Jump to content
Guest Külaline_sober_*

Coca-Cola Zero ja Light

Recommended Posts

Kui mina tahan maiustada, siis ma söön rosinaid pähklitega, või keeran mõne smuuti kokku (mustsõstrad, vaarikad, mustikad, astelpaju, banaan jne...võib ka mingit rohelist lisada)

Nojah, eks kõigil ole omad eelistused. Ma varem sõin näiteks kohupiima moosiga kui magusaisu oli aga nüüd hakkab vastu(liialt sai vast söödud :blink:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pean tunnsistama, et olin isegi coca cola zerost sõltuvuses.

Mul läks iga päev 2 liitrit ja mõni päev rohkemgi.

Praegu mõtlen, et kuidas ma suutsin nii mitu aastat jutti. Peale joomist kadus söögiisu, mis hiljem asendus hundiisuga. Tunne oli nagu poleks nädal aega süüa saanud.

Ei soovita seda kellelegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen olnud aastaid nn "kord nädalas suhkru sööja" (laadimispäevadel)

...ja olemise vahe nüüd, kui igasugune kräpp (peale hommikuse kohvi) on välja jäetud (varsti saab kolm aastat) on tuntav:

Hüpoglükeemiat enam ei eksisteeri, sääsed mind ei ründa (ma olin alati nende esimene valik), viirushaigusi ma ei põe, küüned kasvavad korralikult...juuksed on varsti maani :blink: , kehakoostis on igati rõõmu tegev, ma ei põle enam päikese käes haiglaslikult punaseks (ma olin olukorras, kus hakkas juba nn päikeseallergia tekkima) jne jne.

Tahaks ka nii, et sääsed mind ei ründa (ja ega viirushaiguste tõrjumisest ka ära ei ütleks). Mis asjad sa siis välja jätnud oled oma toidulauast?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaks ka nii, et sääsed mind ei ründa (ja ega viirushaiguste tõrjumisest ka ära ei ütleks). Mis asjad sa siis välja jätnud oled oma toidulauast?

Sa ei taha teada... :blink:

Esiteks toiduained, millele mul on tundlikkus (analüüsiks IgG reaktsioon... see on individuaalne)

.. ja lisaks:

Mahlad

Kõik tooted, millel on sees rafineeritud jahu.

Kõik tooted, milles on pärm

Kõik tooted, millesse on lisatud suhkrut jne (HFCS, glükoos, fruktoos...)

Kõik tooted, milles on...lisatud midagi...mis ma tean, ei sobi kokku.

Kõik tooted, mille koostist ma ei tea.

Väga kaalutlen, kui seal on mingi E aine...kas tasub proovida või ei.

Tooted, millesse on lisatud lauasoola.

Kõik rafineeritud tooted.

Lühidalt...Ma ostan tooraine ja kokkan kodus ja vaatan, et mul oleks piisavalt toorest kraami menüüs.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lühidalt...Ma ostan tooraine ja kokkan kodus ja vaatan, et mul oleks piisavalt toorest kraami menüüs.

Ehk tegelikult on kõik kaunis lihtne (julgen seda öelda lähtudes omast kogemusest), vajab vaid pisut harjumist. Seda nii ajakava kui maitsemeelte suhtes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ehk tegelikult on kõik kaunis lihtne (julgen seda öelda lähtudes omast kogemusest), vajab vaid pisut harjumist. Seda nii ajakava kui maitsemeelte suhtes.

Täiesti nõus. Üsna lihtne, kui ära harjud. See tähendab, toimub ju automaatselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav teema, aga võrdlemisi ühepoolne lähenemine. Mul nüüd pisikene kasupoeg kodus ja kui tema joob teinekord Coca Zerot, siis võtan minagi ning mõnus vaheldus kindlasti. Olen seda ka dieedi ajal joonud ning igasugust gaseeritud jooki ma ei suuda naljalt korraga üle 100 ml tarbida- vastu hakkab. Vana hea coca maitse tuleb suhu, aga mitte midagi enamat. Tavalist cocat ei soovita kellelegi!

Pidage vastu! :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa ei taha teada... :blink:

Esiteks toiduained, millele mul on tundlikkus (analüüsiks IgG reaktsioon... see on individuaalne)

.. ja lisaks:

Mahlad

Kõik tooted, millel on sees rafineeritud jahu.

Kõik tooted, milles on pärm

Kõik tooted, millesse on lisatud suhkrut jne (HFCS, glükoos, fruktoos...)

Kõik tooted, milles on...lisatud midagi...mis ma tean, ei sobi kokku.

Kõik tooted, mille koostist ma ei tea.

