Jump to content
Guest Külaline_sober_*

Coca-Cola Zero ja Light

Recommended Posts

Mida Sa silmas pead? Kartulisalatit?

Kartulisalat üks ainult üks võimalikest, siia tulevad juurde igasugused rosoljed, kasukad, riivitud juustuga möginad jne.

Kurk ja maasikas ja apelsin ka suurepärased veemaitsestajad

On tõesti.

Minu meheraasu lemmik on kange piparmünditee jääkuubikutega vesi.

Minule meeldib Jessentuki nr 17 :rolleyes:

On veel üks rohke mineraalsusega vesi...Vytautas...või midagi sellist, kus nähtavasti on sees miski, mida mul vaja pole, kuid võib olla teile meeldib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu meheraasu lemmik on kange piparmünditee jääkuubikutega vesi.

See minu suvine lemmik ka... Siis kui oma peenra pealt saab värske piparmündilehe :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lastele hakkab see coca sõltuvus eriti lihtsalt külge. Ise lõpetasin ära igasuguste gaasiliste jookide koju toomise aastakese tagasi. Ning nüüd juba ei küsitagi enam kokat ega midagi säärast.. pulgakommi/kindermuna vahel ainult. Mahla ei saa ka koju vedada, haruarva, see kui ise klaaikese peale trenni juua tahaks ei tähenda, põnn jt. seda kaanima ei kipu.

Ühesõnaga, mida rohkem suhrut koju vead seda rohkem seda juurde vedama hakkad.

Jooge vett.. maeitea, minuarvates parim jook ever - trennipäeval läheb ca 2-3 liitrit. Mõnus.

Õige tähelepanek. Mida rohkem suhkrut koju vead, seda rohkem juurde vedama hakkad tõesti. ...ja veel üks oluline asi:

Seda võimatumalt hakkavad lapsed ennast üleval pidama. Toiduvalik mõjutab väga palju, nende aju on eriti tundlik. Siis, kui juba sugarblues käes....ei tohiks isegi karistamise peale mõelda. Milles see laps süüdi on...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nõrgukesed olete, et ei suuda sõltuvusest vabaneda. :rolleyes:

Inimesed võivad absoluutselt kõigest sõltuvusse jääda, ka trennist. Olen üritanud viimasest ka lahti saada,

aga võõrutusnähud on olnud väga jubedad. Mis puutub puhtalt koola jookidesse, siis tarbin neid heal juhul kord-kaks aastas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kartulisalat üks ainult üks võimalikest, siia tulevad juurde igasugused rosoljed, kasukad, riivitud juustuga möginad jne.

Kasukas? Suurepärane ja vahva peolauatoit minu meelest. Ideaalne treeningjärgne söögikord, heeringas, hapukoor, peet, kartul ja mis sinna kõik veel käib...

Riivjuustu-peedi-küüslaugusalat - samuti väga hea toit:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui keegi mainib kuskil sõna salat, siis tulevad mul silmade ette kohe pildid värskest salatist, juurvijad jne. Ja ma olen 100% kindel, et enamus mõtleb salati puhul samamoodi..

Samas, kasukas on hea ja seal on palju mõnusaid asju sees, kahjuks ei viitsi seda ise teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kasukas? Suurepärane ja vahva peolauatoit minu meelest. Ideaalne treeningjärgne söögikord, heeringas, hapukoor, peet, kartul ja mis sinna kõik veel käib...

Riivjuustu-peedi-küüslaugusalat - samuti väga hea toit:)

163.jpg

Rimi köögist saab sellise kiirtoidu 23 EEKi eest (~350g). Peedi peab ise juurde mõtlema.

Koostis: õrnsoola heeringafilee 24%, keedetud kartul, sibul, kanamuna, till, hapukoor.

100 g toodet sisaldab energiat 146 kcal, valke 7,2 g, süsivesikuid 10,2 g, rasvu 6,1 g.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õige tähelepanek. Mida rohkem suhkrut koju vead, seda rohkem juurde vedama hakkad tõesti. ...ja veel üks oluline asi:

Seda võimatumalt hakkavad lapsed ennast üleval pidama. Toiduvalik mõjutab väga palju, nende aju on eriti tundlik. Siis, kui juba sugarblues käes....ei tohiks isegi karistamise peale mõelda. Milles see laps süüdi on...

Huvitav on see, et kui ma minimaalselt suhkrut tarbin ja siis piimašokolaadi võtan, siis on juba 3 ruudu peal selline tunne, et rohkem ei jaksa. St suhkru-tundlikkus ja taluvus langeb.

Aga kui veidi aega tarbida rohkem suhkrut, siis tõesti tõuseb drastiliselt ka selle taluvus, tekib lausa vajadus:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav on see, et kui ma minimaalselt suhkrut tarbin ja siis piimašokolaadi võtan, siis on juba 3 ruudu peal selline tunne, et rohkem ei jaksa. St suhkru-tundlikkus ja taluvus langeb.

