herr Kuuskemaa. Kuigi, mulle meenus praegu herr Ader, pole ka just pisike poiss, huvitav, mis plaanid temal on.

Ader on jah ilge mürakas. Tundub, et tal ka suured plaanid ning punnib ka kõigest jõust massi juurde saada. :D

Viimati kui suvel nägin vanalinna päevadel, siis ütles, et 124kg käes ja grammigi juurde ei tule, söö või terve siga ära. :D - Eks ta vaikselt ehitab ning kui sobiv aeg käes siis kuivatab ning siis saab vaatepilt kindlasti hämmastav olema. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mehed ma ütlen ,teile et saavutage kõigepealt midagi amatöörides ja siis hakake unistama PRO -st. Siin aga räägitakse nagu uutest Mr. O meestest, kes polegi veel võistlenud....Minge seiske korraks raskekaalus IFBB amatööride kõrvale ja siis räägime edasi. Marek on seal seisnud küll ja ta teab mis seal toimub...Ja samas on edasi Pro -tase nagu öö -päev, pole amatööri kes võiks minna paugust PRO-ks ja edukalt seal esineda...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eesti on endiselt väike konnatiik, kus kõige suurem mudakonn ongi väiksemate konnade arvates maailma suurim konn! :D

Puhas kuld. Kavatsen selle väljendi enda sõnavarasse võtta. Teemasse: üks asi on PRO'ks saamine, teine asi seal läbi löömine. Kõige hullem (ja paraku ka reaalsem) stsenaarium ongi see, kui keerad tervise tuksi ilma ühtegi head tulemust tegemata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See julgestaja oli tubli ja asjalik trennimees kui veel minu pilgu all nö treenis. Siis kaalus ta 110kg ja oli juba kergelt ülesöönud ennast. Mida ka talle mainisin tol ajal. Poiss otsustas edasi paisuda ja kui ta nüüd 140kg on siis palju õnne. Ennast pekki süüa pole eriline kunst. Hetkeseisuga jääks sealt lavavormiks alles 100 väikse + ga heal juhul. Mõelge ikka enne kui söögilauda istute, mida te seal ja millistes kogustes omale sisse ajate.

Samas- mõnele meeldibki selline peekon olla. Miks ka mitte, paraku lavale sellised ei jõua kunagi ja pole ka asja loomulikult.

OOt oot jääks alles 100kg liha väikse +ga 3 aastase treening kogemusega ,kas pole see mitte muljetavaldav saavutus :D?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Neid nn. PRO välimusega vendi on näiteks USA-s nagu seeni peale vihma, kes kõik meeletus koguses steroide paugutavad. Tippu jõuavad väga üksikud, need kellel on ideaalsed geenid, tohutu töötahe ja kelle tervis sellele jamale vastu peab. Mihklil ju potensiaali on, iseasi kas siin leidub mõni SPONSOR kes sellist üritust oleks huvitatud toetama? Väga kahtlen selles. Oma rahakoti pealt sellist üritust jällegi ei jõua kinni maksta, tippmeestel läheb ainuüksi "ainete" peale kuus paar tuh. euri, lisaks pidev arstlik järelvalve jnejne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küll ka Eestist kunagi keegi Pro-ks hakkab, Eesti on lihtsalt niivõrd väike, et meil ei jätku inimesi kõikide asjade jaoks, lisaks ei ole meil ka nii palju inimesi, et neid sportlasi "toetada". Meil Eestil on alati kuskilt mingi SPORDIPÄRL välja tulnud. Selleks on lihtsalt aega vaja ja ka natuke usku väikestesse Eesti poistesse;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Asi pole hakkamises. Proks ja eelkõige tasemel proks saamiseks peab ikka geenidega ka midagi kaasa antud olema. Kõige labasemalt öeldes kasvõi piisavalt tugev organism keemia talumiseks.

Kõige otsustavam tegur nt luustiku ehitus. Kui õlad on ikka kitsad nagu kitsejälg loomu poolest, siis ei aita ka see, kui sinna kilodeviisi liha peale kasvatada,

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda väikest poissi ma ootangi. Kahjuks on neil traditsioon siis tavaliselt maadlema hakata või mõõne muu alaga tegelema hakata. Ma arvan, et paljud kardavad seda kulturismi, eriti PRO osa. Paljud ei taha ka sellised lihamäed ise välja näha, tahavad ikkagi "normaalseks" jääda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×