Väga kaalutlen, kui seal on mingi E aine...kas tasub proovida või ei.

Tooted, millesse on lisatud lauasoola.

Kõik rafineeritud tooted.

Lühidalt...Ma ostan tooraine ja kokkan kodus ja vaatan, et mul oleks piisavalt toorest kraami menüüs.

Kas mahlasid ei igatse? :huh: Usun, et vähemalt algul igatseksin ise küll päris korralikult. :huh:

Muudetud kasutaja trewe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Coca cola ZERO sisaldab aspartaami, mis tõstab organismis insuliini taset ja milleks seda vaja on.

Jooge rohelist, musta, erinevaid taimeteesid - igati tervislikud, samuti mineraalvett :huh: , aga milleks Coca Cola ZERO`t :huh: ?

Aa sain aru, pärast saab purgi või pudeli taara kokkuostu viia. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aa sain aru, pärast saab purgi või pudeli taara kokkuostu viia. :blink:

No, sarnane põhjus on ka inimestel, kes suitsetavad ja alkoholi tarbivad. Põhjus selline, et maailmas nii palju suitsu ja alkoholi, et kõik tuleb ju ära hävitada. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aspartaami kahjulikkuse mõjudest on ka liiga palju sokitud. Nii palju vastakaid arvamusi, et ma isegi ei viitsi enam neid artikleid lugeda...

Kui keegi teadusesõbralik ja andmebaasidele ligi pääsev kodanik viitsiks artikleid läbi töötada siis mul on kari pealkirju.

Pidada nii olema et kõik tootjapoolsed uuringud näitavad, et aspartaam on ohutu ja kõik sõltumatud uuringud on näidanud mingeid probleeme.

Aga see torude puhastamise ja hammaste leotamise teema on küll demagoogia. Fosforhape on täiesti ohutu ja seda on seal väga vähe, muidu oleks jook hapu maitsega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lühidalt...Ma ostan tooraine ja kokkan kodus ja vaatan, et mul oleks piisavalt toorest kraami menüüs.

aga millega sa hambaid pesed?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui keegi teadusesõbralik ja andmebaasidele ligi pääsev kodanik viitsiks artikleid läbi töötada siis mul on kari pealkirju.

Pidada nii olema et kõik tootjapoolsed uuringud näitavad, et aspartaam on ohutu ja kõik sõltumatud uuringud on näidanud mingeid probleeme.

Aga see torude puhastamise ja hammaste leotamise teema on küll demagoogia. Fosforhape on täiesti ohutu ja seda on seal väga vähe, muidu oleks jook hapu maitsega.

Sellest on ka juttu olnud... See jook on nii tugevalt magustatud, et fosforhapet ei tunne.

WC pesemise idee ei tulnud mitte tervisefriikidelt...vaid koduperenaistelt. Tead saatesari "Täiuslik koduperenaine"? ...just eesmärgiga vähendada toksiliste puhastusvahendite hulka ja tarvitada loodussõbralikumaid, mida coca kindlasti võrreldes teiste wc puhastajatega on :blink:

Kas mahlasid ei igatse? :) Usun, et vähemalt algul igatseksin ise küll päris korralikult. :huh:

Pakimahlad läksid menüüst enne, kui suhkur. Suhkur...seda on ju igal pool...valge jahu ka. Juutidel on traditsiooniline Challah küpsetamine reedeti ja ma olen nn "kibe käsi" :) Kuid oskad sa ette kujutada, mis lõhnad on seoses saiaküpsetamisega kodus :huh:

aga millega sa hambaid pesed?

Pikka aega kasutasin savisegusid (savi, vesi, eeterlik õli)...Need puhastavad vaat, et liigagi hästi. Võib ka soodaga. Weledat olen proovinud.

Kosmeetika teen ise. Peale oma lemmikparfüümi....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aspartaami uuringutes, mis kahjulikku mõju näitavad nt. rottidel on kogused ikka üsna üsna suured. Kui keegi joob LIITRITE kaupa suhkruvabu karastusjooke IGA päev (ja neid inimesi on), siis võib tõesti probleeme tekkida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellest on ka juttu olnud... See jook on nii tugevalt magustatud, et fosforhapet ei tunne.