Aga kui veidi aega tarbida rohkem suhkrut, siis tõesti tõuseb drastiliselt ka selle taluvus, tekib lausa vajadus:)

Tõitsa õige :rolleyes: Kui korralikult toitun ja sv "kontrolli all" hoian, siis ei ole sellist erilist magusavajadust. Aga kui juba paar-kolm päeva pisut rohkem maiustada, siis tekib selline hundiisu magusa järele. Süües kasvab isu :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav on see, et kui ma minimaalselt suhkrut tarbin ja siis piimašokolaadi võtan, siis on juba 3 ruudu peal selline tunne, et rohkem ei jaksa. St suhkru-tundlikkus ja taluvus langeb.

Aga kui veidi aega tarbida rohkem suhkrut, siis tõesti tõuseb drastiliselt ka selle taluvus, tekib lausa vajadus:)

Kui pikka aega alkoholi mitte tarbida siis ka tolerants langeb...kui aga jälle harjutama hakata... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui pikka aega alkoholi mitte tarbida siis ka tolerants langeb...kui aga jälle harjutama hakata... <_<

Sellepärast ongi mõnus harva tarvitada.

Kaif seda suurem. Paar õlle nädalas omandab hoopis teise tunde, kui see ongi ainult kokkupuude alkoholiga. Iga nädalavahetus ennast umbe tõmmates ei paku need paar õlle enam suurt midagi inimesele.

Minu jaoks on peale rasket trenni teinekord üks õlu lihtsalt kirjeldamatu nauding. Tunda kohe kuidas stress haihtub ning keha lihtsalt kaifib. :rolleyes:

Sama ka Coca-ga teinekord. Vahest kui linnas ühest kohast teise jooksen siis ostan ikka väikse pudeli kaasa. Kui pool tundi higistatud siis see kaif mis jääkülmast Cocast saab on lihtsalt kirjeldamatu.

Muul ajal tarbin muidugi vett. Maitseks olen avastanud väga huvitava asja. Selverites müügil erinevate maitsetega ning sisaldustega Vitamiinide ja Mineraalide kihisevad tabletid. 1 Eur tuup, 20tbl sees. Ehk väga odav.

Libistad ühe multivitamiini tableti näiteks oma 1,5L veepudeli sisse ning on maitset piisavalt. Samuti lisakasulik ka veel vitamiinide näol. Väga mõnus. :rolleyes:

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõistan Archangel'i iganädalasi (õlle)naudinguid toitumise koha pealt. Olgu see mis tahes, vahel peab vaimule ka vaheldust ja mõnu pakkuma, mitte 100& toitumiskavas kinni olema.

Selle kuivade hammaste koha peal: sa mõtled vist seda, et hambad selliseks krudisevaks muutuvad kui kokku hõõruda? See peaks olema just happe mõju hammaste. Seetõttu soovitatakse selliseid aineid pigem mustade hammastega tarbida, kui mikroobide kiht kenasti ees on ja emailile aine nii lähedale ei sattu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...ja see Mina on siis kibe käsi tualettide küürimises?

Ära tule väidetega, et hapet on cocas vähe või midagi taolist.... Coca on juba omad laboritevälised katsetused selle koha pealt edukalt läbinud.

Võibolla töötab suhkur, hape jne.... Mind ausalt öeldes isegi ei huvita, miks ta tualette hästi puhastab.

Ma olen kibeda käega keemik :rolleyes:

Fosforhape ikka aga parem puhast hapet kasutada ja kohapeal segada kui kasutada värvainetega segatud õrnalt fosforhapet sisaldavat vett, mida on kaugelt transporditud.

Ei puhasta ta nii hästi midagi aga pehme veega kohtades ilmselt käib ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle kuivade hammaste koha peal: sa mõtled vist seda, et hambad selliseks krudisevaks muutuvad kui kokku hõõruda? See peaks olema just happe mõju hammaste.
Ei ole
Seetõttu soovitatakse selliseid aineid pigem mustade hammastega tarbida, kui mikroobide kiht kenasti ees on ja emailile aine nii lähedale ei sattu.

Kust te küll võtate selliseid teooriaid :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kasukas? Suurepärane ja vahva peolauatoit minu meelest. Ideaalne treeningjärgne söögikord, heeringas, hapukoor, peet, kartul ja mis sinna kõik veel käib...

Kui ise teha või õiget kasukat saab siis on superhea aga poe omadesse pannakse sageli hapukoore asemel naftakeemia maitsega majoneesi.

