Jump to content
Guest Külaline_sober_*

Coca-Cola Zero ja Light

Recommended Posts

Guest Külaline_sober_*

Nii, sõbranna on kaalujälgija ja viimasel ajal kaanib päevast-päeva coca-cola lighti, see mis ainult 0,4 kcal 100ml kohta sisaldab.

On ka endale see kalori vaene jook meeldima hakanud, aga mõned laidavad selle joogi jube maha :rolleyes::D

Kas seegi oskaks siin öelda, mis seal light variandis nii jubedat on, mida selle kaua aegne tarbimine teha võib? Saan aru, et seal nn terve Mendelejevi tabel sees on :o Aga see ei paista tervist eriti mitte mõjutada olevat.

Väga tänulik kui keegi teab. Olen sama erinetatest naistekatest küsinud, aga pole arukat vastust saanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seal kasutatakse suhkruasendajaid,mis teatavasti pole tervisele just kõige paremad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii, sõbranna on kaalujälgija ja viimasel ajal kaanib päevast-päeva coca-cola lighti, see mis ainult 0,4 kcal 100ml kohta sisaldab.

On ka endale see kalori vaene jook meeldima hakanud, aga mõned laidavad selle joogi jube maha :rolleyes::D

Kas seegi oskaks siin öelda, mis seal light variandis nii jubedat on, mida selle kaua aegne tarbimine teha võib? Saan aru, et seal nn terve Mendelejevi tabel sees on :o Aga see ei paista tervist eriti mitte mõjutada olevat.

Väga tänulik kui keegi teab. Olen sama erinetatest naistekatest küsinud, aga pole arukat vastust saanud.

ASPARTAAM ehk MÜRK

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii, sõbranna on kaalujälgija ja viimasel ajal kaanib päevast-päeva coca-cola lighti, see mis ainult 0,4 kcal 100ml kohta sisaldab.

On ka endale see kalori vaene jook meeldima hakanud, aga mõned laidavad selle joogi jube maha :rolleyes::D

Kas seegi oskaks siin öelda, mis seal light variandis nii jubedat on, mida selle kaua aegne tarbimine teha võib? Saan aru, et seal nn terve Mendelejevi tabel sees on :o Aga see ei paista tervist eriti mitte mõjutada olevat.

Väga tänulik kui keegi teab. Olen sama erinetatest naistekatest küsinud, aga pole arukat vastust saanud.

Mu vanaisal rikkus see mao nii ära , et jube.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui see just õige jutt on siis : Kalla coca -cola klaasi ja pane sinna sisse näiteks hammas ,hommikuks seda enam pole. (ise pole proovind aga sõber kunagi proovis )

see vist ainult originaali puhul, 42 tl suhkrut 0.5l cocas teeb oma töö...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui see just õige jutt on siis : Kalla coca -cola klaasi ja pane sinna sisse näiteks hammas ,hommikuks seda enam pole. (ise pole proovind aga sõber kunagi proovis )

Mina olen ka seda kuulnud,ainult,et hamba asemel oli nael :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina olen ka seda kuulnud,ainult,et hamba asemel oli nael :D

TOHOHH kui ta isegi naela läbi pureb siis ma keelaks küll selle joogi ära ,kui see vaid minu teha oleks.

Aga eriti ei tahaks uskuda seda :rolleyes: peab ise järele proovima

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Coca-Cola eemaldab edukalt ka roostet:D Nii, et paned metallist asja, millel on rooste peal, ööseks Coca-Colasse likku ja hommikuks on rooste imekombel kadunud:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Coca-Cola eemaldab edukalt ka roostet:D Nii, et paned metallist asja, millel on rooste peal, ööseks Coca-Colasse likku ja hommikuks on rooste imekombel kadunud:D

Suurte asjade puhul läheb kalliks. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea, kas ikka läheb suurte asjade puhul kalliks. Mõnikord on poodides päris soodsa hinnaga Coca-Cola nelipakid müügil ja nendega saab tavaliselt mingi nänni ka kaasa:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks koolaga on see asi ikka kunstainetes, mida ta sisaldab. Enamasti k6ik E-d.

Teatud kogus tervisele liiga ei tee, aga see teatud kogus on suhteliselt v2ike.