WC pesemise idee ei tulnud mitte tervisefriikidelt...vaid koduperenaistelt. Tead saatesari "Täiuslik koduperenaine"? ...just eesmärgiga vähendada toksiliste puhastusvahendite hulka ja tarvitada loodussõbralikumaid, mida coca kindlasti võrreldes teiste wc puhastajatega on :blink:

Magushapu on ikkagi hapu. Tee astelpajumahl nii magusaks et hapet ei tunne ? :huh:

Aga põhiline on see et see fosforhape seal ei kahjusta kedagi, ükskõik kas ta siis toimib puhastusvahendina või ei. Puhastusvahendina ta kindlasti eriti mõistlik valik pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Magushapu on ikkagi hapu. Tee astelpajumahl nii magusaks et hapet ei tunne ? :rolleyes:

Aga põhiline on see et see fosforhape seal ei kahjusta kedagi, ükskõik kas ta siis toimib puhastusvahendina või ei. Puhastusvahendina ta kindlasti eriti mõistlik valik pole.

Ütleb kes? :rolleyes:

Ära võta rohkem, kui sulle suhu mahub...

Sealt ma olen õppinud kõik booraksi, sooda, äädika jne kasutused. Pakkimised, voltimised jne.

Coca cola...

...ja hetkel nad kasutavad üleüldse HFCS, mis on nii odavam kui ka magusam kui suhkur. Bon Appetit

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ütleb kes? :rolleyes:

Ära võta rohkem, kui sulle suhu mahub...

Sealt ma olen õppinud kõik booraksi, sooda, äädika jne kasutused. Pakkimised, voltimised jne.

Coca cola...

...ja hetkel nad kasutavad üleüldse HFCS, mis on nii odavam kui ka magusam kui suhkur. Bon Appetit

coca cola zero's pole ju suhkrut..

http://en.wikipedia.org/wiki/Coca-Cola_Zero

Muudetud kasutaja batmannu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Anthea on lausa ingel!

Sidrun nõudepesumasinasse - vahva.

Aga teemasse ka...coca-cola on vastik :rolleyes:

Ma usun, et kes on seda ikkagi jooma juba hakanud... lahti saamine ei ole vist lihtne.

Kuid Anthea, jah..

Mulle ta ka meeldib! :rolleyes:

Ei ole vaja osta neid igatsugu erinevaid puhastus- ja pesuaineid, mida tv saatest ju üleüldse ei ootaks. Ikka reklaam, reklaam, reklaam...vaat see puhastab, seda...Ostke! jne Tal pole antibakteriaalsuse haigust jne jne.

Kuid juhuslikult leidsin internetist veel ühe wc puhastusasja...pimsskivi...jess, väga viis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
söögisoodaga saab ka kõige kõvemini sisse kõrbenud pannid puhtaks, ometigi kasutatakse seda pannkookide tegemisel.

Päris nii ei saa, et kui kodukeemias on kõva sõna, siis toituainetes ei tohi kasutada.

Makeupiga on ju sama, purustatakse mardikaid et teatud toone saada ja sada muud imet. Ma arvan et meigi näkku toppimine on hullem kui coca cola zero joomine.

Samas soovitan samuti mahlu juua..

Isiklikult limonaad jms ei maitse, aga saan aru kui mõni on coca colast sõltuvuses ning soovib tavalisele cocale alternatiivi leida.

enamus toiduaineid on töödeldud erinevate kemikaalidega (säilitusained jne.. ) vähemalt pole enam coca colas säilitusaineid :rolleyes:
coca cola zero's pole ju suhkrut..

http://en.wikipedia.org/wiki/Coca-Cola_Zero

Mille eest Sa võitled? :rolleyes: Sõltuvusest tuleb vabanenda, mitte see alternatiiviga asendada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mille eest Sa võitled? :rolleyes: Sõltuvusest tuleb vabanenda, mitte see alternatiiviga asendada.

bwahaha.. ma ei joo cocat.. teema algatajal oli konkreetne küsimus, norm vastust ta pole ju saanud. muudkui soovitatakse the obviousy - mitte juua.

ta ju tahtis teada kuidas mõjutab jne.. aga ma tahan ka teada, kuidas mõjutab.

Mind ei huvita fakt, et rohelist teed ja mahla on ikka tervislikum juua kui coca-colat, seda teavad juba nagunii ju kõik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
bwahaha.. ma ei joo cocat.. teema algatajal oli konkreetne küsimus, norm vastust ta pole ju saanud.
mis arvate coca cola zero joomisest toidukordade ajal!?!? sysikaid, rasvu, kaloreid ju null, olgugi et keemia, kuid minu arvates ei tohiks see kaalu ega rasvaga midagi teha
Jah, mõjutab.

Ironically, the very reason many people choose to drink diet sodas, to prevent weight gain, is actually a myth. Numerous studies show artificial sweeteners may impair your appetite regulation and lead to weight gain.

Minu arust täitsa norm vastus. Edaspidine on juba teemaarendus, igati tervitatav mu meelest :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×