Ja heeringat ei panda sest heeringas on ju wäka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen kibeda käega keemik :rolleyes:

Fosforhape ikka aga parem puhast hapet kasutada ja kohapeal segada kui kasutada värvainetega segatud õrnalt fosforhapet sisaldavat vett, mida on kaugelt transporditud.

Ei puhasta ta nii hästi midagi aga pehme veega kohtades ilmselt käib ka.

Pehme vee osas võib sul õigus olla...

Minul kunagi cocat kodus pole...st mul ei ole ettekujutust, kuidas ta Eesti veega toimib. Mingi kiiwi shampoon oli igastahes super wc sse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ise teha või õiget kasukat saab siis on superhea aga poe omadesse pannakse sageli hapukoore asemel naftakeemia maitsega majoneesi.

Ja heeringat ei panda sest heeringas on ju wäka.

Hapukoorega läheb ju ruttu pahaks... Selle naftakeemia maitsega majoneesiga "petab" ära ja saab kauem müüa :rolleyes:

Aga omavalmistatud kasukas ikka nämm tõesti :rolleyes:

Edit:

Ja see saab üldjuhul enne otsa, kui halvaks läheb <_<

Muudetud kasutaja Nony poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis arvate coca cola zero joomisest toidukordade ajal!?!? sysikaid, rasvu, kaloreid ju null, olgugi et keemia, kuid minu arvates ei tohiks see kaalu ega rasvaga midagi teha

Coca Zero on täiesti kahjutu. Need on kogused mis võivad muutuda kahjulikuks. Zero on Cocadest ainuke soovitatav jook, tavalises (punases) on liiga palju suhkrut, ka Coca Lightis on sees suhkurut (ehki vähe ja hädapärast võib ka seda juua).

Mina isiklikult ei soovita ja ise ei joo söögikordade vahele praktiliselt midagi, nimelt sellepärast et vedelik lahjendab maomahlad ära ja lisab asjatut koormust maole. Kusjuures vedelikku juurde tarbides sööb inimene rohkem kui kuivalt, seega kui on soov kaalust alla võtta siis soovitav tund enne sööki ja kaks tundi peale sööki üldse mitte juua. Vahepeal kõvasti juua. Väga tõhus ja lihtne kaalulangetamise nipp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Coca Zero on täiesti kahjutu. Need on kogused mis võivad muutuda kahjulikuks. Zero on Cocadest ainuke soovitatav jook, tavalises (punases) on liiga palju suhkrut, ka Coca Lightis on sees suhkurut (ehki vähe ja hädapärast võib ka seda juua).

Mina isiklikult ei soovita ja ise ei joo söögikordade vahele praktiliselt midagi, nimelt sellepärast et vedelik lahjendab maomahlad ära ja lisab asjatut koormust maole. Kusjuures vedelikku juurde tarbides sööb inimene rohkem kui kuivalt, seega kui on soov kaalust alla võtta siis soovitav tund enne sööki ja kaks tundi peale sööki üldse mitte juua. Vahepeal kõvasti juua. Väga tõhus ja lihtne kaalulangetamise nipp

Jooge, kui te juua tahate.

Zero ja muu kräpi kohta oli eile hea ja hästi tasakaalus arvamuseavaldus Ringvaates. http://etv.err.ee/arhiiv.php?otsing=ringvaade

See, et inimene seda üks-üheselt tõestada ei oska, ei anna veel põhjust pidada mingit järjekordset substantsi täiesti kahjutuks. Lastele ja rasedatele ei soovitatud. Teised joovad nn omal vastutusel. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis arvate coca cola zero joomisest toidukordade ajal!?!? sysikaid, rasvu, kaloreid ju null, olgugi et keemia, kuid minu arvates ei tohiks see kaalu ega rasvaga midagi teha

Kuidas inimesed aru ei saa, et gaasiline jook on täis saast, isegi kui sa vaatad, et ooo 1kcal ja muud jama saab vähe. Olgu Zero coca, light või tavaline kõik üks saast !

NB ! Joo vett !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ja gaasiline vesi on kah täiesti saast?

Ei ole esimene eelistus.

Mulle meeldib meie Värska Originaal, see ka gaasiga. Sama teema on minu teine lemmik Jessentuki nr 17.

Hoian 2-3 päeva korgita enne joomist.Tunduvalt meeldivam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Coca cola sees on roostes mutreid lahti leotatud ja kunagi tehti katse, pandi cola sisse piimahammas ööseks ja hommikuks hammast enam ei olnud :o

Torusiili joomist ei ole kuulnud, küll aga tarbitakse päris palju süütevedelikku :o

See on linnalegend, et hammas cocakoolas haihtub. Tegin ise katse, lapsel tuli hammas ära, võtsin pitsi Coca Zerot ja panin hamba sisse ning vitriini seisma. Nädalaga auras coca ära, hammas täiesti terve ja tugev

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×