0,5 liitrit ei peaks iga p2ev tarbima... aga no mida mina siin yldse r22gin. M6ni p2ev kulub teda yle kahe liitrigi. :rolleyes:

Aga rooste vastu aitab kyll h2sti! :D Oma eelmise tsikli velgedel katsetasin!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

E-dest rääkides... Tahaks teada, millised neist kui kahjulikud on jne. Otsingusse "e-d" panemisest ei aita. Keegi aitaks otsida või vastaks siin, kui kahjulik mingi number on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
E-dest rääkides... Tahaks teada, millised neist kui kahjulikud on jne. Otsingusse "e-d" panemisest ei aita. Keegi aitaks otsida või vastaks siin, kui kahjulik mingi number on?

E132

Muudetud kasutaja Amarillo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
E-dest rääkides... Tahaks teada, millised neist kui kahjulikud on jne. Otsingusse "e-d" panemisest ei aita. Keegi aitaks otsida või vastaks siin, kui kahjulik mingi number on?

Siin on ülevaade kemikaalidest, mis meie toidus leiduvad ning mis võivad haigusi põhjustada.

Tartrasiin

Mis see on? Kollane toiduvärv, mida valmistatakse naftast. Seda kasutatakse mitmetes magustoitudes nagu tordid, koogid, puuviljapudingid ja kastmed. Munavabrikutes lisatakse munadele tartrasiini, et munakollaste värv oleks intensiivsem.

Riskid: põhjustab allergilisi reaktsioone, eriti nende hulgas, kes on allergilised aspiriinile. Samuti põhjustab nahaallergiaid ja hingamisprobleeme. Võib vastuvõtlikes lastes esile kutsuda hüperaktiivsust.......

Loe edasi : http://foorum.usk.ee/index.php?board=1&amp...mp;threadid=816

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui see just õige jutt on siis : Kalla coca -cola klaasi ja pane sinna sisse näiteks hammas ,hommikuks seda enam pole. (ise pole proovind aga sõber kunagi proovis )

Sõber valetas :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin on ülevaade kemikaalidest, mis meie toidus leiduvad ning mis võivad haigusi põhjustada.

Tartrasiin

Mis see on? Kollane toiduvärv, mida valmistatakse naftast. Seda kasutatakse mitmetes magustoitudes nagu tordid, koogid, puuviljapudingid ja kastmed. Munavabrikutes lisatakse munadele tartrasiini, et munakollaste värv oleks intensiivsem.

Ei tea, kas seda Eestis ka kasutatakse. Mina ostan mune põhiliselt ühe tuttava mammi käest ja need ei ole sugugi vähem kollased kui poes müüdavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei tea, kas seda Eestis ka kasutatakse. Mina ostan mune põhiliselt ühe tuttava mammi käest ja need ei ole sugugi vähem kollased kui poes müüdavad.

On ka võimalus, et see "mammi" kasutab seda. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii, sõbranna on kaalujälgija ja viimasel ajal kaanib päevast-päeva coca-cola lighti, see mis ainult 0,4 kcal 100ml kohta sisaldab.

On ka endale see kalori vaene jook meeldima hakanud, aga mõned laidavad selle joogi jube maha :rolleyes::D

Kas seegi oskaks siin öelda, mis seal light variandis nii jubedat on, mida selle kaua aegne tarbimine teha võib? Saan aru, et seal nn terve Mendelejevi tabel sees on :o Aga see ei paista tervist eriti mitte mõjutada olevat.

Väga tänulik kui keegi teab. Olen sama erinetatest naistekatest küsinud, aga pole arukat vastust saanud.

Kõhu ajab punni.....sama effekt nagu õllega, tegemist gaseeritud joogiga ja minu arust nendega liialdamine on ebatervislik, suhkruasendaja on ka halb seal sees. Tegelikult pool liitrit päevas ei tohiks halba teha aga mina isiklikult hoian mullijookidest eemale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ärge nüüd must valesti aru saage - ma ei taha öelda, et CC ei ole kahjulik, aga igasugu linnalegendidest ja tobedatest katsetest ei tasu välja lugeda millegi mõju inimorganismile. Või arvate, et inimorganism on nagu polt või nagu hammas? Kui vesi ajab poldi näiteks rooste, siis kas sellest peaks järeldama, et inimene ei peaks vett jooma? :D Või kui CC eemaldab roostet, siis eemaldab ta inimese seest ka midagi "halba"? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×