Jump to content
Guest Külaline_sober_*

Coca-Cola Zero ja Light

Recommended Posts

Minu arust täitsa norm vastus. Edaspidine on juba teemaarendus, igati tervitatav mu meelest :rolleyes:

ootasin midagi professinaalsemat..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ta ju tahtis teada kuidas mõjutab jne.. aga ma tahan ka teada, kuidas mõjutab.

Nagu ikka, elavad teatud aeg ja siis surevad ära. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommentaare?

Sai nüüd küll puust ja punaseks...

Nii nunnu! :rolleyes:

Üks asi on teada...kuid hoopis teine asi, kuidas seda teadmist edasi anda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mitte seda ma ei mõelnud. :rolleyes:

Lootsin kommentaare jutule videos :angry::rolleyes:

Sellest videost võiks siis järeldada, et kui cocat juua, siis jää ja sidruniga on kõige ohutum <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellest videost võiks siis järeldada, et kui cocat juua, siis jää ja sidruniga on kõige ohutum :rolleyes:

Pigem lõpetage ära see coca tootjate edulugu.

Tehku midagi, millest rahvale kasu on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
....ja, et kui hammas ikka hommikuks alles oli, siis võib juua küll :rolleyes:

Kust sa seda minu postistitusest välja lugesid??? <_< Ise ma ei joo cocat vb maru harva kelleltki lonksu paar olen võtnud :rolleyes:

Muudetud kasutaja Nana poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellest videost võiks siis järeldada, et kui cocat juua, siis jää ja sidruniga on kõige ohutum :rolleyes:

Kõige ohutum on üldse mitte juua :rolleyes:

Ikka kole ajupesuvedelik see coke

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Magushapu on ikkagi hapu. Tee astelpajumahl nii magusaks et hapet ei tunne ? :rolleyes:

Karboniseerimine maskib ka päris hästi

Lahtunud limonaadi oled ikka joonud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kust sa seda minu postistitusest välja lugesid??? :angry: Ise ma ei joo cocat vb maru harva kelleltki lonksu paar olen võtnud <_<

Väga tubli! Eks ma isegi tea, mis maitselise ollusega tegemist on! :rolleyes: Hetkel ei tule küll meelde, kuna proovitud sai ...rohkem kui 10 aastat ikka.

Minu meheraas tavatseb ütelda, kui mingi "Päästke Aafrika Lapsed" rahakogumine ette juhtub, et ta ei kavatse kellegi Lamborghini ostu soodustada.

Kuid Coca toob ikka väga hästi sisse (st mitte lihtsalt Lamborghini :rolleyes: )....sest see, mis seal pudelis, ei ole miskit väärt. Võtke seda kui rahakogumist "Päästke meie luksuslik elustiil!"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kogu selle jutu peale lähen ja kraban endale ühe külma... ei ole veel otsustanud kumma. Aga vahet pole. Nauding on nauding. :rolleyes:

post-7558-1295278154_thumb.jpgpost-7558-1295278047_thumb.jpg

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Karboniseerimine maskib ka päris hästi

Lahtunud limonaadi oled ikka joonud?

Lapsena meeldis lahtunud limonaad. Hapu ei olnud neist küll ükski.

Aga isegi kui ta oleks sama hapu nagu õunamahl, ei oleks see happelisus mingi probleem.

Kui tahate, otsige aspartaamist probleeme.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina :rolleyes:

...ja see Mina on siis kibe käsi tualettide küürimises?

Ära tule väidetega, et hapet on cocas vähe või midagi taolist.... Coca on juba omad laboritevälised katsetused selle koha pealt edukalt läbinud.

Võibolla töötab suhkur, hape jne.... Mind ausalt öeldes isegi ei huvita, miks ta tualette hästi puhastab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...ja see Mina on siis kibe käsi tualettide küürimises?

Ära tule väidetega, et hapet on cocas vähe või midagi taolist.... Coca on juba omad laboritevälised katsetused selle koha pealt edukalt läbinud.

Võibolla töötab suhkur, hape jne.... Mind ausalt öeldes isegi ei huvita, miks ta tualette hästi puhastab.

millised need laborivälised katsed on? :/

ja miks sa nii närvi selle peale lähed kui kellelegi coca maitseb?

(ei midagi isiklikku, ei võitle, ei nori, ei ülbitse jne)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
millised need laborivälised katsed on? :/

ja miks sa nii närvi selle peale lähed kui kellelegi coca maitseb?

(ei midagi isiklikku, ei võitle, ei nori, ei ülbitse jne)

Seda on kasutatud vastavatel eesmärkidel ja puhtusefriikkide poolt heaks kiidetud. Naistel on paraku rohkem nii intuitsiooni kui ka ratsionaalset mõtlemist.

Emotsioonid panete te küll ise juurde.

Miks üleüldse midagi öelda? Kus viga näed laita, seal tule ja aita...

Eestimaalaste tervis ei ole mulle küll ükskõik, eriti veel kui mul on väga hea võrdlusvõimalus USA näol. Me ei pea kõike omal nahal ju katsetama hakkama?

...ja võib ka väita, et Eestis saavad tulemused olema hullemad kui US is. Miks? Meie tavatoitumine ei kannata eriti kriitikat nii või naa. Mida Eestis süüakse salati nime all? Me oleme võimelised oma "salatitega" igasuguse seedekulgla kinni toppima. Vaadake, kui kiiresti meie inimesed närtsivad.

Paneme siia veel mõne nõmeda amerikaniseerumise otsa?

Valgust on meil vähem, toortoitu on meil vähem, stressi on meil rohkem (eestimaalased teevad kõige enam Euroopas öötööd). Kuskilt on vaja neid auke hakata lappima. :rolleyes:

Mõtle globaalselt ja tegutse lokaalselt :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lastele hakkab see coca sõltuvus eriti lihtsalt külge. Ise lõpetasin ära igasuguste gaasiliste jookide koju toomise aastakese tagasi. Ning nüüd juba ei küsitagi enam kokat ega midagi säärast.. pulgakommi/kindermuna vahel ainult. Mahla ei saa ka koju vedada, haruarva, see kui ise klaaikese peale trenni juua tahaks ei tähenda, põnn jt. seda kaanima ei kipu.

Ühesõnaga, mida rohkem suhrut koju vead seda rohkem seda juurde vedama hakkad.

Jooge vett.. maeitea, minuarvates parim jook ever - trennipäeval läheb ca 2-3 liitrit. Mõnus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lastele hakkab see coca sõltuvus eriti lihtsalt külge. Ise lõpetasin ära igasuguste gaasiliste jookide koju toomise aastakese tagasi. Ning nüüd juba ei küsitagi enam kokat ega midagi säärast.. pulgakommi/kindermuna vahel ainult. Mahla ei saa ka koju vedada, haruarva, see kui ise klaaikese peale trenni juua tahaks ei tähenda, põnn jt. seda kaanima ei kipu.

Ühesõnaga, mida rohkem suhrut koju vead seda rohkem seda juurde vedama hakkad.

Jooge vett.. maeitea, minuarvates parim jook ever - trennipäeval läheb ca 2-3 liitrit. Mõnus.

Laste tervise huvides ei osta ka meie enam mahla, rääkimata siis cocadest jmt :rolleyes: Kuigi ise pole nagunii suur mahlasõber kunagi olnud, terve puuvili palju parem ju :rolleyes:

Ja joogiks soovitan ka vett! Ise tükeldan ühe kannutäie vee peale ühe sidruni ka sisse ja ülihea <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×