Jump to content
gelonlan

Kas see on piisavalt paigas menüü?

Recommended Posts

Tere.

Üks kindel põhimõte, mida kasutatakse on see, et kui sul toitumine pole paigas, siis ei ole mõtet ka kallite pulbritega mässata.

Küsimus ongi, et kas mu menüü, mis ei ole mitte kuidagi oma sisult reguleeritud, on piisavalt korras.

Hommikul putru+võileib

lõunat söön koolis, ehk korralik praad.

Peale kooli midagi tavaliselt leidub hamba alla.

Õhtusöögiks mida iganes kodus pakutakse, kuid siiski, praad või supp...korralik kõhutäis

Vahel enne magamaminekut veel näksida.

Et kas sellist asja võib pidada korras menüüks? Ma küll ei jälgi kalorsust ja muud sellist, kuid ma söön korralikult ja regulaarselt.

aitäh :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:D

Et siis sa ei tea mida sa sööd, palju sa sööd ainult, et sööd regulaarselt? :D

Kui su ema sinu eest just kaloreid ja makrosid ei loe, siis ütleks, et korras menüüst on asi sama kaugel, kui Maa päikesest. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

kui sa soovid mingit tõsist vastust, siis pead ise ka natukene rohkem vaeva nägema ja oma menüü siia detailsemalt koos oma eesmärkidega välja tooma... Hetkel võib öelda, et on jah paigas menüü, kui eesmärk on, et kõht oleks täis ja meel hea... :D

Täpsemalt lihtsalt ei saa midagi öelda... samuti peaksid endale esmalt selgeks tegema millejaoks neid nö. "pulbreid (mis pulbreid sa ka iganes mõtlesid)" üldse tarvitatakse...

Antud juhul ei ole siia võimalik lihtsalt midagi vastata... Samahästi võib küsida, kas mu jõusaalikava on okei, kui trenni teen kord nädalas ülakehale ja teine kord alakehale. :S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere.

Üks kindel põhimõte, mida kasutatakse on see, et kui sul toitumine pole paigas, siis ei ole mõtet ka kallite pulbritega mässata.

Küsimus ongi, et kas mu menüü, mis ei ole mitte kuidagi oma sisult reguleeritud, on piisavalt korras.

Hommikul putru+võileib

lõunat söön koolis, ehk korralik praad.

Peale kooli midagi tavaliselt leidub hamba alla.

Õhtusöögiks mida iganes kodus pakutakse, kuid siiski, praad või supp...korralik kõhutäis

Vahel enne magamaminekut veel näksida.

Et kas sellist asja võib pidada korras menüüks? Ma küll ei jälgi kalorsust ja muud sellist, kuid ma söön korralikult ja regulaarselt.

aitäh :D

Teinekord on nendest "pulbritest" pigem rohkem kasu inimesele, kel pole toitumine eriti paigas kui sellele, kes niigi täisväärtuslikult toitub.

See, mis sa välja tõid ei ole ju menüü ja siin ei anna peale sageduse midagi hinnata. Kirjuta konkreetselt, et mida kuna sööd :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nõustun, aga selleks, et pulbrit toitumise täiustamiseks tarbida, oleks ka hea teada, kui palju sellega kompenseerida on vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tegelikult mu küsimuse idee oligi teada saada kui karm see toitumine jõualadega tegelejatel siiski on. Tuleb vist välja, et lihtsalt regulaarne korralik toitumine ei ole piisav.

Ilmselgelt on oluline see, et mida sa täpsemalt sööd :D

Ma saan aru sinust, et "korralik=suured portsud". Too oma menüü täpselt välja :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui soov on korralikult toituda pead esimese asjana saavutama kodus iseseisvuse, mille tulemusena saad toituda enda toiduainete järgi(ka endale ise süüa teha sest üldjuhul kui sa hakkad juba asju tegema grammi pealt siis ei viitsi üksgi ema või kes iganes teil köögis boss on, seda teha) ja ei sõltu kellegi teise päevast, tüüpilise eesti perekonna toitumine tihti on teatud elementide poolest väga paigast ära, isegi kui midagi seal tervisliku leida võib siis kindlasti pole see piisav, kui soov on erilist detailsust taga ajada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik oleneb mehe ambitsjoonidest. Milline ta on ja milliseks tahab saada?

Me ei tea, kas on ülekaalus ja tahab alla võtta.

Või tahab kaalu suurendada?

Ise söön ka tavatoitu (menüü on loomulikult paigast ära).

Lisandeid tarbin vaid pärast trenni kiiremaks taastumiseks.

Kaal on omast arust normis (189 pikk ja 95 kg.) ja lihast paistab ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×